Avon, Blush and Bronze Trio (Rozświetlacz 3 w 1)

Avon, Blush and Bronze Trio (Rozświetlacz 3 w 1)

Pojemność 10 szt

Avon Rozswietlacz 3 w 1 przywraca skórze promienność w jednym ruchu. Bronzer dodaje skórze zdrowego, naturalnego blasku, podkreślając kontury twarzy. Róż ociepla i ożywia karnację, rozswietlacz rozpromienia skórę. Miękka, bogata formuła idealnie się rozprowadza.
Sposób użycia: Nakładaj kolory oddzielnie, aby wymodelować kontury lub zmieszaj dla pełnej promienności. Modeluj rysy jak profesjonalistka: Bronzer pod kości policzkowe, na brodę i skronie. Róż na kości policzkowe. Rozświetlacz na szczyty kości policzkowych i łuki brwiowe.

Katastrofa!

Za kosmetykami AVON nigdy nie przepadalam, gdyż mam cerę trądzikową a ich kosmetyki jeszcze bardziej nasilają ten stan. Trio do konturowania kupiłam, ponieważ no to nie miało jak mi zaszkodzić. Strasznie się zawiodłam! Cena niska no ok. 20 zł wiec nie oczekiwalam czegoś mega super, ale to jest porażka... Pigmentacja? Haha brak czegoś takiego. Nieźle trzeba się namachać żeby nabrać bronzer a jest tak jasny że o tak go nie widać (mimo że jestem totalnym bladziochem i każdy podkład jest dla mnie za ciemny). Róż? Ten kolor jest tak 'bardzo różowy' że na twarzy nie wygląda Dobrze.. a rozświetlacz to jakis słaby brokat ..
Jedynym plusem jest świetne opakowanie :)

Kupuj

Kiedy zobaczyłam to piękne Trio w katalogu od razu musiałam je kupić. Zawsze chciałam mieć coś kompaktowego do nadania koloru mojej buźce.
Na pierwszy rzut oka bardzo fajne odcienie, nie różnią się zbytnio od tych w katalogu.
Fajne małe kwadratowego pudełeczko z zamknięciem oraz lusterkiem, świetnie nadaje się w podróż :)
Bronzer świetny- z racji tego że mam jasną karnacje od razu widać go na mojej twarzy, świetnie nadaje się do konturowania, nie obsypuje się.
Róż również sprawdził się rewelacyjnie :)
Niestety jedynie rozświetlacz jest fatalny, wygląda jak puder prasowany połączony z brokatem. Nie mogę go nałożyć na twarz bo obsypuje się na całą i świece się jak choinka.

Podsumowując:
Bronzer +
Róż +
Rozświetlacz -

Nie polecam.

Posiadam wiele kosmetyków z Avon, ale ten okazał się totalna klapą.
Bronzer nie pozostawia żadnego koloru na twarzy, no chyba że do upadłego będziemy go nakładać aż uzyskamy jakiś lekki efekt. Zawiodłam się. Być może znajdzie on zastosowanie u osób o jasnej karnacji.
Róż pozostawia lekki, prawie nie zauważalny kolor na policzkach. Jak powyżej zapewne inaczej wyglądać będzie u osób o jasnej karnacji.
Rozświetlacz - brak słów. Osypuje się, nie ma efektu tafii. Nie ma koloru, oprócz drobinek, które osypują się po ponownym dotknięciu pędzlem.

Używam tego produktu od: od pół roku

Dobry produkt

Kupilam go za połowę ceny jako konsultantka...
Plusy:
-ładny odcień różu
-bronzer ma w miarę zimny odcien ( makijaz przy tym wygląda bardziej naturalnie, można sobie mniejsza krzywdę zrobić, a nie brazowo-pomarańczowy polik)..chociaż dla chcącego nic trudnego ;)
- bronzer w miarę długo utrzymuje się na policzkach
-cena (jak za 3w1)
-opakowanie z lusterkiem
-wydajne 3trio
Minusy:
-rozswietlacz- moim zdaniem to jedno wielkie nieporozumienie:-)..rozjaśnia na 3minuty, trzyma się na twarzy kilka minut, do tego ma w sobie drobinki- moim zdaniem to trochę lipnie wygląda jak makijaz na codzień...
- róż krótko się trzyma (dłużej niż rozswietlacz,krócej niż bronzer)
- ogólnie mogłoby być długotrwalsze..jakoś bez rewelacji

Polecam ten produkt dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z makijażem. Zresztą co się dziwić, moim zdaniem produkty Avon nie są za dobre..:-)

Używam tego produktu od: 5mies
Ilość zużytych opakowań: 1-bronzer mi się kończy, roz- w mniejszej połowie użyty, rozswietlacz-praktycznie cały

Najlepszy!

Używam tego na policzki jako róż bo odcien brazu najlepiej mi pasuje. Nie mogłam trafić na nic lepszego za taką cene (kupiłam go za polowę ceny jako konsultantka) z rana robiąc makijaż nakładam tego niewiele a efekt jest super :) jest bardzo wydajny oraz ma fajne nieduze opakowanie :) pod wieczór wszystko jest na tym samym miejscu :) nie mogę nic złego powiedzieć na jego temat. Polecam serdecznie :*

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie