Sylveco, Dla dzieci, Oliwka do ciała z betuliną

Sylveco, Dla dzieci, Oliwka do ciała z betuliną

Hypoalergiczna oliwka do ciała stanowi specjalnie skomponowaną mieszankę naturalnych olejów roślinnych i wosku, dzięki czemu zyskuje lekko żelową formułę, łatwą i przyjemną w aplikacji. Ekstrakt z kory brzozy (betulina) to składnik łagodzący, likwiduje objawy swędzenia i zaczerwienienia skóry. Oliwka do ciała Sylveco skutecznie natłuszcza delikatną skórę dziecka, zapobiegając utracie wilgoci, szczególnie w przypadku objawów atopowego zapalenia skóry. Odpowiednia konsystencja oliwki do ciała Sylveco ułatwia wykonanie nawilżającego masażu u niemowląt i dzieci, dzięki czemu umacnia się nasza więź z maluszkiem. Produkt hypoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Bezzapachowy, bez konserwantów. Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszego miesiąca życia.

Oliwka o bardzo dobrym składzie

Bardzo dobry skład! Oliwka ma odpowiednią konsystencje, jakby żelową, dzięki czemu przy stosowaniu nie ma obaw, że coś się wyleje lub nakapie z butelki. Zapach - jakby lekko rumiankowy, ziołowy, po nałożeniu nie wyczuwam go na swojej skórze. A co do działania: skóra delikatnie natłuszczona, dobrze nawilżona. Stosuje ją na jeszcze mokra skórę, co pozwala cieszyć się jeszcze lepszym efektem.

Cudotwórca!

Moja córka ma problemy z przesuszoną skórą, dlatego do mycia i nawilżania kupuję dla niej tylko naturalne produkty. Oliwkę kupiłam w zestawie z żelem do mycia.

Oliwka ma postać dość gęstego żelu o takim kremowym zabarwieniu. Nie ma w składzie żadnych substancji zapachowych, ale pachnie delikatnie, słodko-ziołowo, zapewne od tej betuliny.
Oliwka fajnie się wsmarowuje. Wiadomo, zostawia film, bo zrobiona jest na bazie naturalnych olejów. Ale mimo to dość fajnie się wchłania, pozostawiając skórę miękką i odżywioną. Nie oblepia skóry, daje jej oddychać.
Oliwkę stosuję jako balsam po kąpieli na całe ciało, a także na twarz.
I wydawałoby się, że to nic szczególnego, ale córka często ma spierzchniętą skórę wokół ust albo popękaną przy płatkach uszu (jakby alergiczne). Nie pomagały na to ani maście cynkowe, ani aloes, ani maść z wit. A. Dopiero oliwka Sylveco dała radę. Potrafi ukoić wszelkie stany zapalne i goi rany nawet w ciągu jednej nocy! Teraz córka ma katar i po kilku użyciach nosek jest jak nowy.

Butelka jest matowa i nieprzezroczysta, a przy tym dość twarda, co trochę utrudnia używanie kosmetyku.
Grafika cudowna. Dziecięca i kolorowa, ale stonowana i elegancka. Bardzo lubię estetykę opakowań Sylveco.
Cena niewygórowana za produkt tak dobrej jakości i dużej wydajności.

Dla dzieci i dorosłych - bardzo dobra

Dostałam ją w prezencie. Nie powiem bardzo mi się spodobała aczkolwiek dla swojego synka wybrałam już inną. Oliwka ta ma śliczne opakowanie z sowami, mnie urzeka. Produkt ładnie pachnie, bardzo dobrze nawilża skórę i jak na oliwkę stosunkowo szybko się wchłania. Po jej użyciu skóra staje się gładsza, bardziej elastyczne, jedwabista. Skład też mi odpowiada. Możliwe, że jeszcze do niej wrócimy. Tak używałam ją wraz z synkiem.

cudowna

Oliwka ma super skład i kupiłam ją ponieważ chciałam ją używać zaraz po prysznicu na jeszcze mokre ciało, podobno wtedy daje super nawilżenie. I jestem pozytywnie zaskoczona. Daje skórze niesamowite ukojenie i złagodzenie wszelkich podrażnień, po depilacji, czy gdy za oknem mróz lub trochę się spiekłyśmy. Cudownie regeneruje, ciało staje się aksamitne w dotyku. Jest bardzo wydajna. Wrócę do niej na pewno i to już niedługo:)

troszkę się rozczarowałam

Kupiłam ją w zestawie z żelem. Żel był super, oliwka była po prostu przeciętna.

Podoba mi się opakowanie. Szata graficzna z sówkami, wygodne zamknięcie. Wszystko jest ok.
Sama oliwka jest bardzo gęsta, ma żółty kolor i zapach podobny do olejku ze słodkich migdałów.

Używałam jej na kilka sposobów:

-do smarowania ciałka córeczki. Za wolno się wchłania, za bardzo tłuści. Moje niespokojne dziecko nie miało tyle cierpliwości, żeby używać tej oliwki

-dolewałam jej do wody podczas kąpieli. Skóra była wtedy widocznie nawilżona, choć też delikatnie oblepiona

-próbowałam zmywać nią makijaż oczu jednak powodowała u mnie efekt mgły, a i nie zmywała najlepiej

-używałam jej do masażu. Mężowi się podobała, ale on nie jest dobrym wyznacznikiem

W skrócie to taki produkt, który używałam żeby tylko zużyć. Nie widzę potrzeby kupować go ponownie. Zdecydowanie bardziej lubię oliwkę z babydream, która jest 10 razy tańsza.

Cudowna i naturalna oliwka dla dzieci oraz dorosłych.

Jeśli ktoś szuka prawdziwie naturalnych kosmetyków dla dzieci, to taka jest seria dziecieca. Mają potwierdzoną pozytywną opinią Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka".

Wszystkie kosmetyki mają u mnie 10/10. Testowane na synku i na mnie.

Oliwka ma genialny skład: 100% naturalny.
Stosuję ją albo dodając troszkę do kąpieli synka, albo do smaroania i mini masażu.
Skóra dzecka jest nawilżona, jędrna i zdrowa - przez to jest mniej otarć i odpażeń.
Skóra dorosłego (moja): stosuję oliwkę czasami zamiast balsamu na całe ciało. Szybko się wchłania i odzywia skórę.

OLIWKA:
- naturalny skład w 100%,
- brak perfumowania -często uczulają zapachy!
- rozsądna cena,
- ma odpowiednią konsystencję,
- szybko się wchłania,
- łagodzi podrażnienia,
- idealna dla delikatnej skóry,
- oliwka jest wydajna.

Całą seria tych kosmetyków (oliwka, krem, zasypka i kremowy żel i szampon 2w1) kosztuje koło 120zł i są to kosmetyki bardzo wydajne i świetnej jakości i naturalnym składzie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 2