Isana, Professional, Color Shine, Spulung (Odżywka do włosów farbowanych i z pasemkami)

Odżywka do włosów Isana Professional Color shine jest przeznaczona włosów farbowanych, koloryzowanych i pasemkowanych. Formuła pielęgnacyjna wzbogacona kompleksem zawierającym ekstrakty z jagód goji i żurawiny oraz prowitaminę B5 chroni włókna włosowe przed wyblaknięciem i wygładza powłoczki włosów. System chroniący kolor uszlachetnia włókna włosowe, jednocześnie ich nie obciążając. Włosy wyglądają efektowniej odbijając światło, a ich kolor uzyskuje lepszą wyrazistość. Są \lśniące i gładkie aż po końcówki. System chroniący kolor włosów farbowanych zapobiega wyblaknięciu koloru; zawiera silnie działający kompleks z jagód goji i żurawiny; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania latającym włosom. Potrójny efekt formuły: zapobiega wyblaknięciu koloru; nadaje kolorowi wyrazistości; zapewnia kolorowi witalność.

Obiecujący zapach

Po marce Isana nie spodziewałam się żadnych cudów, ale muszę przyznać, że ta odżywka to całkiem udany produkt. Zapach jest bardzo przyjemny - pachnie świeżymi owocami, które kocham, przez co chętnie po nią sięgam. Konsystencja jest w porządku, spłukanie jej z włosów nie sprawia problemu i faktycznie ułatwia rozczesywanie. Nie zauważyłam jednak większej poprawy kondycji moich włosów - są farbowane, a przez to suche i zniszczone. Największy plus to pomoc w rozczesywaniu, więc w tym celu mogę polecić.

nie do włosów zniszczonych

Odżywki Isana nie za bardzo się u mnie spisują, bo są dla mnie za lekkie. Tutaj zachęciło mnie opakowanie w formie tuby i cena promocyjna- 4,99zł.

Miałam w planach rozjaśnianie włosów i pofarbowanie ich na blond, więc liczyłam na to, że pomoże mi o nie zadbać, ale jest zbyt lekka dla mnie.

*Konsystencja średniogęsta. Mogłaby być bardziej treściwa. Nie spływa z włosów.

*Pachnie owocami, ale zapach nie utrzymuje się na włosach.

*Nakładam ją pod prysznicem na moment lub na ok.5 min i włosy są minimalnie wygładzone. Początkowo po rozjaśnianiu były bardzo suche i nic kompletnie z nimi nie robiła. Teraz je podratowałam maskami i olejami i nabrały życia, ale odżywka jakoś nawet na włosach w lepszej kondycji szału nie robi.
Lekko wygładza, nie nabłyszcza, za słabo dociąża. Bez odżywki w sprayu czy serum się nie obejdzie, chociaż włosy nie są jak puch. Nawet gdy użyłam jej kilka razy na jeszcze niefarbowane włosy w dobrej kondycji, to czegoś mi brakowało.

*Trwałości koloru nie przedłuża.

*Wydajna. Ja ją używam 1-2 razy w tyg., moja mama z 2 razy w tyg. i zostało nam jakoś 1/3 opakowania, a używamy od miesiąca lub trochę ponad.
To nie to.

Używam tego produktu od: 4-5 tyg.