Avon, Bright Start, Fresh Look Foundation SPF 15 (Podkład rozświetlająco - wygładzający)

Podkład rozświetlająco-wygładzający Bright Start, pełen witamin, aby nadać skórze promienny blask. Odpowiedni do każdego typu skóry. Zawiera SPF 15. Lekka, beztłuszczowa formuła z energetyczny koktajlem witamin i składników aktywnych doskonale rozprowadza się na skórze, nadając jej nieskazitelny, naturalny wygląd. Cytrusy z witaminą C nadają skórze promienny blask i zdrowy koloryt. Kolagen i elastyna poprawiają elastyczność skóryl, a liść oliwki zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Naturalne składniki nawilżające zapewniają błyskawiczny wzrost nawilżenia o 57%*.Zawiera ochronę przed szkodliwym promieniowaniem.
Sposób użycia: Nałóż na skórę palcami lub za pomocą pędzelka, rozprowadzając podkład w kierunkach do góry i na zewnątrz.
* na podstawie 8-godzinnego klinicznego badania poziomu nawilżenia z udziałem 20 kobiet.

Słabiutki..

Opakowanie podkładu zdecydowanie na plus..wygodna pompka, leciutkie i poręczne.
Sama konsystencja podkładu dla mnie zbyt "tępa". Miałam problemy z jego nakładaniem..zawsze zostawały smugi. Do tego ten zapach..dla mnie śmierdzi jak nie wiem co :(
Bardzo słabo kryje, jest nietrwały i szybko się ściera z twarzy.
Na szczęście nie pozapychał mnie ale leci do kosza.

Totalnie się zawiodłam

Po takiej cenie nie spodziewałam się jakiejś rewelacji, ale tego podkładu nie polecam nikomu. Jedynym plusem przy wyborze okazał się w miarę jasny kolor, ale co z tego skoro podkład nie spełnia swojego zadania. Nie poradził on sobie z zakryciem nawet najdrobniejszych niedoskonałości, nie wspominając o jego nietrwałości. Pochwalić mogę jedynie wygodny aplikator, pozwalający na zużycie całego podkładu.

Wykorzystała: kilka próbek

Masakra

Jestem posiadaczką suchej, naczynkowej cery.

Na moje szczęście dostałam próbkę tego podkładu.

Dlaczego taka ocena?

-2 gwiazdki za kolor. Mieszkamy w Polsce, czyli w Europie Środkowej gdzie ludzie są biali. Więc nie rozumiem dlaczego kolor Almond, który rzekomo jest jasny jest taki ciemny. Z względu na położenie geograficzne w jakim mieszkamy będę z uporem maniaka krytykować kolory podkładów. Może w końcu się producenci zreflektują i kolor jasny będzie jasny.
-1 gwiazdki za konsystencje. Bardzo łatwo ten podkład zostawia smugi. Próbowałam nakładać palcami, pędzelkiem i gąbką i zawsze jest to samo. Z innymi podkładami nie mam tego problemu, więc wina nie jest po mojej stronie.
-1 gwiazdka za efekt. Pomijając kolor i konsystencje trzeba jeszcze ocenić efekt. Krycia ten podkład w ogóle nie ma. Wszystko prześwituje, żyłki, zaczerwienienia. Sama faktura na twarzy wygląda okropnie.

Ja nie polecam tego produktu nikomu. Bladolice niech je ręka Boska broni przed chęcią kupna tego produktu.

crossfit, sauna, stajnia, Igrzyska Śmierci, a gdzie podkład?!?!

Najpierw informacja dla posiadaczek JASNEJ karnacji. Otóż ciężko się dowiedzieć po nazwach, który kolor jest najjaśniejszy. Otóż informuję, iż najjaśniejsza wersja tego podkładu nosi nazwę ALMOND.

A teraz do rzeczy, a jest o czym się rozpisywać, bo produkt jest do niczego.

Podoba mi się lekkie opakowanie, higieniczna pompka, nawet ilość jaką dozuje, a także obietnica filtra SPF 15.

Jednakowoż: produkt jest DO-NI-CZE-GO.

- mogę go rozsmarowywać, nakładać nie wiadomo ile, a on się maże i maże, efektu makijażu nie ma, efektu zakrycia czegoś nie ma, efektu rozświetlenia to już kompletnie nie ma. Co zatem jest, zapytacie? Twarz wygląda jak pokryta małą ilością rozmazanego podkładu, cera wygląda jakbym wyszła z crossfitu, albo innego fitnessu, a w drodze do szatni zahaczyła o saunę, łaźnię, przespała się w stodole (tu piję do takich jakby "odcisków", które robi na twarzy ten podkład, a które wyglądają, jakby mi się słoma odbiła na policzkach), a na końcu uciekała w poczuciu zagrożenia podczas Igrzysk Śmierci. Na tak zmaltretowaną, wymęczoną, wyplacokowaną smugami i dziwnymi "odciskami" wygląda moja twarz. Tak, zaraz po nałożeniu.

CO TO W OGÓLE MA BYĆ?!?!?!

Myślałam, że może wyjątkowe upały tego lata mu nie służą, więc poczekałam jeszcze do chłodniejszych, jesiennych dni. Dwa razy wysmarowałam się tym we wrześniu. Żadnej różnicy.

Łącznie użyłam kilkanaście razy, a w opakowaniu widać, że zostało mniej niż połowa opakowania (to, że widać, ile zostaje jest akurat znacznym plusem, ale to kwestia opakowania, nie ma to nic wspólnego z jakością podkładu). Dwa, trzy tygodnie i 60% fluidu zużyte? To chyba mój rekord. A przecież ma standardową, 30-mililitrową pojemność.

Na koniec zaznaczę, że dawałam mu szansę na różnych kremach, bazach, kremach i bazach oraz saute. Próbowałam go na produktach marek: Avon (!), Sisley, Clarins, Kanebo, Laura Mercier, Dottore, zdaje się, że próbowałam go też na bazie Smashbox. Najgorzej było na kremach Avonu (sic!) i Sisleya. Na pozostałych niestety również fatalnie.

Nie po to kupuję kosmetyki, żeby wyglądać gorzej niż bez ich użycia. Naprawdę nie lubię pisać takich recenzji, bo 1) nie lubię wyrzucać pieniędzy na złe kosmetyki; 2) nie w smak mi stosowanie przez dłuższy czas takich bubli; 3) chciałabym doradzać innym warte uwagi produkty. Ale niestety, KWC służy w mojej opinii również do ostrzegania przed mniejszymi i większymi potworkami. Ten "podkład" należy do tych większych...

Cieszę się przynajmniej tym, że mogę go teraz wyrzucić, a testowanie go i próbowanie w różnych warunkach kładę na karb napisania wartościowej, rzeczowej opinii. Może kogoś uchronię przed zakupem.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: około 60% jednego opakowania, odcień almond (najjaśniejszy)

Gdyby nie kolor..

Pol gwiazdki odejmuje wlasnie za kolor. Jestem bardzo blada i niestety najjasniejszy odcien, jest dla mnie za ciemny. Ogolnie ma bardzo fajna konsystencje i fajnie rozprowadza sie na skorze. Drugie pol gwiazdki odejmuje za swiecenie sie, w moim przypadku musze koniecznie uzywac pudru by uzyskac mat. Mysle ze jak za ta cene moglby byc lepszy ale nie narzekam, do plusow napewno moge zaliczyc to ze ma ladny zapach, nie wysusza skory i zamkniety jest w fajnym drobnym opakowniu :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

jednak nie

To nie jest podkład tylko lekki krem BB. W ogóle nie kryje. Nie tworzy maski ale jakoś specjalnie nie upiększa i nie rozświetla cery. Mam cere mieszaną i jeśli dobrze się nie zmatuje to wyflądam jak wysmarowana olejem. Ma fajne opakowanie i mimo gęstej konsystencji dobrze się rozprowadza ale to za mało jak na dobry podkład.

niee

Straszny! Zawiódł mnie totalnie. Jeden z najgorszych podkładów, z jakimi miałam do czynienia :(

Plusy:
+lekki

Minusy:
- W OGÓLE nie kryje
- wodnisty
- nie trwały
-dziwne odcienie

Używam tego produktu od: niedawna

Nie podkład a krem CC

Ten produkt to nie jest podkład a krem CC. Jest tak samo lekki jak kremy BB/CC i ma takie samo lekkie krycie.

+ fajny produkt na lato, nie zapycha porów
+ ma bardzo lekką konsystencję, fajnie się rozprowadza, bardzo miękko
+ opakowanie próżniowe i plastikowe. Uwielbiam takie, bo kosmetyk jest lekki - można go wszędzie zabrać i widać ile produktu zostało
+ nawet ładnie pachnie
+ filtr

- szybko się ściera
- skóra po krótkim czasie szybko się świeci
- po co przepłacać za coś, co szumnie jest nazywane podkładem, kiedy mogę mieć krem BB/CC, który tak samo wygląda na skórze, a jest o połowę tańszy?

Ogólnie fajnie było wypróbować ten kosmetyk, ale nie kupię go ponownie, bo i po co?

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie Nie Nie

Kupiłam go w kolorze Deep Wheat kolor jedynie pasował do skóry.
Podkład nie pachnie zbyt ładnie. Inne z Avon pachniały lepiej. Jest suchy, nie bardzo rozświetla, nie kryje ani troche niedoskonałości jedynie nadaje kolor. Lepszy jest krem BB z Garniera co to krycia i rozświetlania.
Podkład podkreślił suche skórki koło nosa i na brodzie tak, że wyglądałam jak popękana wyschnięta pustynia. Po dwóch godzinach wytarł się na czole, brodzie i nosie. Jest nietrwały. Niestety ale ten produkt im się nie udał. Jako iż mam suchą skórę, on miał być rozświetlający.
Nawet teraz gdy jest cieplej i nie mam skórek nie sprawdza się

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

wygodny w użyciu

Na początku mnie zachwycił. Ładnie rozświetlił cere. Buzia wyglądała promieniście i zdrowo. Razem z pudrem tworzył ładny efekt. Jednak z czasem zaczął poskreślać suche skórki i czasem robić smugi. Konsystencja jest bardzo fajna, nie jest leisty. Ma fajne poręczne opakowanie dzięki któremu widać zużycie produktu.
plusem jest też to, że nadaje się dla bladziochów ;) mam odcień almond, który jest jasny i ładny, nie ciemnieje i nie utlenia się.
Dobrze kryje, nie zapycha
Taki średniak ;)