Laura Conti, Manicure Spa Nail, Emalia do paznokci

Laura Conti, Manicure Spa Nail, Emalia do paznokci

Laura Conti Manicure Spa Nail Emalia do paznokci o pięknym połysku i wyjątkowej trwałości. Unikalne komponenty(bez formaldehydów) oraz specjalna kompozycja żywic pozwoliły na uzyskanie emalii twardszej i odporniejszej na ścieranie niż tradycyjna emalia. Nie odpryskuje i doskonale chroni paznokcie przed złamaniem.Wyjątkowo szybko wysycha, tworząc równomierną, gładką powłokę na płytce paznokcia.

nabłyszczające
hipoalergiczna
Efekt
naturalne

Przyzwoite lakiery w dobrej cenie.

Pojemność każdej buteleczki jest według mnie akuratna - nie za mało, niezbyt dużo. Mam mnóstwo lakierów z resztkami zaschniętymi gdzieś na dnie, które pewnie trzeba będzie wyrzucić. W przypadku emalii Laura Conti, myślę że wszystko wykorzystam, aż do ostatniego mililitra.

Producent zafundował nam pędzelek wprost idealny! Sprawnie i precyzyjnie rozprowadza on odpowiednią ilość lakieru, jakieś pojedyncze, odstające włoski nie burzą efektu. Już przy pierwszych pociągnięciach uzyskujemy naprawdę ładną, nasyconą barwę.

Lakier jest w stanie wytrzymać ok. trzech dni. To nie jakieś szczególne osiągnięcie, ale całkiem niezły wynik. Ważne, że nie odpryskuje wielkimi płatami, ale stopniowo ściera się na końcach. Cena też nie należy do specjalnie wysokich, więc nie pozostaje mi nic innego, jak sprawdzić inne warianty kolorystyczne. Do tego samego zachęcam i was.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 3