Avon, Ultra Colour, Lip Tint Pen (Trwała pomadka we flamastrze)

Avon, Ultra Colour, Lip Tint Pen (Trwała pomadka we flamastrze)

Pojemność 2,4 ml

Avon Trwała pomadka we flamastrze dla efektu precyzyjnego, trwałego koloru:
- zapewnia trwały, odporny na ścieranie kolor
- zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację
- ma nieklejącą, szybko schnącą formułę
Nieklejąca się, szybkoschnąca Avon Trwała pomadka we flamastrze pozostawia na ustach trwały, przejrzysty kolor. Flamaster zapewnia łatwą i wygodną aplikację.
Sposób użycia: Obrysuj usta i wypełnij kolorem.

Uwielbiam!

Kupiłam za namową koleżanki i był to strzal w dziesiątke:) . Pomadka ta jest bardzo trwała, a jej nałożenie na usta jest dziecinnie proste. Jest to jedna z niewielu pomadek, do której nie używam konturówki.Bardzo ładnie wygląda na ustach i ich nie wysusza:).Utrzymuje się na miejscu podczas jedzenia, picia czy palenia. Podczas promocji w avon można dostać ją w bardzo dobren cenie ;)

o matko ratunku:( NIE

Zakupiłam kolor truskawkowy. Na szczęście w mega promocji ale i tak wyrzucone 24 zł.
Kolor jest zupełnie inny niż na zdjęciach w katalogu. Trzy razy czytałam napisy i porownywałam z katalogiem, bo myslałam, ze ktoś popełnił błąd w realizacji zamówienia. A jednak nie, to kolor truskawkowy! brrr chyba znielubię przez to truskawki

Avon, Ultra Colour Lip

Odcienie tej szminki są bardzo ładne i przyciągają oko. Poza tym faktycznie utrzymują się dłużej niż zwykła szminka.

Wady:
wysusza usta
mało wydajna

Świetny produkt!

Pomadka bardzo ładnie pachnie i nie ma taniego, chemicznego smaku charakterystycznego dla matowych pomadek. Fantastycznie pokrywa usta, długo się utrzymuje i jest dobrze napigmentowana. Bardzo dobry produkt!

Plus za plusem

Mega trwały piękny kolor, zero odbijania na szklankach i poprawiania po posiłkach.... Pomadka wymaga tylko lekkiej (i przedewszystkim mega szybkiej) poprawki co ok. 4 godziny, tylko przez lekkie zjadanie od środka.
Mały minusik za wysuszenie, znalazłam jednak na to sposób, po nałożeniu pomadki i poczekaniu do całkowitego wysuszenia (ok. 10 minut najlepiej poczekać) można położyć balsam i wszystko wraca do normy a pomadka się nie ściera. Należy tylko uważać żeby nie zrobić tego za szybko bo po prostu nie zdąży się wpić w usta i zniknie po pół godziny.
Podsumowując:
+wygodne opakowanie i aplikator
+cudowne kolorki
+trwałość
+zero odbitek
+/- cena - odrobinę za wysoka, ale na promocji można upolować za 20 zł
- lekkie wysuszenie ale da się coś z tym zrobić :)

Co do trwałości się nie wypowiem bo używam naprzemiennie z innymi

Mega trwała i napigmentowana, choć wysusza.

Pomadka daje świetny efekt, ładnie pokrywa usta kolorem, jest baaardzo trwała, fajnie można obrysować nią kontury. Jeden minus, że wysusza usta i żeby ładnie wyglądała usta powinny być gładkie, najlepiej zrobić peeling przed nałożeniem, bo może podkreślić suche skórki i nierównomiernie pokryć usta. Jest to minus, za którego odejmuje gwiazdkę - nie więcej, bo to pomadka we flamastrze a nie jakaś nawilżająca pomadka. Dodatkowy plus - cena w promocji ;)

extra pomadka

Zdecydowanie na 5! Kolor extra wygląda i jest bardzo trwała. Nie wysusza mi ust, bo poprzednia pomadka powodowała taki efekt i dostawałam szału. Cena też jest bardzo dobra więc nie ma powodów żeby nie polecać

Rewelacja !

Pomadka jest rewelacyjna ! Bardzo trwała, kolory są piękne i dobrze na pigmentowane .Pomadka spełniła moje oczekiwania , mimo iż trochę wysusza usta. Polecam tą pomadkę .

Idealna

Bardzo trwała-można jeść i pić
intensywne kolory
nie rozmazuje się
dobrze się ją nakłada
jak wyschnie to usta robią się matowe
nie zbiera się w kącikach.
Mam już 2-ga- pierwszą zgubiłam ;/

ekstra

Daję 5, bo jest naprawdę trwała i ma piękne kolory <3 Jedyny minus to taki, że wysusza usta, no ale cóż to jest flamaster więc to normalne :) Ale na wszelkie imprezy nadaje sie idealnie

Bardzo polecam

Bardzo fajna pomadka z formie mazaka. Rzeczywiście usta malują się jak mazakiem i zostawia bardzo ładny kolor. Im więcej razy się przejedzie tym jest intensywniejsza. Trwała i można jej używać prawie jak konturówkę, bo jest ultra precyzyjna.

Najtrwalsza dotychczas używana pomadka

Zachęcona opiniami na wizażu postanowiłam spróbować i się nie zawiodłam! Idealne krycie, intensywność koloru która jest zależna od liczby warstw, pełny mat no i ta trwałość... Napoje i lekkie posiłki znosi bez szwanku, tłuste obiady wymagają delikatnego wzmocnienia koloru, ale nawet po nich usta wciąż wyglądają dobrze - są jedynie lekko mniej intensywne. Mój hit!