Avon, Skin So Soft, Soft & Sensual, Roll-On Anti-Perspirant Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny)

Miękki i wabiący kwiecisty zapach Soft & Sensual, formuła walcząca z nadmierną potliwością.
Zmysłowa ochrona dezodorantu Avon Skin So Soft:
-działanie antyperspiracyjne 24h
-bezalkoholowa formuła
-piękny zapach.

Kupiony w: U konsultantki

Absolutnie NIE dla wrażliwej skóry.

Koleżanka bardzo zachwalała owy produkt, dlatego zgrzeszyłam- niestety... Przede wszystkim odradzam używanie tuż/ krótko po depilacji- aż szczypie, skóra długo jest podrażniona. Bardzo długo wysycha, dlatego nie polecam użycia gdy się spieszycie. Ochrona przed poceniem- w skali od 1 do 5- 1. Mógłby służyć jako niby perfumy...
Nie polecam......

Tragedia

O ile z innych kosmetyków czy perfum z Avonu jestem zazwyczaj zadowolona o tyle z antyperspiranty nigdy. Myślałam, że może tym razem....a tu zonk. Niestety ten antyperspirant ma wszystkie wady jakich nie toleruje w antyperspirantach tzn:
- słabo chroni przed potem
- zostawia białe ślady
- długo sie wchłania
.....jedyny plus do PIĘKNY ZAPACH. Delikatny i pudrowy. Daje 2...i ani gwiazdki więcej.