Dr Irena Eris, Pharmaceris A, Sensilium C - Forte (aktywne serum regenerujące)

Dr Irena Eris, Pharmaceris A, Sensilium C - Forte (aktywne serum regenerujące)

Delikatny skoncentrowany preparat o właściwościach silnie regenerujących i nawilżających. Specjalnie skomponowana receptura zapewnia intensywne działanie bez podrażniania skóry:
- duża dawka witaminy C regeneruje skórę, stymulując tworzenie i odnawianie się włókien kolagenowych, efektywnie chroni przed działaniem wolnych rodników,
- Glucam nawilża i wygładza skórę oraz przywraca jej elastyczność.
Preparat polecany jest dla skór alergicznych, skłonnych do podrażnień, przesuszonych i odwodnionych z obniżoną elastycznością, objawami zwiotczenia, szarości i zmęczenia.
Nieperfumowany.

Super

serum jest bardzo delikatne. Do mojej wrażliwej cery idealne. Nie było żadnych podraznień, za to buźka gładziutka, rozjasniona, elegancka. Bardzo ładnie sie wchłania. Jak dla mnie suuuper!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Uzywam na wiosnę i jesień/ op. 4 zużyte
Recenzja: ...

do niczego

Kupiłam zimą kiedy moja skóra ciągle się łuszczyła, była podrażniona. Serum miało intensywnie regenerować i łagodzić podrażnienia. Efekty jednak były dalekie od obietnic producenta. Po kilki użyciach skóra pseszułyła się jeszcze bardziej, wzmogło się łuszczenie, do tego pojawiło się w miejscach z którymi wcześniej nie miałam problemów. Ponadto wyskoczyły mi swędzące czerwone grudki, wzmogło się podrażnienie.
Pomyślałam że może pora roku nie ta więc odstawiłam do szafki. Niedawno postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę. Niestety efekty te same co poprzednio. Teraz stosuję na dekolt i szyję i jak na razie nic złego się nie dzieje.

bardzo śmieszne...

serum regenerujące? na mnie najbardziej regenerująco wpłynęło zaognienie twarzy i wysyp pryszczy, którego dostałam po niespełna kwadransie od nałożenia tego kosmetyku - z tych powodów innych działań owego specyfiku nie stwierdzam i używanie serdecznie odradzam...

Manicure z chmurkami

może być

spektakularnych efektów brak , ale jako codzienna pielęgnacja sprawdza się całkiem nieźle - dobrze nawilża i odżywia skórę , poza tym ma higieniczne opakowanie , ja nie przepadam za jego zapachem i trochę wodnistą konsystencją , wchłaniać też mógłby się lepiej bo niestety zostawia taką warstewkę , ale ogólnie je lubie :)

swietny nawilzacz

dostalam kiedys dzieki uprzejmosci Erisa probeczke tego serum. I zachwycila mnie tak bardzo ze zaczelam szukac sposobu jak by tu je sobie przywlaszczyc ;-). Mieszkam poza granicami Polski (ale nie w USA gdzie Eris jest dostepny) i byl to niejaki problem.
W tej chwili zuzywam pierwsze opakowanie i wiem juz ze nie zrezygnuje tak szybko z tego preparatu. Przede wszystkim ze wzgledu na swietne wlasciwosci nawilzajace. Serum szybko sie wchlania, nie pozostawia zadnej wyczuwalnej (ani widocznej) warstwy na skorze, momentalnie poprawia elastycznosc, wygladza i jakby troche rozjasnia cere. Stosuje je na dzien pod makijaz i/lub krem przeciwsloneczny. Czasem wieczorem, gdy nie potrzebuje silniejszego preparatu (tu uwaga - bardzo mozliwe ze nie mozna tego serum stosowac wraz z Effaclarem, w kazdym razie u mnie to polaczenie wywolywalo silne pieczenie i zaczerwienienie skory - nie wiem czy dzieki zawartosci kwasu askorbinowego Sensilium C zwieksza aktywnosc Effaclaru i stad ten efekt, czy moze skladniki tych dwoch preparatow dzialaja zle na moja skore).

poprawne

Dosyć fajnie nawilża i troszkę ożywia skórę ale nie jest to dla mnie oszałamiający efekt. Jest lekkie ale bezpośrednio po aplikacji ciut jakby się klei, trzeba chwilę odczekać żeby się wchłonęło- szczególnie jeśli przesadzi się z ilością, o co nie jest trudno gdyż serum ma raczej rzadką konsystencję a z dozownik nie jest specjalnie oszczędny. Mnie to serum kończy się w mgnieniu oka. Używam na dzień i na noc. Generalnie może być ale nie musi ;)

przyjemność popatrzeć...

na skórę rano po zastosowaniu tego preparatu. Jest rozjaśniona, dobrze napięta miekka w dotyku, wypoczęta. Nie ma nawet porównania z efektem po zastosowaniu "zwykłego" kremu. Przy stosowaniu tego serum skora nie upomina sie juz o inne dodatkowe preparaty pielegnacyjne. Higieniczne opakowanie.

Wada: w moja skore jakos sie ciezko wchlania i trzeba poczekac, powklepywac - jednym slowem jest z tym troche zabawy, ale moze dlatego ze klade na krem z kwasami??
Druga, bardziej powazna wada to taka że po pewnym czasie stosowania - zaczyna zatykać pory :-/ Dlatego, po namysle, nie dam mu wiecej jak3***

ilość zużytych opakowań: 3

*****

Szczerze przyznam, że porównując to serum do poprzednika nie zauważam żadnej zmiany w jakości produktu ;) Kupiłam je około tydzień temu i oba porównałam - test polegał na tym, że pół buzi posmarowałam jednym, a pół drugim :D
Ale konkrety: preparat błyskawicznie się wchłania w skórę, jest delikatny - nie podrażnia, świetny dla skóry nadreaktywnej i nadwrażliwej, cera po nim jest zdecydowanie odprężona, nawilżona, rozświetlona i pełna energii. Serum bardzo dobrze spisuje się przy cerze mieszanej.
Zmienione opakowanie jest według mnie dużo wygodniejsze i bardziej higieniczne. Do tubki nie miałam zastrzeżeń, ale zdecydowanie wolę pompkę :)