Sylveco, Dla dzieci, Krem pielęgnujący do twarzy i ciała

Sylveco, Dla dzieci, Krem pielęgnujący do twarzy i ciała

Hypoalergiczny krem pielęgnujący do twarzy i całego ciała uzupełnia codzienną pielęgnację dziecka. Krem pielęgnujący Sylveco dla dzieci jest wyjątkowo delikatny, łatwo się rozprowadza i wchłania, pozostawia skórę doskonale nawilżoną, miękką i zabezpieczoną przed utratą wilgoci. Wysoka zawartość oliwy z oliwek i oleju ze słodkich migdałów w kremie pielęgnacyjnym Sylveco dla dzieci natłuszcza, wzmacnia barierę lipidową skóry i chroni przed podrażnieniami. Dodatek witaminy E i panthenolu przeciwdziała odparzeniom, działa łagodząco i regenerująco na skórę. Produkt hypoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Bezzapachowy. Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszego miesiąca życia.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetnie nawilża

W związku z tym, że mam delikatną i wrażliwą skórę bardzo lubię testować produkty przeznaczone do pielęgnacji dziecięcej skóry.

Krem spisał się świetnie jako nawilżacz do twarzy - łatwo się rozprowadza, wchłania się praktycznie do matu, uelastycznia i zmiękcza, zachowuje nawilżenie przez cały dzień. Zostawia bardzo delikatną warstwę na skórze, ale nie jest ona typowo tłusta i przeszkadzająca. Co najważniejsze - krem nie zapycha i jest delikatny dla skóry.
Sprawdza się najlepiej na noc - skóra rano wygląda na zregenerowaną. Próbowałam nosić go pod makijażem, bo dobrze łączył się z podkładem, ale powodował straszne odbijanie się tuszu. W takiej formie raczej nie polecam, ale trzeba pamiętać, że ma inne przeznaczenie i mimo wszystko dużo pielęgnacyjnych zalet.
Zapach jest brzozowy - na początku trochę mi przeszkadzał, ale po jakimś czasie zaczął mi się podobać.

Został mi polecony przez farmaceutę, dostałam sporo bardzo wydajnych próbek. Cena pełnowymiarowego produktu jest atrakcyjna, więc śmiało można go wypróbować. Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Ma bardzo dobry skład i to na tyle

Jeśli chodzi o skład to faktycznie ten kosmetyk go ma i jest bardzo bezpieczny dla skóry , natomiast jeśli mam go oceniać pod względem wydajności i zapachu to niestety nie przepadam.
Najpierw wypróbowałam go na sobie i rzeczywiście jest bardzo delikatny choć mało wydajny
Przetestowałam go również ma córeczce ale niestety jego zapach nie przypadł nam do gustu
W porównaniu do innych kremów o równie bezpiecznym składzie wypada gorzej ponieważ słabo się wchłania , jest mało wydajny i pachnie apteką.
Niestety mnie nie przekonał

Najlepszy

Krem stanowi podstawę pielęgnacji skóry mojego dziecka. Ponieważ nie jest ona problemowa, stosuję kosmetyk raczej miejscowo, nie na całe ciało. Produkt ma lekką konsystencję i jasną barwę.

idealny

Chyba Sylveco posłuchało opinii klientów o za małym opakowaniu, bo ja kupiłam już ten krem w dużym opakowaniu z pompką, z którego jestem bardzo zadowolona. Używam go jako balsam do ciała, ponieważ w ciąży moja skóra stała się bardzo wrażliwa i podatna na alergie. Produkt bardzo szybko łagodzi podrażnienia i zapobiega zaczerwienieniom i swędzeniu. Wchłania się błyskawicznie, pozostawia wzmocnioną i nawilżoną skórę.
Konsystencja jest zbliżona do śmietany, bardzo wydajna. Zapach delikatny, kojarzy mi się z brzozą. No i rewelacyjny skład :) Na pewno zostanie ze mną na dłużej.

SYNEK GO UWIELBIA

Krem ma doskonały skład i to był główny powód zakupu. Ma delikatny, niedrażniący zapach. Rozsmarowuje się doskonale i wchłania błyskawicznie, a przy tym jest bardzo wydajny. Słoiczek jest wygodny i ładny. Najważniejsze jednak jest dla mnie to, że nie uczula mojego dziecka, nie zapycha i nie podrażnia.

Świetny emolient o naturalnym składzie

Większość emolientów dostępnych na rynku jest trochę oderwana od realiów - albo są wściekle konserwowane, albo producent przesadzi z emulgatorem, który szkodzi skórze. Albo niepotrzebnie ktoś dorzuci 10% gliceryny (która sama w sobie jest spoko, ale nie dla atopika, któremu jeszcze bardziej rozszczelnia barierę lipidową i niemiłosiernie szczypie). Albo w ostateczności wchłania się tyle czasu, że totalnie nie przystaje do stosowania u dzieci. Ten jest chlubnym wyjątkiem.

Działanie: Skład emolientowy, działanie również. Wspiera barierę lipidową naskórka. Wspomaga kojenie podrażnień i gojenie się atopowych egzem (delikatnych). Regularne stosowanie, mam wrażenie, uodparnia skórę i sprawia, że nie tylko suchość jest mniejsza, ale i rzadziej występują egzemy, suche placki i wysypki. Pod pieluszkę jest za lekki, ale do gojenia podrażnień w okolicach pupy sprawdza się jak najbardziej. Moje dzieci lubią ten krem także dlatego, że szybko się wchłania.

Na plus:
-skuteczny emolient z prawdziwego zdarzenia
-bardzo dobrze wycisza zmiany atopowe
-natłuszcza naskórek i sprawia, że skóra jest odporniejsza
-prawie nie pachnie, a w każdym razie nie ma tego ,,aptecznego" aromatu co kultowy balsam brzozowy Sylveco
-estetyka opanowana do perfekcji
-gęsty i ma niezłą wydajność

Na minus:
-pojemność jest niewielka
-wolałabym pompkę lub tubę niż słoik, do którego wkłada się palce
-sreberko zabezpieczające dałoby mi pewność, że nikt w nim nie kopał

Podsumowując: Wady są jednak ,,kosmetyczne" w porównaniu z zaletami. Uważam krem za świetny produkt i będzie regularnie gościł w mojej łazience.

Fajny ale za mały

Kupiłam go dla mojego dziecka na podrażnienia po pieluszce pampers. Byłam nim zachwycona ale szybko się skończył :(

Odejmuje gwiazdkę za małe opakowanie i brak zabezpieczenia przy otwarciu, mało produktu.

Dobre strony:

+super nawilża
+dobry skład
+estetyczne opakowanie
+bardzo szybko pomaga na otarcia przy pachwinach

Zmienię moje zdanie jeśli będzie większe opakowanie ;) trzymam kciuki że to się zmieni

Dobry dla skóry ciała.

Bardzo dobry krem, ale lepiej sprawdza się do pielęgnacji ciała niż twarzy.

Plusy:
- lekka, delikatnie oleista, aksamitna konsystencja
- szybko się wchłania
- doskonale łagodzi i nawilża, np miejsca po depilacji pachy, okolice bikini
- wydajny
- miłe dla oka opakowanie
- produkt naturalny z dobrym składem
- polski kosmetyk

Neutralne:
- zapach oleju sojowego

Minus:
- przyczynia się do powstawania podskórnych guli na twarzy.

średniaczek

Krem kupiłam z myślą o córeczce, ale niestety któryś składnik mojego małego alergika podrażnił. Każdorazowe posmarowanie kremem kończyło się rumieńcem, a Mała od razu to rozdrapywała.
Chcąc nie chcąc kremik przejęła mama.

Krem ma urocze opakowanie. Kilka razy wyleciał mi z rąk i niestety nakrętka powgniatała się nieestetycznie, ale nie uznaję tego za wadę. Choć jest to produkt z przeznaczeniem dla dzieci, więc raczej oczywistym jest, że nie raz wyląduje na podłodze.
Konsystencja fajna. Leciutka. Kolor po prostu kremowy. Zapach bardzo delikatny.

Najpierw postanowiłam kremu używać do twarzy. Nie sprawdził się. Mam cerę suchą i po użyciu tego kremiku nie czułam, że posmarowałam się czymkolwiek. Krem bardzo szybko się wchłaniał, lekko nawet matował, ale nie czułam nawilżenia. Ba, cera była ściągnięta, jakby przesuszona.
Szkoda jednak wyrzucać, więc zużyłam praktycznie całe opakowanie na szyję i dekolt. Tam krzywdy nie robił. Nie jest to jednak kosmetyk, który wywarł na mnie jakieś wrażenie. Zwykły średniaczek, który zużyłam, bo szkoda wyrzucać, ale do którego już pewnie nie wrócę.

Plus dla firmy za przystępne ceny i coraz lepszą dostępność.

fajny choć zupełnie niewydajny...

Krem poleciła mi Pani w drogerii. Malutkie pudełeczko kosztuje 30 zł. Zasadniczo kupuję większe opakowania, tu mamy tylko 150 ml, ale zachwycił mnie skład. Bazą jest oliwa z oliwek, dalej jest juz tylko lepiej :)

Ale...krem starczył dwa dwulatka (smarowanie po kąpieli nóżki z przodu, brzuszek, rączki) na 2 tygodnie...w tej cenie mam ulubione emolium 400 ml, z całkiem niezłym składem, które starcz mi na 2 miesiące. Sylveco nie ma certyfikowanych składników, rozumiem, że naturalne kosmetyki mogą być droższe, ale rachunek ekonomiczny pozostaje bezlistosny:) Gdyby był bardziej wydajny...

Zalety - delikatna konsystencja, nie lubię wcierać tłuściochów, szybko się wchłania, dla dziecka wystarczający poziom nawilżenia, naturalny skład

Wady - wydajność, małe opakowanie, wysoka cena

dla dużych i małych

Krem Sylveco kupiłam z myślą o sobie, jako naturalna alternatywę dla napakowanych chemią maseł do ciała. Jestem zwolenniczką teorii, że preparaty dla dzieci są czasem lepsze niż te dla dorosłych.
Krem Sylveco ma dość gęstą konsystencję i kolor przypominający mi gips. Krem nie posiada zapachu, skład jest bardzo korzystny. Dość szybko się wchłania, aczkolwiek trzeba go dobrze wsmarować w skórę. Nie pozostawia jednak tłustego filmu. Jest bardzo wydajny, nie trzeba dużej ilości aby uzyskać pożądany efekt. Krem dostajemy w słoiczku z zakrętką, szata graficzna jest urzekająca i słoiczek nie szpeci półek łazienkowych. Co do działania nawilżającego, to niestety nie do końca mnie satysfakcjonuje. Tuż po aplikacji czuć większy komfort, ale niestety nie jest on długotrwały. Niemniej jednak krem doskonale łagodzi podrażnienia, np. po depilacji, i za to go lubię.
Osoby borykające się z problemem suchej skóry na pewno będą musiały poszukać silniej działającego produktu. Polecam wypróbować Sylveco na własnej skórze, zwłaszcza, że cena jest niezwykle korzystna, a stosunek jakości do ceny bardzo korzystny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Rewelacja

Jestem ekomaniaczką, wzdragam się na myśl, że mamy używają w pielęgnacji dzieci czegoś z parabenami, SLSami czy silikonami.

Krem z Sylveco ma:
+ wspaniały skład
+lekką ale kremową konsystencję
+dobrze nawilża
+zmiękcza
+nie podrażnia
+łagodzi podrażnienia
+jest wydajny
+szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
+ przystępną cenę

Polecam.