Ziaja, Kremowe mydło do ciała z ceramidami

Ziaja, Kremowe mydło do ciała z ceramidami

Ziaja kremowe mydło z ceramidami 3, 6, 1 i gliceryną. Zaperfumowane olejkiem z irysa i egzotyczną Plumerią znaną jako kwiat Lei o czarującym aromacie. Polecane pod prysznic i do kapieli.
Ziaja Kremowe mydło z ceramidami:
- Działa łagodnie, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje.
- Chroni przed wysuszeniem nawet podczas częstego mycia.
- Pozostawia skórę miękką, gładką i delikatną w dotyku.
- Nie narusza naturalnego pH skóry.
- Dobrze się pieni, ma perfumeryjny, wytworny zapach.

Cena: ok. 8zł / 500ml.
/w/

Luksus w cenie ;)

Ziaja to jest firma, która kupiła moje serce dawno, dawno temu. Tak i jest tym razem. Kremowe mydło przepięknie pachnie. Nie za słodko, nie za mocno. Bardzo przyjemny zapach. Konsystencja jest naprawdę wspaniała. Gęstsza, kremowa, nieklejąca się. Mydło pieni się wystarczająco mocno by z drobną pomocą mechaniczną (czyt. ubijanie wody w wannie ręką lub nogą xD) stworzyć sporo piany do kąpieli. Przy użyciu jako żel pod prysznic widzę wyraźny efekt nawilżenia. Skóra jest świeża i przyjemna w dotyku. Fajny skład. Naprawdę bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze. Polecam.

Kremowe orzeźwienie !

Bardzo delikatne i dobrze nawilżające mydło do ciała. Ma bardzo ładny,suptelny zapach,konsystencja jest gęsta,kremowa co sprawia że produkt jest bardzo wydajny. Uwielbiam tą serie mydła pod prysznic ziaja. Bardzo dobrze się pieni,oczyszcza skórę.

Najbardziej nawilżające ze wszystkich z tej marki

To chyba najlepiej nawilżające mydło ze wszystkich ziajowych produktów pod prysznic. Oczywiście zapach jest cudowny, inaczej bym nie kupiła. Konsystencja kremowa, dość gęsta idealna na zimę. Wlewam również do wanny jako płyn do kąpieli. Bardzo fajnie się pieni, całkiem wydajny. Często wracam do tych mydeł zimą kiedy lubię poleżeć w wannie.

Delikatne mydlo

Kremowe mydła od ziaji goszcza pod moim prysznicem i w wannie na stałe. Sa takie delikatne ze xzesto dolewam sobie ich do kąpieli dla zapachu. Ceramidy pieszczą ciało, mydlo jest bardzo delikatne i sunie gładko po śliskim ciele. Zostawia skore czysta i optymalnie nawilzona.

Niby nic a jednak

Niby to tylko mydło pod prysznic, a jednak wyjątkowo mi przypasowało. Jedynym wyznacznikiem, kiedy kupuję coś pod prysznic jest zazwyczaj zapach i tutaj też tak było, a jednak mydło nie wysusza mojej skóry, a nawet pozostawia uczucie nawilżenia. Według producenta nie narusza naturalnego ph skóry. Pachnie pięknie, ale delikatnie. Mogłoby się dobrze pienić, ale miałoby wtedy pewnie gorszy skład. Spełnia swoją funkcję i pielęgnuje.

Plusy:
+myje i nawilża
+wydajność
+zapach
+cena

Minusy
-mogłoby się lepiej pienić

Kiepsko myje

Mam wrażenie, że to mydło w płynie słabo oczyszcza. Myję się nim 2 a nawet 3 razy i jeszcze pozostaje martwy naskórek, choć używam gąbki. Słabo się pieni. Resztę właściwości na plus, bo kosmetyk jest kremowy i delikatny, ładnie pachnie.

Lubię. :)

Mydło jak mydło. Cudów nie ma, ale nie wysusza, nie podrażnia, ładnie myje, fajnie pachnie.
Czego chcieć więcej? :)

Używam go zazwyczaj na zmianę z wersją kaszmirową. :)

Mydło jak mydło

Zwykłe mydło do kąpieli. Myje i nic więcej, aczkolwiek dodam, że nie wysusza skóry. Poza tym nic specjalnego, ale ja w sumie wiele od kremów do mycia nie oczekuje.

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

przyjemne i niedrogie

Bardzo przyjemne mydło w dużym opakowaniu. Używam pod prysznic, a potem nakładam mleczko z ceramidami z tej samej serii.
Mydło ładnie pachnie, pieni się raczej średnio, ale to nie jest dla mnie wymagane, bo pianę dają przecież niezdrowe składniki. Nie wysusza. Czasem zapomnę nałożyć mleczko, a skórze i tak nic się nie dzieje po samym mydle. Duża objętość, niedrogi.
I napis na opakowaniu: "ma inspirujący perfumeryjny zapach luksusu" bardzo mnie rozbawia za każdym razem:)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

super!!!

Uwielbiam zapach tego mydła:) Jest delikatny, nie nachalny a do tego pielęgnuję moją skórę. Nie powiem że nawilża ale na pewno nie wysusza a to duży PLUS. Skóra jest delikatna, gładka i co dla mnie ważne nie podrażnia ani nie uczula i do tego cena, płacę około 9/10zł za pół litrową butlę. I dobrze byłoby jakby producent dorzucił pompkę do opakowania:)

Używam tego produktu od: coś około roku
Ilość zużytych opakowań: około 8, niepamiętam

Bardzo fajne

Zapach cierpko-słodki, z przewagą przyjemnej cierpkości (tak jak krem do rąk z Ziaji z ceramidami). Ma bardzo fajną konsystencję, kremową. Wydajne. Nie wysusza, nie uczula. Estetyczne opakowanie.

Dobry produkt, za przyzwoitą cenę

Uwielbiam produkty Ziaji, więc wypróbowałam i ten produkt. Mydło bardzo dobrze się pieni, ma przyjemny, nie duszący zapach. Dość wydajny, wygodne opakowanie. Polecam osobom które lubią testować wszystkie dostępne na rynku mydła i żele =))

Ilość zużytych opakowań: 2 duże