Joanna, Styling Effect, Guma do kreatywnej stylizacji włosów

Joanna, Styling Effect, Guma do kreatywnej stylizacji włosów

Super nowoczesny produkt do kreatywnej stylizacji włosów.
Chcesz mieć odjazdowe różki, modne pazurki czy wyraziste loczki? Nic prostszego! Odjazdowa konsystencja i ekstremalne utrwalenie zapewnią niespotykany efekt na Twojej głowie! A dodatkowo czynnik AVC i filtr UV pielęgnują i chronią Twoje włosy.

Nic nadzwyczajnego

Świetnie pachnie i nie jest droga, tyle tylko, że jakoś na co dzień nie mogę znaleźć dla niej zastosowania. Jest jej w opakowaniu dosyć dużo, jak dla mnie o wiele za dużo, przy moim zużywaniu zdąży się trzy razy przeterminować. Urzeka jej świetny zapach, coś cudownego:) Pachnie egzotycznie. Faktycznie skleja włosy, ale za to ładnie podkreśla loki. Na co dzień naprawdę bez sensu, utrwalenie jest zbyt sztywne.

Używam tego produktu od: rok

Niezbyt...

Kupiłam ją w promocji, kosztowała jakieś 5 zł. Używałam wcześniej gumy Joanny w czarnym opakowaniu, z której byłam bardzo zadowolona, pomyślałam zatem, że nie będzie różnicy między nimi - wszak ten sam producent. I to był błąd, bo Joannie, mimo wielu znakomitych kosmetyków, zdarzają się i buble (czekoladowa odżywka do włosów niech będzie najlepszym przykładem). Guma jest zdecydowanie słabsza od jej "siostry" i nie utrwala tak mocno. Początkowo używałam jej do zaakcentowania pazurków i małego irokeza, ale nie radziła sobie z tym zadaniem. Aktualnie stosuję niewielką ilość do podkreślenia niektórych pasemek albo gdy odgarniam włosy za uszy i chcę je utrzymać w ryzach. Mistrzostwo utrwalenia to nie jest i czuję różnicę na korzyść gumy w czarnym słoiku. Zapach dosyć mocny, trochę bananowy, ale szybko zaczyna męczyć. Nie zauważyłam na szczęście negatywnego wpływu na włosy, bo używam jej dosyć nieregularnie, ale spotkałam się z opiniami, że może mocno wysuszać. Na pewno do niej nie wrócę. Jest bardzo wydajna, więc w dalszym ciągu męczę jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: w dalszym ciągu pierwsze

Dla krótkich włosów ok, dla długich - nie

Produkt dla osób o niezbyt wygórowanych oczekiwaniach. Do krótkich partii włosów jest ok, do długich - koszmar. Kiedy nosiłam się na krótko i półdługo używałam jej i byłam zachwycona. Nie sklejała mi włosów a po "zastygnięciu" nie dawała wrażenia drucianej szczotki. Kiesy jednak włosy odrosły to po jej użyciu były niesamowicie ciężkie, traciły objętość i wyglądały jak tłuste.

Ilość zużytych opakowań: 7-8 opakowań

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

dobry produkt w dobrej cenie

Stosuję tą gumę od ponad 2 lat. Świetnie się sprawdzała kiedy miałam krótkie włosy, obecnie wraz z ich wzrostem jej skuteczność trochę spadła, ale w dalszym ciągu jest to produkt który potrafi utrzymać "w ładzie" moje włosy kilka godzin.
Minusy? Raczej nie do wyczesania, trochę przesusza włosy jeśli pozostawimy ją na dłuższy okres czasu. Ale nie miałam jeszcze gumy która działałaby inaczej.
W skrócie - polecam!

Używam tego produktu od: 2+ lat
Ilość zużytych opakowań: 8 lub więcej...

Utrwala, ale wysusza włosy

Guma spełnia swoje zadanie - faktycznie utrwala fryzurę. Ja używałam jej na loki - po zdjęciu wałków i do utrwalenia skrętu, gdy zawijałam włosy w ślimaczki. Szybko zasycha na włosach i trochę sztywnieją, dzięki czemu fryzura dłużej się trzyma. Jest to jednak guma, więc skleja włosy i trzeba to mieć na uwadze.

PLUSY:

+ Utrwala
+ Ładnie pachnie
+ Jest bardzo wydajna
+ Tania

MINUSY:

- Trudno ją wyczesać
- Jeśli nałoży się za dużo, zbija się w nieestetyczne grudki
- Wysusza włosy, dlatego nie nadaje się do codziennego stosowania
- Nie nabłyszcza, nie oodbija światła; wręcz trochę matowi włosy

Używam tego produktu od: Długo
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 opakowania

po prostu dziwna....

Guma kupiona w ciemno w InterMarche, okazała się być kompletnym niewypałem. Zbyt płynna konsystencja, śmierdzący bananami i czymś dziwnym zapach, słabe utrwalenie. Guma wysusza włosy i wcale nie pomaga w układaniu, przynajmniej mi....

Wysusza włsoy

Pordukt bardzo dobry, ale strasznie wysusza włosy. Po użyciu szybko zaczęły się łamać i rozdwajać.
Używałam go na mokre ręce wilgotne włosy. Pomaga ułożyc fruzurę. Jest chyba zbyt mocny dla mnie. Utrwala na długo.

Okropienstwo..

Niestety ten kosmetyk nie jest zapomniany,ciągle do dostania w sklepach;( Totalny bubel..Nie robi absolutnie nic oprócz totalnego zniszczenia twojej fryzury.Chciałam użyć go na studniówkę,w celu utrwalenia mojej fryzury i podkreślenia cieniowania włosów.Mimo użycia naprawdę minimalnej ilości kosmetyku,okropnie skleił i zatłuścił moje włosy.Trzeba było robić wszystko od początku:( Podchodziłam do niego jeszcze kilkukrotnie i zawsze z równie opłakanym efektem! Konsystencja bardzo lepiąca,nieprzyjemna w dotyku.Niestety ten żel jest bardzo wydajny i nigdy nie byłam w stanie go zuzyć,poleciał do kosza.Nie polecam..

Używam tego produktu od: mialam jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

niezastąpiona

Mam krótkie włosy, ta guma sprawdza się wyśmienicie. Nie znalazłam żelu, gumy czy lotionu, który by mi tak odpowiadał jak ten kosmetyk.

Łatwo się nakłada, nie skleja pasemek, daje efekt naturalnych puszystych włosów.

Wystarczy ją ocieplić ciepłem rąk, czyli odrobinę potrzeć, nałożyć i praktycznie cały dzień mam z głowy.

Kupuję ją i mam nadzieję, że nadal będzie na rynku (zdziwiłam się że tutaj jest w kategorii zapomniane)

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: tak dużo, że nie zliczę

Piękny zapach, super utrwalenie i bardzo dobra cena!

Kupuję i używam od lat do podkreślenie mojej burzy loków na głowie.
Jest niezastąpiona!
Piękny zapach, super utrwalenie i bardzo dobra cena!
Moi znajomi też jej używają i bardzo ją sobie chwalą.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

bdb do krótkich włosów

Wracam do tej gumy od czasu do czasu, po każdym kolejnym zawodzie spowodowanym innymi produktami do stylizacji włosów. Ta guma jest na razie moim faworytem.
Dobrze trzyma fryzurę przez cały dzień, podkreśla pazurki, do krótkich włosów, które wymagają ujarzmienia (tzn. kontrolowanego bałaganu) jest idealna. Do tego jest tania i bardzo wydajna. Zapach lubię, taki owocowy.
Co prawda lubi sklejać włosy, ale jeśli zachowa się umiar to jest w porządku. No i jest dosyć kleista, ale to normalne, że produkt do stylizacji włosów, który ma za zadania mocno utrwalać musi też trochę sklejać.

Nie wiem dlaczego jest w zapomnianych kosmetykach, ja ją ciągle kupuję i nie sądzę, żeby Joanna planowała ją wycofywać.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

BARDZO DOBRY KOSMETYK:)

Bardzo dobra guma do włosów.
Używam jej już o wiele rzadziej niż kiedyś, ale zawsze służy mi tylko i wyłącznie do zrobienia loków.
Nakładam ją na mokre włosy i wgniatam w nie. Efekt bardzo fajny, a do tego cudowny zapach, który utrzymuję się na włosach do następnego mycia.
Dodatkowo bardzo praktyczne opakowanie - pudełko jest dość płaskie co ułatwia wyciąganie produktu.

Plusy:
- dostępność
- niska cena
- cudowny i delikatny zapach
- działanie
- praktyczne opakowanie
Minusy:
- przy nałożeniu na suche włosy mocno je skleja

Używam tego produktu od: Ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania