Pharmaceris, N, Capinon K, Krem z witaminą K uszczelniającą naczynka

Pharmaceris, N, Capinon K, Krem z witaminą K uszczelniającą naczynka

Pharmaceris N Capinon K Krem z witaminą K uszczelniającą naczynka to preparat do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami i tendencją do okresowej nadreaktywności, pojawiającej się pod wpływem czynników zewnętrznych jak nagłe zmiany temperatury, silne emocje, spożycie alkoholu i ostrych przypraw.
Pharmaceris N Capinon K Krem z witaminą K uszczelniającą naczynka jest polecany do stosowania przed i po zabiegach medycznych i kosmetycznych w celu wzmocnienia naczynek i redukcji zaczerwienień oraz przyspieszenia procesu regeneracji skóry. Zalecany również do pielęgnacji skóry u osób z tendencją do zasinień, wylewów podskórnych, wynaczynień i cieni pod oczami oraz profilaktycznie dla skóry ze skłonnością do trądziku różowatego.

uniwersalne
z pompką
krem
<50ml

Nic specjalnego.

Zakupiłam krem w aptece. Mam twarz wrażliwą, naczynkową. Chciałam spróbować jak będzie się sprawował, ale nic specjalnego. Nie zaszkodził, ale i nie pomógł. Już wolę redblocker i to 200 razy!

Polecam krem

Bardzo dobry lekki krem na pękające naczynka. Posiada on delikatną konsystencję, przyjemnie nawilża skórę. Zdecydowanie zmniejsza ilość pękających naczynek i występowania rumienia. Krem jest wydajny, mało się go nakłada na twarz. Jego zaletą jest opakowanie z atomizerem. Bardzo wygodne i higieniczne. Jak dla mnie producent spełnia swe obietnice i jest bardzo dobry produkt.

bez rewelacji

W moim przypadku zaczerwienień nie zmniejszył, ale były one wyciszone. Z drugiej strony uzywalam tego kremu na przełomie kwietnia i maja, kiedy naczynka i tak nie dają się we znaki. W moim przypadku nawilża słabo, bardziej natłuszcza, a mam skórę mieszaną. Słowem, spodziewałam sie lepszego efektu. Może po dłuższym stosowaniu byłby lepszy, może jedno opakowanie i miesiąc stosowania to za mało...

Dla zainteresowanych podaję skład:
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral oil), Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) oil, Ethylhexyl Methocinnamate, Dimethicone, Phytonadione Epoxide, Hydroacetophenone, Glyceryl Polyacrylate, BHA, Parfum (Fragrance)

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 30 ml

Nie tego szukam

Kremu używałam razem z żelem do mycia z tej samej serii
Konsystencja, typowa kremowa, lekko żółta
Zapach, typowy dla serii, nienachalny
Bardzo fajnie nawilża
Nie zapycha
Nie podrażnia

+/-
na + pompka
na - gróby, nieprzezroczysty plastik, nie widać, ile zostało

Jedne opakowanie nie zmniejszyło zaczerwienień na mojej twarzy
Cena

Podsumowując: nie zauważyłam żadnych właściwości &quot;anty-zaczerwieniowych&quot; a tego najbardziej oczekiwałam, czyli oczekiwania nie spełnione.

Używam tego produktu od: W kwietniu i maju 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno