Burberry, Body Intense EDP

Burberry, Body Intense EDP

Woda perfumowana Body Intense 2014 to odświeżona wersja kultowego zapachu od prestiżowego domu mody Burberry. Ponieważ miejsce, w którym ubierają się członkowie brytyjskiej monarchii, musi zachwycać szeroką ofertą, swoje ekskluzywne kolekcje marka wzbogaciła o wytworne zapachy. Intensywnie aromatyczne doznanie o ponadczasowym charakterze.

Na pewno kojarzysz elegancki beżowy trencz? To obiekt pożądania, na widok którego roztapia Ci się serce. Zupełnie tak samo się poczujesz, gdy otoczy Cię woń perfum Burberry Body Intense 2014. Dosłownie rozpłyniesz się na myśl o soczystej brzoskwini i chrupiącym zielonym jabłuszku, które przekornie zmieszano z piołunem. Wędrując po wymarzonej garderobie, natkniesz się również na piękną kraciastą apaszkę. Z chęcią byś się nią otuliła? Skutecznie zastąpią Ci ją płatki róży, liście herbaty oraz drewno kaszmirowe i sandałowe. Baza zapachu jest z kolei jak gustowna torebka z delikatnie wygrawerowanym logo Burberry – dodaje pewności siebie i animuszu. Rozpłyń się pod wpływem waniliowego musu, słodkiego piżma i wybornej ambry.

Chcesz się poczuć jak na królewskim dworze? Burberry przeniesie Cię w wielki świat szlachetnych marzeń.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: piołun, brzoskwinia i frezja;
nuta serca: irys, drzewo sandałowe i róża;
nuta bazy: drzewo kaszmirowe, wanilia, żywica bursztynowa i piżmo.

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Uwielbiam

Tak jak Body bardzo cenię i coraz bardziej się do niego przekonuję tak Tender zawiódł mnie po całości. Dlatego do testów Intense podchodziłam już z ogromną rezerwą i raczej chłodnym dystansem.
Mój osąd miałam wydać dopiero po globalnych testach i bez zbędnych emocji. Testowanie zaczęłam delikatnie od nadgarstków, potem powoli przechodząc do aplikacji globalnej. I cóż mogę rzec... Dla mnie bomba.
Jest moc, jest głębia i trwałość, jest wszystko to co być powinno.
Każda z nut zapachowych jest wyraźna i na swoim miejscu, zapach jest mocarny ale mnie nie uśmierca trzydniową migreną. Mogę go aplikować mniej lub więcej i pięknie przestrzennie się układa na moim ciele.
Nie ma żadnych rozmywających się akordów jak w Tender. Wszystko bardziej suche i głębokie niż w Body. I o to właśnie chodziło. Najbardziej cieszę się z wyczuwanej frezji, którą uwielbiam. Pięknie komponuje się tutaj irys i drzewo sandałowe z wyraźną nuta róży. Baza taka jak w Body to już bezpieczny klasyk.
Jestem zauroczona tym zapachem.

Elegancki indywidulista

Perfumki są bardzo trwałe, na włosach czuje zapach przez 2 dni. Butelka ładna,zapakowana dodatkowo w materialowy woreczek. Sam zapach nie jest oczywisty, nie czuje ani wyraznej woni owoców, ani typowej waniliowej słodyczy, dla mnie głównie wyczuwalna jest pudrowo gorzka nuta. Myślę że spodoba się milosniczkom klasycznych burberry czy chloe. Ja na pewno do nich wrócę