Avon, Luxe, Fabulous Finish Primer (Matująca baza pod makijaż)

Avon, Luxe, Fabulous Finish Primer (Matująca baza pod makijaż)

Avon Matująca baza pod makijaż Luxe Fabulous o lekkiej konsystencji ułatwia równomierne rozprowadzenie podkładu i przedłuża jego trwałość. Skóra jest aksamitnie gładka i nawilżona, po prostu idealna. Jak stosować: Niewielką ilość bazy rozprowadź równomiernie na skórze twarzy przed nałożeniem podkładu.

Nie dla mnie

Bazę kupiłam już jakiś czas temu i kompletnie się nie polubiłyśmy. Dawałam jej szanse kilka razy ale niestety nic z tego nie wyszło. Na mojej twarzy nie zauważyłam jakiejkolwiek różnicy niezależnie od tego czy ja użyłam czy nie. Poza tym z niektórymi podkładami strasznie się rolowała. Musiałam zmywać makijaż i zaczynać od nowa juz bez bazy. Nie polecam do cery tłustej czy mieszanej jak u mnie.

Koszmar!

Uwielbiam kosmetyki do makijażu z linii Luxe. Obok moich faworytów, czyli pomadki i podkładu Luxe, tak i baza miała stać się hitem. I była - przez pierwsze dwa użycia... Potem zaczęło być już tylko gorzej. Niestety...!
Zalety:
- delikatny, ale piękny zapach,
- daje cudowne, satynowe wykończenie,
- nawilża,
- nie powoduje rolowania się podkładu,
- bardzo eleganckie i stylowe opakowanie,
- świetna aplikacja - pompeczka nie zacina się,
- wydajna.
Wady:
- kompletnie nietrwała - w ogóle nie zauważyłam, aby baza przedłużała trwałość makijażu,
- przeokropnie zapycha - po prostu katastrofa! Dwa użycia wystarczyły, aby spowodować na mojej skórze wysyp niedoskonałości, z którymi nie mogłam się uporać przez ponad dwa tygodnie! Naprawdę masakra!

lubie

Bardzo dobra baza. Gęsta i kremowa idealnie sie ją rozprowadza i podkład się pod nią nie roluje. Ma za zadanie matowić i faktycznie to robi na dobre 9 godzin. Nie uczula i nie podrażnia

Rewelacja

Uważała, że coś takiego jak baza pod podkład jest nie potrzebana, że to zbędne wydawanie pieniędzy. Do momentu pierwszego użycia i przypadkowego.
Tą baza jestem zachwycona. Ma lekką ,beztluszczową konsystencję, pięknie się rozprowadza i szybko wchłania. Znajduje się w ładnej butelce z chgienicznym dozownikiem. Trzy ramię kropelki wystarcza na całą twarz.. Jest bardzo wydajny. Stosuje z podkładem Luxe Avon, ale i z Matujaco-Antystresowowy też się sprawdza. To wyprobowałam. Twarz wygląda zdrowo i ładnie wygładzona. Trzyma się ca!y dzień. Nie wyobrażają sobie ,żeby z niej zrezygnować. Polecam

Używam tego produktu od: Od 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

super

Ponieważ mam bardzo suchą skórę to ciągle poszukuję idealnego podkładu marnie to idzie. Skusiłam się promocją w avonie. Zaznaczę ze mam też podkład z Luxe wiec jak połączę oba te produkty to tważ wygląda super świeżo i długo utrzymuję na twarzy a podkreślę że mam ciężką pracę w kurzu i nawet godziny nocne.
\\n - Minus jak połączyłam go z podkładem innej firmy (Bourjois 123perfect CC) podkład się zważył :(
\\n+ wydajny
\\n+ nie ściąga mojej słuchej skóry nawet po kilku godzinach