Donegal, Szczotka do włosów tt-hair

Donegal, Szczotka do włosów tt-hair

Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Delikatnie i bezboleśnie rozczesuje włosy, nie niszcząc ich struktury. Stosowana codziennie sprawi, że włosy będą gładkie i lśniące. Przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

Cena: 14zł
/w/

szczotki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wielka lipa...

Szczotka jest mała, świetna do torebki, no właśnie, tylko do torebki....
Dla mnie nie ma rewelacji, szczotka ma twarde włoski i niestety drapie skórę głowy, być może oryginalna byłaby lepsza, ta nie zdaje u mnie egzaminu.

Używam tego produktu od: Około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137806].usefull || 0 }}% pomocna.

Twarda, ostra. Zniszczycie sobie włosy!

Kupiłam szczotkę przez internet, więc wcześniej nie widziałam jej z bliska. Nie posiadam żadnego oryginalnego Tangle Teezera, ale mam osławioną już podróbkę z Biedronki (która jest naprawdę dobra choć odrobinę twardsza od oryginału), dlatego do niej będę porównywać. Nie chcę tu pisać o kształcie, o pomyśle zatyczki chroniącej ząbki czy o samej idei TT, bo to oczywiście należy do Tangle Teezera, a tu mamy do czynienia z podróbką.

Szczotka zapakowana jest w plastikowe pudełeczko, jak Tangle Teezer i już przed rozpakowaniem zobaczyłam okropne zakończenia ząbków. Takie niedolane, szczerbate, jak uda się załączyć zdjęcie, to zobaczycie.

Przejechałam parę razy po włosach i ząbki są bardzo twarde. Mocno drapią skórę głowy, aż czuję mrowienie na kilka godzin później. Rozczesać to oczywiście włosy rozczesze, ale cała idea tych elastycznych ząbków, które stopniowo i delikatnie rozczesują splątane włosy jest tutaj utracona. To jest sztywna szczotka, nie żadna delikatna.

Wykonanie w porządku, estetyczne (no oprócz tych ząbków), wygląda ładnie, na ozdobę łazienkowej półki się nadaje.

Zatrzask przy zamykaniu działa, szczotka na pewno nie otworzy się w torebce sama.

Podsumowując ja jestem bardzo niezadowolona, ponieważ miałam konkretne oczekiwania. Używam szczotki z Biedronki i chciałam mieć wersję turystyczno-torebkową - równie delikatną i godną zaufania, ale z zabezpieczeniem. Tego nie otrzymałam. Jest to przeciętna szczotka, porównywalna do wielu, tylko wygląd ma "modny". Jak ktoś nigdy nie miał TT i chce zacząć dbać o swoje włosy od czegoś tańszego - tej szczotki nie polecam! Jak ktoś ma TT, ale szuka drugiej do torebki - też nie polecam, bo będziecie się bały dotknąć nią włosów. Jak komuś wisi i po prostu chce jakąś szczotkę, a jego włosy nie potrzebują delikatności - zapraszam, polecam, szczotka jak szczotka i wygląda atrakcyjnie.

Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016398].usefull || 0 }}% pomocna.