Isana, Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów (nowa wersja))

Isana, Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów (nowa wersja))

Szampon do mycia włosów na sucho Isana jest polecany między zwykłymi myciami dla odświeżenia fryzury. Dzięki suchemu szamponowi Isana włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste.

Nic nie robi

Był to mój pierwszy zakup kosmetyku z tej kategorii. Na długo się zniechęciłam do tego typu rozwiązań, właśnie przez ten produkt. Jeśli on odświeża, to ja nie mam pytań. Nie zauważyłam żadnej różnicy w wyglądzie moich włosów. Wyglądały tak samo, jedynie zostały na nich białe ślady po szamponie. Nie odświeża, nie unosi, nie redukuje sebum. Nic nie robi. Szkoda pieniędzy i nerwów.

Średniak

Do zakupu tego suchego szamponu skusiła mnie niska cena. Jednak żałuję, ze go kupiłam. Zostawia na ciemnych włosach okropne białe smugi, które ciężko usunąć. Wcale nie działa tak jak obiecuje producent. Nie widzę różnicy po użyciu tego kosmetyku. Wcale nie odświeża włosów, nie unosi ich i nie usuwa nadmiaru sebum. Jak dla mnie to taki sobie produkt. Zapach też jest jak dla mnie dziwny.

Bardzo dobry

Bardzo często wracam do tego szamponu że względu na niską cenę, szampon świetnie odświeża włosy, łatwo wyczesać z włosów jego pozostałości ma nie najgorszy zapach. Uważam, że ten suchy szampon nie odstaje od innego bardzo ale to bardzo popularnego suchego szamponu

W porządku

Suchy szampon spełnia swoje zadanie. Włosy są odświeżone i maja zwiekszona objetosc. Zapach jest przyjemny. Jeśli ktoś nie chce wydać zbyt dużo na suchy szampon to będzie z niego zadowolony. Cena na promocji w rossmanie jest adekwatna do działania

Nope

W porównaniu do innych szamponów suchych, których używałam ten jest zdecydowanie najsłabszy. Strasznie syfi na biało i ciężko go wyczesać a przy tym w ogóle nie działa. Ani nie unosił mi włosów u nasady, ani nie odświeżał, zupełne zero efektu. Jest tani ale i tak szkoda pieniędzy.

Must Have!!!

Nie wyobrażam sobie życia bez tego szamponu, w nagłej sytuacji, gdy włosy nie są już jak po umyciu sprawdzi się idealnie. Pięknie pachnie, unosi włosy u nasady (spotkałam się z opinią, że dziewczyny specjalnie psiukają go u nasady, by podnieść włosy). Efekt utrzymuje się bardzo długo, Włosy wyglądają po nim jak po umyciu. Opakowanie wygodne.
Mają go już wszystkie moje koleżanki i są bardzo zadowolone :)
Jak za taką cenę warty wypróbowania.
Polecam w 100%

Uwielbiam, na wakacje kocham!

Mam włosy, które niestety szybko tracą świeżość. Nie mam ochoty myć ich codziennie, a niestety tego wymagają. Szampon ISANA już nie raz uratował moją fryzurę. Aplikuje się szybko i łatwo, jedynie trzeba uważać na porządne rozczesanie białego pyłu, który pozostawia. Przez kilkanaście godzin, włosy są ładnie odświeżone.

Średniej jakości

Uważam, że w tym przypadku produkt jest warty ceny. Kosztuje w Rossmanie 9,99 zł i choć szybko się skończył to nie żałuję, że go kupiłam. Osobiście więcej go nie kupię, ponieważ znalazłam lepszy produkt, ale jeśli ktoś potrzebuje na szybko i nie chce mu się wybierać to polecam. Ma ładny zapach. Zostawia białe ślady, ale to chyba jak każdy. Wystarczy przetrzeć lekko ręcznikiem i wyczesać. Uważam, że efekt odświeżenia jest za krótki, ale jeśli chcemy tylko wyjść po zakupy i wstydzimy się przetłuszczonych włosów to ten produkt będzie w sam raz.

Nie kupię go ponownie

Suche szampony uwielbiam. Zazwyczaj kupuję Batiste i Loreal. Oba uwielbiam. Ostatnio będąc w Rossmannie była przecena na ten z Isany i się skusiłam. I to był błąd. Już lepiej dopłacić te 5 zł i mieć zadowalający produkt. Suchy szampon z Isany to tragedia.. Aplikuje się dobrze, ale po jego wyczesaniu włosy wyglądają lepiej przez dosłownie pięć minut. Powoduje on, że włosy wyglądają na mokre, tłuste i sklejone. Cieszę się, że nie testowałam go w awaryjnej sytuacji bo tylko bym się załamała.

Lepszy niż droższe suche szampony

Suchy szampon Isana sprawdził mi sie dużo lepiej od tych wysokopolkowych, tamte bieliły mi włosy i mocno sklejały/ obciążaly, dodatkow były droższe i mniej wydajne. A tutaj za niska cenę uważam, że można zdobyć dobrej jakości produkt, dodam tylko, ze nie zastąpi nam to mycia więc przy każdym produkcie tego typu włosy nie będą idealnie świeże. Mimo, że nie jest to ideał jestem pewna ze będę sięgała czesto po ten produkt.

Jest ok

Jako pomocnik w nagłych sytuach gdzie włos nieświeży, nie ma czasu na mycie i suszenie długich włosów, a tu nagle spontaniczne wyjście - jest bardzo pomocny.
Trafił do mnie w trakcie szybkich awaryjnych zakupów i całkiem nieźle się sprawdza.
Nie mam włosów bardzo przetłuszczonych, ale po dwóch dniach przydaje im się trochę odświeżenia, bo tracą swoją puszystość i robią się matowe.
Dobrze kryje sebum, nadaje świeżości i u mnie po wyczesaniu też objętości u nasady. Ma delikatny zapach.
Jedyny minus to pozostawia sporo białych śladów, ale po porządnym wyczesaniu już ich nie widać.
Bardzo fajny produkt w niskiej cenie.

Niestety NIE!

Jest ok!

Ten suchy szampon niestety mnie zawiódł. Łatwy w użyciu, nie podrażnia, raczej nie zostawia białych śladów, jednak efekt nie utrzymywał się zbyt długo. Nie czułam się po nim pewnie. Ma dość specyficzny, męski zapach.
Cena jest dość niska, i świetna dostępność.

Zalety:
- nie pozostawia praktycznie białych śladów,
- nie podrażnia skóry,
- łatwa aplikacja,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- nie odświeża włosów na długo.