Giorgio Armani, Emporio Armani, Diamonds Violet EDP

Giorgio Armani, Emporio Armani, Diamonds Violet EDP

Nowa, wydana w 2015 roku kompozycja dla kobiet od Giorgio Armani to kwiatowo - owocowo - gourmand.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, malina i marakuja;
nuta serca: róża bułgarska, konwalia i fiołek;
nuta bazy: pralina, paczula i wanilia.

Cudowne :)

Ohh Diamonds... mialam juz kilkakrotnie edp edt oraz wersje intense , zawsze lubilam , pouzywalam przez chwile i perfumy lecialy na targowisko ....
Az pewnego dnia zobaczylam piekny liliowy flakon Diamonds Violet i zapach kompletnie mnie urzekl.
Perfumy sa bardzo delikatne, kobiece takie inymnie seksowne...Jestem zwolenniczka raczej ciezkich slodkosci, lubie zapachy ktore dominuja nad nosicielka a tu taka odmiana. Diamonds Violet otula lekka mielka konwaliowej slodyczy, jest po prostu przecudowny. Wyczuc mozna lekka slodycz pralin orez jezyn.To wladnie kwintesencja kobiecosci. Zapach mnie zachwycil na tyle ze uzywam codziennie i mam zamiar kupic kolejny flakon. Mam wrazenie ze te perfumy to moja druga skora...ahh jak cudwonie je czuc na sobie ;)

Diamonds Violet jako wariacja na temat wersji edp jest calkiem zblizona do pierwowzoru, nie ma tu takiej lepkiej malinowej slodyczy, Violet jest bardziej wytrawny, dojrzaly a przy tym bardzo seksowny.
Zebralam juz mnostwo komplementow noszac ten zapach a wiec mysle ze idealnie bedzie sie nadawal na prezent ;)

Flakon jak zwykle piekny, bardzo ladnie dopracowany , zreszta jak wszytkie wersje;)

Trwalosc bardzo dobra, ok 8 godzin przy czym perfumy snuja za soba delikatna mgielke, sa wyczuwalne przez otoczenie;)

Używam tego produktu od: ok tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zestaw 50ml + 20 ml