Dr Irena Eris, ProVoke, Rosy Eyeshadow & Blusher (Wielowymiarowy cień i róż w jednym)

Wielofunkcyjny cień i róż w jednym Dr Irena Eris, ProVoke, który daje możliwość różnorodnego wykorzystania przy pomocy jednego odcienia. Użyty na powiece, zapewnia subtelny makijaż oka typu Nude, nałożony na kości policzkowe jako róż – delikatnie podkreśli i wymodeluje twarz, doda skórze naturalnego blasku i świeżości. Może być stosowany na sucho dla delikatnego metalicznego wykończenia lub na mokro- by uzyskać intensywny, mocno metaliczny kolor i połysk. Posiada lekką, kremowo pudrową konsystencję, która błyskawicznie uwalnia subtelnie lśniący kolor. Idealnie się rozprowadza, zapewniając trwałość i równomierną aplikację.

Jaka piękna katastrofa

Mam, w raczej miałam tę mozaikę ze zdjęcia głównego. Ach ... miało być pięknie, a wyszło gorzej niż zwykle.
Ale do sedna. Piękna i funkcjonalna kasetka: duże lusterko, solidny plastik, dobry mechanizm zatrzaskowy. Do tego ta kolorowa mozaika. No naprawdę cieszy oko.
I to by było na tyle tego dobrego. Sam produkt jest jakości "poziom poniżej poziomu": grubo zmielony, "mączasty", jeśli wiecie, o co mi chodzi, bardzo, ale to bardzo-bardzo napigmentowany. Dodajcie jedno do drugiego i macie katastrofę. Nijak nie da się go ładnie nałożyć. Żaden pędzel, żaden trik. To jest po prostu brzydkie. Bo i kolor też jest nieszczęsny, kolor koralowy. Albo jarzębina w świetle zachodzącego słońca. W życiu nie widziałam tak ciepłego, żarówistego koloru. Zapomnijcie, że to jest jakaś brzoskwinka. Nieeee, Irenka poszła na całość.
Próbowałam też używać jako cieni do powiek, było lepiej, ale wciąż oscylujemy w dolnych granicach normy. Zresztą na cholerę by mi był cień do powiek w kolorze sygnalizacji ulicznej w takiej wielkości.
Produkt dla clowna. Inaczej tego nie widzę.
Jestem bardzo zawiedziona i bardzo żałuję wydanych pieniędzy.
No właśnie, stosunek jakości do ceny ... A mamy gwiazdki minusowe?