Isana, Hair, Power Extreme Haarspray (Spray do włosów extramocny)

Isana, Hair, Power Extreme Haarspray (Spray do włosów extramocny)

Isana Power lakier do włosów z witaminą pielęgnującą i filtrem UV maksymalnie utrwala i działa przez 24 godziny. Nie zawiera parabenów.

termoochronne, utrwalające
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

Tragedia

Ten lakier do włosów to jakiś koszmar! Nie miałam nigdy problemów ze skórą głowy, a odkąd go używam nie mogę przestać się drapać. Skóra głowy tragicznie mnie swędzi. Nie ma krostek ale jest to nieprzyjemne uczucie. Na dodatek wcale nie utrzymuje fryzury. NIE POLECAM

Moczy :/

Jeżeli chodzi o utrwalenie to ten lakier jest całkiem OK, ale ogromną jego wadą jest moczenie włosów, zamiast utrwalić fryzurę i nadać jej naturalny wygląd - po prostu moczymy włosy i wszystko się strasznie skleja i wygląda nienaturalnie. Owszem - taki ulepek trzyma si en a włosach długo ale wygląd jest bardzo nieestetyczny. Cena atrakcyjna, szczególnie w promocji - ale co z tego. Lakier ma bardzo intensywny alkoholowo-męski zapach który na dłuższą metę jest męczący.

normalny

Od lakierów do włosów wymagam dużo, od tego się nie da. Niby mocny, ale nie takiego efektu oczekiwałam. Dużym plusem jest dla mnie to, że nie zostawia białego osadu na włosach i ich nie skleja. W dzień bez żadnych atrakcji pogodowych i utrwalenia nieskomplikowanej fryzury może być. Natomiast w gorszych warunkach czy wymagających fryzurach się nie sprawdzi.

jaka cena taki produkt

Pachnie niezbyt ładnie, jak każdy lakier, utrwaleniem też się nie wyróżnia. A miał być extramocny... Po co to pisać i klienta denerwować? Można byłoby pominąć i klienta nie denerwować. Nie sklejał włosów, nie obciążał. Nie wrócę do niego.

Fatalny

Zakupiłam lakier, ponieważ myślałam że to jest ten sam lakier co wersja czarna w małym opakowaniu (mój ulubiony, zawsze mam go w torebce, super trwałość). Niestety bardzo się pomyliłam. Aby utrwalić włosy trzeba wypsikać pół opakowanie, dodatkowo po godzinie utrwalenia już nie ma. Nie polecam.

Średniak

Kupiłam go zachęcona promocją. Niestety po zużyciu 1 opakowania wiem, że następnego nie kupię.
Strasznie skleja włosy i sprawia, że po użyciu robi się na nich skorupa. Paskudnie się błyszczą jak po brylantynie.
Mówię mu stanowcze nie!

Używam tego produktu od: kilka dni

tragedia

Oczywiście łakoma na cenę kupiłam żeby wyprobować.
Ciężko powiedzieć czy byłam zawiedziona, można się było tego spodziewać za takie pieniądze, ale nie wiedziałam, że lakier będzie AŻ TAKĄ tragedią.
Jedyny plus to to, że ładnie pachnie.
Minusem jest to, że nie daje absolutnie nic, nieważne jaką ilość na swoje włosy go użyję. Wielkie nic. Nawet nie skleja włosów, po prostu się nic nie dzieje, jakbym mgiełką popsikała.
Dodam, że mam włosy grube, ciężkie, gęste i naprawdę ciężko je ułożyć jak sobie tego życzę, więc możliwe, że osobom, które nie potrzebują jakiegoś świetnego lakieru coś da :-) ocena oczywiście subiektywna.

do zużycia, ale nie do ponownego kupienia

Sięgnęłam po ten lakier, ponieważ poprzednik (czarna isana, już niestety wycofana) się skończył. Liczyłam na podobne działanie, jednak zupełnie się rozczarowałam.

+ lakier owszem utrwala fryzurę, jednak bardzo słabo. Mam włosy grube, długie i gęste, które potrzebują bardzo silnego utrwalenia. Ten lakier w moim przypadku nadaje się tylko do ujarzmienia niesfornym kędziorków przy zaczesywaniu włosów w kucyk. Utrwalenie, które daje nie jest wystarczające w przypadku gdy chcę utrzymać loki, dlatego generalnie jestem połowicznie zadowolona. Lakier i owszem zużyje, ale tylko do ujarzmienia kędziorków. Moje włosy niezbyt utrzymują skręt, dlatego zawsze w przypadku kręcenia potrzebuję lakieru, który co by tu nie mówić, da mi totalny hełm. Inaczej moja burza loków będzie trwała godzinę maks.
+opakowanie lakieru jest typowe dla reszty z rodziny Isana. Ja na nie narzekam. Nie zacina się, napisy się nie ścierają. Według mnie jest lepiej niż ok.
+dostępność - wiadomo marka własna rossmanna,
+cena jest bardzo, bardzo niska, ponieważ to w promocji około 4zł.
+po lakier sięgam kilka razy w tygodniu i takiej butli wystarcza mi na około cztery miesiące,

Polecam osobom, które nie mają tak trudnych włosów jak ja i potrzebują tylko delikatnego ujarzmienia lub lubią potraktować włosy lakierem tak na wszelki wypadek :) Ja na pewno nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: cztery miesiące