Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry suchej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry suchej

Garnier Skin Naturals Płyn micelarny 3 w 1 do skóry suchej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście, bez pocierania. Nawilża skórę suchą, nie wymaga spłukiwania.
Garnier po raz pierwszy wprowadza technologię miceli w uniwersalnym płynie oczyszczającym dla skóry suchej. Nie musisz trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Odświeżająca i bezzapachowa formuła wzbogacona nawilżającą glicerną chroni skórę przed wyszuszeniem i uczuciem ściągnięcia.
Odpowiedni do wszystkich typów skóry, także do cery wrażliwej. Bez parabenów.

Szybki demakijaż, niedrogi produkt.

Produkt bardzo wydajny. Dla mnie niezastąpiony. Jest wiele równie dobrych płynów do demakijażu, jednak cena i wydajność tego produktu wygrywa z innymi :) dokładnie zmywa, nie pozostawia śladu na twarzy nawet po ultra trwałym 24godzinnym podkładzie.

Przeciętniak

Dostałam jako gratis do zakupów - z tego co kojarzę, nie jest dostępny w regularnej sprzedaży, tak jak popularna wersja do cery wrażliwej.

Delikatne rozczarowanie - myślałam, że ten płyn będzie tak dobry jak chwalony braciszek, którego też jeszcze nie próbowałam. Zmywa, nawet nieźle, chociaż wiadomo - z makijażem oczu trzeba dać mu czas. Fakt, że nie wysusza, nie podrażnia, nawet moich wrażliwych oczu - ale ostatnio przy tych nowszych micelach zaczęło to już być standardem.

Niestety uważam, że makijaż twarzy zmywa z lekkimi niedociągnięciami, muszę zużywać więcej wacików niż zwykle, ponad to zostawia lepką warstwę na buzi, czego nie znoszę. Ze swojej strony raczej więc nie polecam, myślę, że w tej cenie można znaleźć coś lepszego.

Garnier płyn micelarny 3w1 do skóry suchej

Najlepszy płyn micelarny jaki miałam do tej pory. Świetnie radzi sobie ze zmyciem cięższego makijażu oczu a także produktów do makijażu twarzy. Nie szczypie, jest delikatny dla okolic oczu, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

SKUTECZNY, ŁAGODNY I CHYBA TYLKO TYLE. AŻ TYLE.

Nie do końca akurat dla mnie, ale miewam okresy uwrażliwienia i przesuszenia cery, więc płyny micelarne dla cer suchych bardzo chętnie przygarniam.
Zaletą takich łagodnych płynów do cer suchych jest to, że można ich używać zarówno do twarzy, jak i do demakijażu oczu.
Wielki plus za naprawdę minimalistyczny skład, brak barwników, brak kompozycji zapachowej i brak polepszaczy zapachu.

Zmywał skutecznie puder i zanieczyszczenia, choć chwilami dawał dziwne uczucie ślizgania się po twarzy.
Skutecznie usuwał tusz z rzęs, nie podrażniając przy tym ani oczu ani skóry wokół oczu.
Dla cery tłustej był zdecydowanie zbyt glicerynowy, zbyt rozpulchniający.
Nie dawał uczucia domknięcia porów, ale też i nie taka jego rola.
Podsumowując: skutecznie oczyszczał, ale wymagał potem dodatkowego oczyszczenia twarzy, żeby nie dopuścić do jej przetłuszczenia.

Ogólny bilans parametrów samego płynu jest dodatni, ale olbrzymia, niewygodna butelka i nieprecyzyjne dozowanie produktu spowodowały, że raczej nie sięgnę już po żaden płyn micelarny Garniera.

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: butelka 400 ml

Zero pieczenia !

Pierwszy kosmetyk, który po dostaniu się do oczu nie wywołuje pieczenia. Dobrze zmywa mój makijaż, nie podrażnia, jest go dużo :)
bardzo ładnie wygląda (wizualnie), nie ma żadnego zapachu.
Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że nie wywołuje pieczenia! Pierwszy płyn do demakijażu, który nie wywołał!

Używam tego produktu od: grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1/10 dużego opakowania

Godny polecenia

Słyszałam że jest jeszcze lepszy od Garnier Essentials 2w1, więc kiedy tamten mi się skończył, kupiłam ten. W Biedronce, przy okazji kupiłam wodoodporny tusz do rzęs z Bell...
Byłam tak strasznie zła, że aż sfrustrowana, bo płyn miał być wspaniały, a okazał się totalną klapą, jeśli chodzi o demakijaż oczu (bo z resztą wszystko było w porządku), a dokładnie rzęs! Musiałam trzeć i trzeć, a resztki tuszu dalej były na moich rzęsach (a raczej pozostałości po nich, bo połowa wypadła)... Coś mi nie pasowało... Tu płyn taki zachwalany, a u mnie nie potrafił zmyć kilkugodzinnego tuszu.. W sumie od początku coś mi nie pasowało - odstawiłam tusz i TADAM! To nie była wina płynu, ale tuszu, który był jakiś do bani ;/ więc jeśli nie chcecie pozbyć się swoich rzęs, nie kupujcie tego biedronkowego bell.

Co do płynu to jestem zadowolona. Neautralny zapach, cena co do ilości przyzwoita, doskonale zmywa makijaż (w 90% bez pocierania), oczyszcza skórę, nie wysusza, nie uczula. Jedyny minus to, że czasami lekko świeci mi się po nim twarz.
Jestem bardzo bardzo zadowolona, polecam :)

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

w zasadzie KWC

w zasadzie nie wiem czemu nie KWC, nie dostrzegam wad a jednak coś wciąż każe mi szukać dalej.
Plusy:
- stosunek jakości do ceny rewelacja
- wydajność
- dobrze usuwa makijaż
- nie podrażnia nie uczula

minusy:
- no właśnie nie wiem, niby nie ma ale testuje jeszcze inne

Używam tego produktu od: od kiedy wszedł na półki jako nowość
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Godny i tańszy zastępca Biodermy

Jak to zwykle u mnie bywa, kupiony przypadkiem hit :)

Plusy:
- wydajność w stosunku do pojemności
- nie podrażnia, nie uczula (w tym i wrażliwych okolic oczu)
- dobrze zmywa makijaż, w tym mocny makijaż oczu - eyelinery i oporne kredki
- cena

Minusy:
- w zasadzie brak !

Ilość zużytych opakowań: 5 butelek (5 w trakcie) - w ciągu dnia używam kilka razy.

Najlepszy jaki miałam

Długo szukałam odpowiedniego dla mojej cery produktu do demakijażu. Ten sprawuje się idealnie, nie podrażnia oczu, bardzo dobrze sobie radzi nawet z mocnym makijażem, a przede wszystkim jest bardzo wydajny, bo jedna butelka wystarcza na ok 4 miesiące przy codziennym używaniu. Naprawdę godny polecenia!

dobry jak poprzednie!

To już trzeci płyn micelarny od garniera jaki stosuję. Podobnie jak dwa poprzednie jest ok. Szczerze mówić nie widzę pomiędzy nimi żadnej różnicy :) Ten do cery suchej dostałam w prezencie do kremu w Rossmanie i uzywam codziennie.
Zmywa dość przywoicie choć z tym brakiem konieczności tarcia to bym się kłóciła (zwłaszcza w okolicy oczu - bez tarcia to mi zostają czarne podkowy od tuszu ) mi starczają 2 waciki by oczyścić całą twarz z oczami więc nie jest źle.
po przetarciu cery tonikiem wacik jest czysty więc domywa.
Nie wysusza, nie podrażnia.
POLECAM !!!

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego