Perfecta, Skin Drink, Multiwitaminowy lekki krem - koktajl energizująco - nawilżający

Lekki, pełen witamin krem-koktajl multiwitaminow Perfecta Skin Drink o puszyście piankowej konsystencji. Rewelacyjny jako podkład pod makijaż. Błyskawicznie się wchłania. Wydobywa naturalny blask oraz czyni skórę promienną. Krem-koktajl multiwitaminow Perfecta Skin Drink jest przeznaczony na dzień i na noc.
Krem-koktajl multiwitaminow Perfecta Skin Drink nie zawiera parabenów, sylikonów i parafiny.
Składniki aktywne kremu-koktajlu multiwitaminowego Perfecta Skin Drink: Kwas hialuronowy + naturalne olejki: Argan + marula, ekstrakty ze świeżego grejpfruta, cytryny i pomarańczy, Bogaty komplet Witamin A-C-F-E.

uniwersalne
lekkie
krem
50 – 100ml

Używa produktu od: próbka

lekki krem dla cery tłustej

Krem zakupił mój facet w jakiejś promocji i całkiem go sobie chwalił. Zachęcona jego opinią i pięknym zapachem postanowiłam również skorzystać z tego cuda i... mocno się zawiodłam.
Krem bardzo wysusza skórę i już po dwóch dniach używania pojawiły się u mnie "suche skórki". Mimo miłej konsystencji nie nadaje się do suchej skóry, natomiast posiadacze tłustej cery mogą być z niego zadowoleni ;)

miło było poznać

Kremik kupiłam za grosze w biedronce. Daje uczucie chłodu, nawilżenia, opakowanie wygodne , aczkolwiek trochę słabo wykonane, noszony w kosmetyczce mógłby długo nie przetrwać. Zapach jest przepiękny.

fajny

Dobrze nawilża skórę tłustą/mieszaną, nie przetłuszcza jej. Nie zapycha, nie powoduje wysypu. Wygładza, szybko się wchłania. Przyjemnie, słodko pachnie, zapach się utrzymuje. Nie podrażnia, nie lepi się. Wygodne opakowanie i dobra cena.

Pełne zadowolenie!

W końcu znalazłam krem, który w widoczny sposób poprawił stan mojej cery. Poprzednie wciąż nie pasowały. Ciężkie i solidnie nawilżające czy odżywcze lub olejki się u mnie nie sprawdzają. Moja cera w kierunku tłustej lecz ostatnio wymagająca większego nawilżenia, łojotok ustąpił.

Nawilża przyzwoicie. (dla bardzo suchej skóry zapewne będzie za słaby)
Nie zapycha porów, nie powoduje pryszczy.
Odkąd go stosuję niedoskonałości jest znacznie mniej.
Natychmiast wygładza powierzchnię skóry.
Szybko się wchłania, sunie po skórze.
Nie zostawia lepkiej powłoki.
Dodaję skórze blasku z każdym dniem stosowania.
Rozjaśnia skórę i sprawia, że wygląda na zdrowszą, mniej ziemistą i "uduszoną".
Sprawił, że uporczywe przebarwienia po pryszczach znikły prawie całkowicie!!
Wyrównał powierzchnię skóry.
"Wysypka" na czole czy policzkach oraz rozszerzone pory zredukował.
Makijaż nalozony na ten krem wygląda lepiej.
Skóra pod koniec dnia nie robi się tłusta.
Wygodne opakowanie.
Cytrusowy zapach i lekka konsystencja.
Niska cena.

Nie widzę minusów.

Kupię ponownie. Jestem zadowolona, problemy z cerą ustąpiły, odpukać ;)

Meh

Trochę mnie rozczarował, spodziewałam się naprawdę dużo po opisie i opakowaniu. Tymczasem to zwykły kremik, który troszkę się klei, nie nawilża za bardzo i jest po prostu ciekawym eksperymentem.

nie

Krem kupiłam w Rossmanie, jak tylko go zobaczyłam. Ciekawe opakowanie, wygląda jakby był w nim zamknięty mus owocowy. Zapach? jak świeży sok pomarańczowy - bardzo przyjemny, orzeźwiający. Konsystencja? Lekka, przypominająca sorbet, Niestety produkt nie spisał się za dobrze na mojej skórze, poziom nawilżenia jest zdecydowanie za mały, mimo że mam cerę mieszaną, po nałożeniu tego produktu czułam, że poziom nawilżenia jest definitywnie za niski.

Tragedia

Dla mnie kompletna klapa. Jeszcze nigdy żaden krem nie zrobił na mojej skórze tego, co wydarzylo sie teraz. Na początku byłam bardzo entuzjastycznie nastawiona, bo jeszcze nigdy nie używałam kosmetyku ani w takiej formie, ani o formule takiej, jak opisuje to producent. Celowo nie zmienialam nic w dotychczasowej pielegnacji skóry poza kremem właśnie, żeby sprawdzic jak dziala. No i co zastalam? Wodnistą breję, która strasznie trąci pomieszaniem alkoholu i "owoców cytrusowych". Pomimo tego, ze szybko sie wchłania skórę bardzo mi ściągnęło, potwornie wysuszylo (niby mam suchą skore, ale moj krem, ktorego uzywam juz pare miesiecy zawsze sobie z tym doskobale radzil) i pojawiła sie masa suchych skórek, ktore zwyczajnie szpecą. Tym samym jako baza pod makijaż tez się nie sprawdza - makijaż sie zwyczajnie zważył (codzienny, podstawowy, juz nie mowiac o pelnym, wieczorowym), wiec na tym polu producent tez wg mnie nie spełnił obietnicy. Czy skora jest jakoś ożywiona, rozjasniona, zenergetyzowana? Tez nie zauważyłam. Pozostaje mi tylko teraz doprowadzic moja skore do stanu sprzed uzycia tego specyfiku.

Rewelacja!

Ten produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył pod każdym względem. Opakowanie super- miękka tubka zmieści się w każdej damskiej torebce i nie będzie zajmowała dużo miejsca, a poza tym wydobywanie produktu z tego typu opakowania jest bardzo wygodne. Skin Drink ma żółty kolor i budyniową konsystencję. Pachnie obłędnie- tropikalnymi owocami. nie jest to zapach mdły, a orzeźwiający. Szkoda tylko, że nie utrzymuje się zbyt długo na skórze. Produkt przyjemnie rozprowadza się na twarzy, szybciutko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, błyszczącej i lepkiej warstwy. Idealnie nadaje się pod makijaż. Skóra po nim jest nawilżona, gładka i przede wszystkim wygląda na wypoczętą i promienną. Skin Drink nie podrażnia, nie zapycha porów. Jest bardzo wydajny. Według mnie to świetny i delikatny nawilżacz na lato.

Alkoholowy drink

Jestem jedną ze szczęśliwych kobiet,które otrzymały ten krem do twarzy w ramach testowania.Moje pierwsze wrażenie gdy tylko zobaczyłam krem to,to że jest to maseczka.Ale dobrze,że przed użyciem zawsze sprawdzam skład i czytam etykiety.Zacznijmy od opakowania.Jest niesolidnie wykonane ,ponieważ rozerwało mi się u góry i zaczęło samo wypływać pod uciskiem innych kosmetyków.Dużo czyszczenia i upaćkane kosmetyki to duży minus.Teraz trzymam go w bezpiecznym miejscu gdzie nie ma prawa uciekać z opakowania.Kolejnym minusem jest to,że alkohol w składzie jest w dużej ilości,a nawet jest mocno wyczuwalny gdy się po powącha.Jest to ładny zapach owoców (bardzo odświeżający i idealny na lato) ,ale w tle przegryza się mocno wyczuwalny alkohol i to boli.Ma bardzo lejąca się konsystencje,ale nie przeszkadza mi to w użytkowaniu bo tubka jest dobrym pomysłem.Dzięki takiej formule jest wydajny i nie trzeba go nakładać dużo na twarz.Codziennie rano używam go pod podkład,ALE muszę chwilę poczekać aż krem się wchłonie.No i niestety pozostawia lepką warstwę na skórze,dlatego walczę ze zmatowieniem poprzez użycie pudru.Na samym początku super się wchłaniał i pozostawiał skórę gładką i delikatną.Ale potem było tylko gorzej.Moja skóra nie mogła przyjąć takiej dawki alkoholu.Używam go nadal,ponieważ jak już coś testuje to do końca,aby napisać prawdziwą recenzje.Krem nie jest zły jako baza,ale po czasie męczący.

Mały, chudy , ale byk

Kupiony na okazję przeceny 50% i taka niespodzianka :)
- owocowy zapach
- żelowa konsystencja
- wydajny
- rozświetla, nawilża
- teraz na ten zimno/szary czas jest jak promyk słonka o poranku
- oklaski za pomysł z tubką

Najlepszy!

Poleciła mi go koleżanka, ale sądziłam, że to będzie kolejny zwykły krem nawilżający a tu takie pozytywne zaskoczenie.
Plusy:
+Zapach (orzeźwiający)
+konsystencja
+wchłania się błyskawicznie
+łatwo się rozprowadza
+idealny pod makijaż
+cena
+opakowanie

Pić czy smarować, oto jest pytanie

Owocowy zapach tego kremo-żelu podbił moje serce. Naprawdę, przyjemność z używania go jest ogromna. Zapach jest naturalny, soczysty, nie wyczuwam chemicznych nut. Żel jest lekki, bardzo wydajny, szybko się wchłania, nie czuć go na twarzy. Skóra nie przetłuszcza się po nim a żel po wyschnięciu nie roluje się (jak to czasem bywa). Można na niego nałożyć krem z filtrem lub podkład, albo to i to. Nie czuć, że ba twarzy jest jakaś dodatkowa warstwa. Nawilża lekko i nie chroni skóry przed utratą wody, nie nadaje jej elastyczności, jak kremy. Jeśli jednak używamy go tylko na dzień to skóra nie robi się przesuszona. Dla mnie odkrycie tego lata, chętnie spróbuję też wersji matującej.
Opakowanie ma ten minus, że jak zużyjemy już trochę żelu, to ciężko go wyciskać, albo wyciska się za dużo na raz. Boję się też że może po kilku tygodniach pękać, ale ja przełożyłam od razu porcję kosmetyku do słoiczka.