Bielenda, CC Magic Nails Care Extreme (Serum z olejkiem marula do regeneracji skórek i paznokci 10 w 1)

Bielenda CC Magic Nails Serum z olejkiem marula do regeneracji skórek i paznokci 10 w 1 to multifunkcyjny skuteczny preparat o formule bogatego serum wspomaga regenerację paznokci i skórek, wzmacnia, nawilża, natłuszcza i zmiękcza, poprawia wygląd paznokci i skóry wokół nich na 10 sposobów. Zawarty w preparacie olejek marula uelastycznia skórę, działa nawilżająco i natłuszczająco, łagodzi i pielęgnuje, poprawia stan skórek i paznokci, przywracając dłoniom zdrowy i zadbany wygląd. Receptura Bielenda CC Magic Nails Serum z olejkiem marula do regeneracji skórek i paznokci 10 w 1 opiera się na formule CC Correction & Care, która przy systematycznym stosowaniu przywraca paznokciom i skórze wokół nich estetyczny wygląd, zmniejsza ryzyko bolesnych zadarć, przyrastania skóry do paznokci i nadmiernej łamliwości płytki paznokciowej.
Działanie Bielenda CC Magic Nails Serum z olejkiem marula do regeneracji skórek i paznokci 10 w 1:
1. Regeneruje skórki
7. Chroni skórki i paznokcie przed wysychaniem
8. Skóra i paznokcie stają się odporniejsze
9. Łatwa aplikacja i szybki efekt
10. Efekt zadbanych paznokci
Sposób użycia: Systematycznie nakładać preparat na oczyszczone i suche skórki i paznokcie – wmasować. Preparat można stosować codziennie wg potrzeb.

tak

odzywka przywróciła moim paznokciom dobra kondycję. Moje paznokcie po intensywnych zabiegach na nich typu hybryda i zele strasznie się zniszczyły. Zawsze miałam ładna pytkę a teraz tylko rozdwajajace sie paznokcie i non stop sie łamały. Od 2-3 tygodni uzywam odżywki i widoczna jest zdecydowana poprawa, juz nie łamia się i sa bardziej odporne a płytka w końcu wróciła do czasów świetności

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie małe

polecam:)

Kupilam, bo od dluzszego czasu moje paznokcie byly w oplakanym stanie i nic nie bylo w stanie poprawic ich kondycji. Lamaly sie, byly bardzo cienkie, wiec musialam nosic je krotkie, bo kiedy zapuscilam chociaz troche dluzsze to od razu zahaczalam i lamaly mi sie :/ odzywke stosowalam regularnie, po jakichs dwoch tygodniach zauwazylam roznice w ich kondycji, szybciej rosly i staly sie grubsze. Po miesiacu wygladaja jak zupelnie inne- zdrowe, mocne, lsniace i moge zapuscic i miec dlugie paznokcie bez obawy ze sie połamią- sa tak twarde ze nie da sie ich zlamac;)

porzadne odzywienie dla paznokci

JEstem zadowolona z dzialania tej odzywki, bo widocznie regenerujepaznokcie oraz skorki. Olejek zawarty w skladzie nawilza odzywia i natluszcza paznokcie, dzieki czemu wygladaja zdrowo. Dotychczas nie moglam okiełznać skorek i musialam chodzic na manicure. Teraz moge sama zajac sie swoimi paznokciami, bo skorki latwo sie wycinaja i nie mam zadnych podraznien. Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca