Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Bezalkoholawa i bezacetonowa formuła pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci w chusteczce Cleanic skutecznie zmywa lakier tradycyjny i winylowy. Pielęgnuje i natłuszcza paznokcie. Zawiera olejek migdałowy i witaminy E i F. Jedna chusteczka pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci wystarcza do zmycia 10 paznokci pomalowanych ciemnym lakierem. Przyjemnie pachnie. Idealny do torebki, kieszeni czy kosmetyczki.

Super!!!

Nie byłam przekonana, czy jedna chusteczka poradzi sobie ze zmyciem 4 warstw lakieru, ale po pierwszym paznokciu widziałam, że te chusteczki staną się moimi ulubieńcami - są świetne!

Bezproblemowo usuwają lakier, paznokcie i skórki nie sa przesuszone, a wręcz sprawiają wrażenie nawilżonych. Jedna chusteczka spokojnie wystarcza na zmycie wszystkich paznokci, no i zapach - w końcu nie muszę wietrzyć pokoju przez godzinę. Zapach jest bardzo przyjemny i znika wyraz z wyrzucenie chusteczki do kosza :) Czego chcieć więcej? Niezastąpione na wakacjach, w torebce itd.

Skuteczne, wytrzymałe i pielęgnujace!

Każda chusteczka zapakowana jest w oddzielne opakowanie. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy można kupić je jako zestaw, ja widziałam w Super Pharm jedynie do zakupu oddzielnie, chyba po 79gr (jako klientka Super Pharm miałam kupony na swojej karcie i płaciłam za nie 19gr).

Wykonane z wytrzymałego materiału i bardzo duże, jak do demakijażu twarzy.

Bardzo dobrze zmywają lakier - zarówno jedną warstwę jak i kilka. Jedna chusteczka wystarczy na zmycie wszystkich 10 paznokci. Stosowałam je zarówno do usuwania zwykłych odżywek jak i pełny manicure (baza, 2 warstwy koloru i top), w obu przypadkach sprawdza się świetnie i zdecydowanie wystarcza na idealne usunięcie lakieru.

Po zastosowaniu pozostaje na paznokciach coś na kształt oliwki, która ma za zadnie pielęgnować nasze skórki i paznokcie. Raczej starałam się zmywać to wodą z mydłem, ale kilka razy zdarzyło mi się po prostu wmasować produkt i nie zauważyłam żadnego skutku ubocznego, a wręcz było widać delikatne nawilżenie.

Zapach jest dość przyjemny, słodkawy. Nie czuć typowego zmywacza/ acetonu, więc sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji bez konieczności uciekania do innego pomieszczenia.

Bardzo dobry produkt w podróżnym opakowaniu, który zmywa niechciany lakier pielęgnując nasze paznokcie. Raczej nie kupię ponownie, gdyż od ponad roku używam głównie hybryd, nie mniej dla lakierowych tradycjonalistek jak najbardziej polecam!

Hej, to jest naprawdę niezłe! ;-)

Do tych chusteczek podeszłam dosyć sceptycznie.. Bo jak to tak.. ,,Wytrę paznokcie chusteczką i już lakier zmyty? Jakoś mi się to nie nie widzi.." Jakież było moje zaskoczenie jak jej użyłam po raz pierwszy.. Wydaje mi się, że wypowiedziałam małe ,,wow" pod nosem :)

Chusteczka zamknięta jest w małej saszetce, którą spokojnie można wrzucić do kieszonki i zabrać na wyjazd, jeśli coś się stanie z lakierem na paznokciach lub jeśli po prostu mamy w planach zmianę koloru. Chusteczka jest nasączona dosyć oleistym zmywaczem, który w dotyku bardzo mi przypomina suchy olejek. Tak jakby nie czuć go w dotyku, ale delikatna tłusta powłoczka jest widoczna. Dodatkowo pachnie jak mnie piernikowo-migdałowo i to zdecydowanie umila jej używanie.

Lakier zmył się z paznokci niemal w mgnieniu oka. Wystarczy, że przyłożyłam chusteczkę i chwilę ją przytrzymałam a następnie wykonywałam lekkie ruchy pocierające. Nic się nie rozmazywało, wszystko pochłaniała chusteczka, która pozostawiła po sobie delikatną, odżywczą otoczkę. Chusteczka nie miała problemu z usunięciem długotrwałego, zielonego odcienia ze stóp i jestem przekonana, że poradzi sobie z każdym kolorem.

Bardzo mi się spodobało, że chusteczka nie zawiera acetonu i po użyciu płytka paznokcia nie pozostawała sucha. Wręcz przeciwnie, płytka dzięki olejkowi z migdałów pozostawała nabłyszczona i nie dostrzegałam przebarwień po lakierze. Nie sądziłam, że taki gadżet okaże się aż tak przydatny.

Koszt takiej chusteczki to 1-1,50zł i być może biorąc pod uwagę cenę i wydajność to zmywacz wychodzi taniej. Niemniej, tutaj nie potrzebuję ani płatków kosmetycznych, ani patyczków - zużywam chusteczkę i po prostu ją wyrzucam. 1,50zł to nie majątek a przecież nie robię tego codziennie, więc siłą rzeczy nie wychodzi drogo a na pewno korzystniej dla paznokci. Bardzo miłe zaskoczenie, na pewno będę je kupować dalej, bo na stopach chętnie stosuję tradycyjne lakiery. Polecam :)

Super

Bardzo fajny produkt. Idealny do torebki/ na wyjazdy - na wszystkie awaryjne sytuacje. Pachnie bardzo ładnie, zupełnie nie jak zmywacz także po zapachu nikt się nie zorientuje, że zmywacie paznokcie. Skuteczność również na plus - radzi sobie z ciemnymi lakierami.

Warto wypróbować

Nie sądziłam że ta chusteczeka będzie moim hiciorem. Przyjemny zapach, chusteczką spokojnie zmyjemy lakier z wszystkich paznokci nawet ten najciemniejszy, świetny produkt polecam

Dobry

Zmywacz do paznokci w chusteczkach w opakowaniu jest jedna chusteczka ktora spokojnie wystarcza na 10 paznokci. . Świetnie usuwa lakier. Jest to formuła wzbogacona naturalnym olejkiem i witaminą E natłuszcza paznokcie i nadaje im zdrowy wygląd.

Super na awaryjne sytuacje!

Kiedy weszłam w posiadanie tego specyfiku, nie sądziłam, że może spełnić wszystkie obietnice producenta, a jednak! Jest bardzo wydajny i jedna chusteczka rzeczywiście wystarcza na zmycie lakieru z obu dłoni. Ma ładny zapach, lakier zmywa w bardzo szybkim tempie. jedyne co mnie trochę drażni, to, ze zostawia lepką warstwę, ale nie niszczy paznokci, więc mu to wybaczam, bo dłonie wystarczy umyć. :)

świetny <3

Zmywacz jest w formie chusteczki, która ma starczyć na 10 paznokci i rzeczywiście tak jest. Z początku ciężko mi było uwierzyć, że zetrę tym paznokcie, bo chusteczka nie była super mocno nasączona, ale udało się. Produkt jest nasączony tłustą substancją a pachnie tak przepięknie, że mogłabym zjeść tę chusteczkę, pachnie słodko jak jakieś pyszne ciasto. Nie czuć ani odrobinę typowego zapachu zmywacza więc w domu nie śmierdzi. Taka chusteczka jest świetną alternatywą gdy chcemy szybko pozbyć się lakieru z paznokci a nie mamy zmywacza pod ręką. Koszt jednego opakowania to około 1 zł z groszami, ja swoją kupiłam w Carrefour.

ciekawy pomysł

Kupiłam sobie z myślą o wyjazdach lub np. pracy.
Każda chusteczka jest oddzielnie zapakowana, a jedna wystarczy na całe dłonie lub stopy. Na początku jest dziwny taki lepki, ale jak potrze się paznokcie to chusteczka doskonale usuwaja lakier. Po użyciu konieczne dla mnie jest umycie rąk bo są lepkie. Ładnie pachnie, ale zbyt intensywnie.

Używa produktu od: próbka

Średni

Kupiłam kilka opakowań przed wyjazdem, ponieważ nie mogłam wziąć ze sobą klasycznego zmywacza. Spełnił swoją rolę, bo zmył co miał zmyć. I to tyle, nie podobał mi się jego zapach, powłoka którą zostawił na palcach (mimo że je nawilżyła, to jednak przeszkadzało mi to bardzo) i sama forma użycia. Tarcie chusteczką brudną od lakieru po innych paznokciach było niezbyt komfortowe. Mimo że zostało mi kilka opakowań to nie mogę się zebrać, aby je zużyć

Genialne na wyjazdy!

Chusteczki kupione specjalnie na wyjazd, żeby nie targać całej butelki zmywacza.
Zakup przypadkowy, ale trafiony w 10!
Ma bardzo ładny zapach (jak na zmywacz), a jedna chusteczka zmyje spokojnie i z 20 paznokci, jest bardzo wydajna, nie rwie się.
Na wyjazdy niezastąpiony produkt.

Mój faworyt

Dostałam te husteczki przy zakupie pudełka z Joy'a i tak troche leżały w szafie bo nie byłam do takich cudów przekonana... A tu takie zaskoczenie! Te chusteczki są REWELACYJNE. Głównym plusem dla mnie jest zapach - sam w sobie może nie jest jakiś cudowny ale w porównaniu z tradycyjnym zmywaczem? Kolejnym ogromnym plusem jest wydajność i działanie bo ta niepozorna chusteczka na spokojnie zmyła cały lakier z paznokci i wystarczyłaby jeszcze spokojnie na jedno - dwa użycia. Jedynym minusem w tej kwestii jest to, że przy bezbarwnym lakierze możemy zostawić odrobine lakieru bo gubi sie to przy tafli jakie zostawia ta chusteczka i nie widać czy na paznokciach została ta substancja czy lakier. Kto używał ten wie o co mi chodzi - chusteczki zostawiają coś takiego jak olejek, a nie wysychają jak zwykly lakier. Tym samym właśnie dłonie nie są przesuszone tylko wręcz nawilżone.