My Secret, Waterproof Eyeliner (Wodoodporny tusz do kresek w mazaku)

My Secret, Waterproof Eyeliner (Wodoodporny tusz do kresek w mazaku)

Pojemność 1,2 ml

My secret Waterproof eyeliner to trwały wodoodporny, szybkoschnący eyeliner w mazaku. Precyzyjny aplikator wodoodpornego tuszu do kresek My Secret pozwala na idealne podkreślenie oka.

beznadziejny!

Eyeliner z mysecret kompletnie się u mnie nie sprawdził.
Zacznę od tego, że moja powieka jest lekko opadająca, ale nie w takim stopniu, żeby eyeliner mógł się odbić.
Niestety ten mnie zawiódł, ponieważ trzeba nałożyć dwie warstwy żeby nie było widać prześwitów, a przy mojej powiece nakładanie drugiej warstwy to znak, że to co wyjdzie będzie nadawać się pod wacik...
Schnie szybko,co powoduje, że im bardziej się poprawia tym bardziej schodzi.
W moim przypadku nie da się nim uzyskać ładnej kreski, a o "jaskółce" nie ma mowy.
Demakijaż przy nim to tragedia. Jest wodoodporny więc ma prawo.

Super!

Nie wyobrażam sobie lepszego linera w mojej kolekcji. Ma dosłownie wszystko czego potrzebuję: Dobrą trwałość, intensywny, czarny, matowy kolor i mega niską cenę.
Kreska tworzy się po prostu sama, cieniutka jaskółka nie jest problemem, a grubość kreski można kontrolować, zależy też od użytkownika, bo np mi linery w pisaku są najwygodniejszą opcją.
Liner nie tworzy efektu folii na powiece, ładnie stapia się ze skórą, nie rozlewa się i nie odbija w porównaniu do innych tego typu produktów z tej półki cenowej. Ba! Czasem eyelinery w pisaku z wysokiej półki nie są tak dobre.
Zdecydowanie na stałe zagości w mojej kosmetyczce

Ok

Jest to eyeliner w mazaku, końcówka do malowania jest precyzyjna ale dość twarda, ciężko namalować płynnie linie bo dziwnie sunie po powiece. Możliwe, że nie umiem po prostu używać tego typu produktów ale jakoś nie podbił mojego serca. Końcówka dość szybko wyschła, malowanie było niewygodne. Jest to dość poprawny kosmetyk ale na pewno nie dla wszystkich.

Mieszane uczucia.

Sam eyeliner jest trwały, mega czarny, ale największą jego wadą jest końcówka, ten mazaczek. Nie sądziłam że aż tak trudno będzie mi narysować cienką kreskę, bo końcówka jest bardzo sztywna i dość gruba. Nie miałam wcześniej takiego problemu. Jak ktoś lubi grube krechy to polecam.

całkiem całkiem

Jest to dobry eyeliner, ale po jakims czasie nawet w zamknieciu zaczyna wysychac, wiec przy malowaniu nim kresek pisak przerywa. Ale ogółem mowiac jest naprawde dobry, rysuje precyzyjne kreski, jest duzo lepszy niz np. ten z Avon.
Cena nie za wysoka, choć są tańsze eyelinery. Jest naprawdę trwały, szybko zasycha, nie rozmazuje się w ciągu dnia. Mysle, ze warto wyprobowac :)

mój woterproof

- super czerń
- nie odbija się na górnej powiece
- jest bardzo precyzyjny (wąski pędzelek)
- łatwy w obsłudze (dla mnie on sam robi te kreski, nawet oporni wytworzą nim piękną jaskółkę)
- wodoodporny w każdym calu - nawet podczas demakijażu ciężko się go pozbyć :)
niewielka cena a świetna jakość

Miłe zaskoczenie

Zniechęcona eyelinerami w mazaku innych firm (m.in. Rimmelem) postanowiłam spróbować tego produktu.
Nie ryzykowałam dużo, ponieważ kosztował 10 zł.

+ cena
+ intensywna czerń
+ dobrze się aplikuje
+ w porównaniu do innych produktów tego typu jest wytrzymały
+ wysycha szybko po aplikacji
+ kreska nie blaknie

- z wodoodpornością ma niewiele wspólnego - lekkie łzawienie oka trochę rozmyło mi kreskę
- odbija się na górnej powiece, jednak dużo mniej niż inne eyelinery