Isana, Creme Dusche Blutenhonig (Żel pod prysznic `Miód kwiatowy`)

Isana, Creme Dusche Blutenhonig (Żel pod prysznic `Miód kwiatowy`)

Isana kremowy żel pod prysznic z miodem zapewnia optymalną opiekę dla delikatnej skóry. Bardzo delikatnie oczyszcza i rozpieszcza skórę. Kompleks pielęgnacyjny przyczynia się do zachowania równowagi wilgotności skóry i chroni przed wysychaniem. Kwiatowo-owocowy zapach inspiruje zmysły i pozostawia przyjemne uczucie czystości.

cudo, miodzio

Fantastyczny żel pod prysznic. Polecam gorąco zakup, zwłaszcza, że zawiera miód, a teraz zima głęboka za oknem. Miodek rozgrzewa, więc jak najbardziej polecam. Żel ma przyjemną, kremowo - płynną konsystencję. Dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Zapach jest obłędnie miodowy. Cudowny, po prostu cudowny. Już od dawna nie miałam tak dobrego żelu pod prysznic.
Jedyna wada to tylko to, że zdecydowanie za szybko się skończył.

OK

Żele Isany kupuję często ze względu na cenę. Ten żel kupiłam zachęcona dodatkowo słodkim opakowaniem. Żel jest wydajny, dobrze się pieni i ma dużą pojemność jak na tę śmiesznie niską cenę. Jeśli chodzi o działanie to produkt spełnia swoje zadanie - dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry, a także jej nie podrażnia. Zapach jest słodki i łagodny.
Nie jest idealnym żelem (stąd ocena 4), ale nie brakuje mu niczego :).

Limitowana rewelacja

Jak każdy żel Isany ten również jest świetny, tylko niestety limitowany.

Zalety:
- cena
- pojemność
- urocza szata graficzna opakowania
- wydajny
- bardzo ładny, delikatny zapach
- świetnie się pieni
- nie podrażnia i nie wysusza skóry
- ciało pachnie dłuższy czas po kąpieli
- świetnie się sprawdza w kąpieli dziecka

Wady:
- wersja limitowana

Kto nie używał ten noga

Chyba nie znam osoby,która nie skusiła by się na świetną cenę żeli pod prysznic z Isany.Nie trzeba dawać nie wiadomo ile za żel.Isana kosztuje tylko 3 zł w promocji,a te promocje są cały czas więc co to jest za pieniądz za taki żel.Słodkie opakowanie od razu mnie skusiło do zakupu.Sugeruje że to produkt dla dzieci a wcale tak nie jest.Nadaje się dla każdego-małego i dużego.Zwykły żel a tak cieszy.Bardzo ładnie pachnie i jako jedyny żel nie nudzi się.Co miesiąc Isana proponuje nowe warianty zapachowe więc można wybrać co się tylko lubi.Konsystencja żelu jest bardzo przyjemna i nie lejąca.Taki po prostu bardzo dobry żel za śmieszne pieniądze.Opakowanie jest bardzo wygodne,otwieranie bardzo wygodne.Nie psuje się.Jest wydajny.Polecam-kto jeszcze nie spróbował niech go kupi bo to nie jest strata pieniędzy.

ponizej przecietnej

Kusi pieknym, dziewczecym opakowaniem oraz słodko-kwiatowym zapachem,nie zaprzeczeze bardzo przyjemnym .
Lekko gestszy niz standardowy zel z Isany, jednak mniej wydajny, sama nie wiem czemu, nie wylewam jakichs wielkich isloci na myjke a wytraciłąm go w niecałe 3 tygodnie.
Wysusza ekspresowo i mocno, natychmiast po osuszeniu skory pojawia sie uczucie mega sciagnicia-zwłaszcza łydki ,uda , posladki.Koniecznaoscia jest szybka aplikacja jakiegos solidnego nawilzacza.
Mam watpliwosci co do tego czy faktycznie nadałby sie do wrazliwych skor.
Myje ,odswieza, ładnie pachnie, jest bajecznie tani-a to dostaje ode mnie 1, 5 gwiazdki.
Nie kupie wiecej.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Bardzo ładny zapach

Nie wiem czy uda mi się zakupić ten produkt ponownie, ponieważ jest to wersja limitowana.

Jeśli chodzi o odjęcie gwiazdki to tylko za jedną rzecz, która trochę mnie denerwowała podczas mycia ale to za chwilę..

Zalety:

- śliczny zapach - ja rzeczywiście wyczuwałam miodowe nuty

- skóra pachnie bardzo długo po kąpieli

- nie wysusza ani nie ściąga skóry

- ładna szata graficzna

- bardzo wydajny, ma gęstą konsystencję

- kiedy produkt się kończy łatwo można postawić opakowanie do góry nogami i zużyć żel do końca

- bardzo tani

Wady:

- tylko jedna - podczas kąpieli żel ucieka z ręki i ciężko go rozprowadzić przez to po skórze

Ogólnie był to bardzo fajny żel pod prysznic, który przepięknie pachniał, a na opakowanie też się bardzo przyjemnie patrzyło.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

ładny zapach

Zdecydowaie jeden z lepszych produktów od Isany.
Używałam go również za granicą, w ogromnych upałach sprawdził się również bez zarzutów.

+ cena
+ zapach
+ opakowanie
+ dobrze myje skórę
+ nie podrażnia wrażliwej skóry

spoko

Kupiłam ten żel ze względu na jego śliczne opakowanie. Ma ładny miodowy słodki zapach. Dobrze sie pieni, nie uczula i nie podrażnia. Jak za 3 zł jest naprawdę spoko i nie ma co od niego oczekiwać jakieś specjalniej pielęgnacji

Polubiliśmy się

Jest to limitowany zel Isany, specjalnie na lato. Kiedy go zobaczylam w moim Rossmannie od razu wzielam go do koszyka razem z jego rozowym bratem ;) oczywiscie jednym z powodow bylo sliczne opakowanie oraz opisy produktow. Zel przeznaczony jedst do skory delikatnej i wrazliwej, mysle, ze dla takiej tez sie sprawdzi. Moga go tez sprobowac osoby posiadajace sucha skore, ale efekt nawilzenia nie bedzie wystarczajacy. Produkt bardzo mi sie spodobal, na pewno kupie go ponownie zanim calkowicie zniknie z polek, a pewnie bedzie to juz wkrotce.

PLUSY:
+ ladny zapach, troszke kwiatowy, troche slodki, bardzo przyjemny
+ kremowa konystencja
+ bardzo dobrze sie pieni i latwo rozprowadza na skorze
+ nie podraznia
+ nie wysusza
+ ladny design
+ tani
+ wydajny
+ dostepny w kazdym Rossmannie

MINUSY:
- zapach krotko utrzymuje sie na skorze
- edycja limitowana

Używam tego produktu od: kilku tygodni