Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Lèvres Éclat (Pomadka do ust w kredce)

Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Lèvres Éclat (Pomadka do ust w kredce)

Pojemność 2,5 g

Yves Rocher Pomadka w kredce Crayon Lèvres Éclat to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort użytkowania. Dzięki wykręcanemu wkładowi, pomadka nie wymaga temperowania. Już przy pierwszej aplikacji usta nabierają intensywnego koloru a każda kolejna aplikacja ten kolor wzmacnia. Formułę pomadki w kredce Crayon Lèvres Éclat Yves rocher wzbogacono w masło karite i masło z mango aby maksymalnie nawilżyć usta i zapewnić wysoki komfort stosowania.

w kredce
nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe

Fajna ale nietrwała

Dostałam ją jako gratis do zakupów i dobrze bo cena nie jest niestety adekwatna do jakości tzn. pomadka jest fajna i ma sporo zalet no ale również i wad. Moim zdaniem taka jakość możemy dostać dużo taniej.
Plusy:
+ Forma wykrecanej kredki
+ Ładne kolory (Ja mam Parfait rose clair)
+ Efekt błyszczyka
+ Łatwo się nakłada
+ Kredka się nie łamie i nie mięknie w cieple
+ Nie wysusza
+ Ładnie wygładza usta
+ Nie klei się
Minusy:
Jak dla mnie są tylko dwa za to dość istotne
- Cena
- Trwałość (niestety mimo tego, że świetnie wygląda na ustach utrzymuje się dosłownie chwilę, żeby efekt był chociaż znikomy trzeba ją aplikować dosłownie co pół godziny a to mimo wygodnego opakowania jest uciążliwe)

Słaba

Nieadekwatna cena do jakości.

Plusy:
-ładny kolor
-nie wysusza
-chwilę po pomalowaniu ładne wygląda
-nie podkreśla suchych skórek
-w formie kredki

Minusy:
-niestety okropnie nietrwała, wytrzymuje może pół godziny
-cena do jakości
-słabe opakowanie

Bubel.

Super efekt!

Ta pomadka to coś w stylu "błyszczykopomadki". Daje ładny, mocny kolor, aczkolwiek nie utrzymuje się jakoś specjalnie długo na ustach. Dużym plusem jest bardzo łatwa aplikacja (nawet bez posiadania lusterka!). Jest o tyle lepsza od błyszczyka, że nie skleja ust oraz nie wysusza.Nie łamie się, więc nie ma co się obawiać tego że nie ma jej jak zastrugać :) Miałam już większość kolorów z tej serii i z każdego byłam tak samo zadowolona :)

Super!

Posiadam pomadkę w kolorze mocnego lecz ciemniejszego różu. Bardzo lubię tą pomadkę, ponieważ:
+ długo utrzymuje się na ustach
+ nie wysusza i nawilża ust
+ pomadka jest miękka i dobrze się aplikuje

Ładna w opakowaniu, brzydka na ustach

Posiadam kolor ciemnoróżowy i szczerze mówiąc w opakowaniu jest on ciut jaśniejszy i ładniejszy, taki bardziej soczysty, niż na ustach. Po pomalowaniu jakby ciemnieje i nadaje lekko sine zabarwienie wargom, co jest dla mnie nie do przyjęcia!
Jeśli chodzi o konsystencję to jest raczej twarda, ale jest to szminka tłusta, więc na wargach mamy lekki błysk. Bez lusterka nie radzę się malować, można sobie zrobić kuku na twarzy, bo wystarczy delikatne dotknięcie nie tam, gdzie trzeba i już jesteśmy umazane.
Dodatkowo szminka ta jakby wżera się w usta i koloruje wargi w niezbyt ładny sposób.
Trwałość nie jest oszałamiająca, ok. 2 godziny, ale często krócej. Nie wytrzymuje kontaktu z jedzeniem i piciem.
Jedyny plus to bardzo wygodne opakowanie, szminka jest wysuwana.
Kolor na wargach nieadekwatny z tym w opakowaniu dyskwalifikuje dla mnie ten produkt.

z pisaków najlepszy

Oceniam czerwony i ciemny różowy

Plusy:
-łatwość aplikacji
-słodka :D
-ładne kolory, nie zmieniają sie w ciągu dnia
- można malować bez lusterka
-gładziutkie wykonczenie
-nie wysusza jak większosc pisakowych kredek
-nie roluje się, nie wchodzi na zęby
-nie rozmazuje się

Minusów chyba nie ma, ale nie jest to mój KWC ponieważ ma malutką ilosc kolorów

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Fajna

Moja pierwsza pomadka w kredce.
Plusy:
miękka
kolor jest delikatny
złote drobinki są bardzo delikatne (nie ma efektu brokatu)
ładnie trzyma się na ustach
usta są miękkie i nawilżone

Minusy:
dostępność (wysyłkowo albo sklep, którego nie mam blisko)
można przesadzić z ilością wartsw i wtedy usta są "na bogato" złote

W promocji kupiłam za ok.24 zł.

Idealna

Pierwszy raz kupiłam tę pomadkę (kolor różowy) i jestem nią zachwycona. Pomadka jest trwała, pięknie się błyszczy i ma intensywny, różowy kolor, który zdecydowanie przyciąga spojrzenie. Bałam się, że będzie niewygodna w użyciu, ale jest zupełnie odwrotnie- kredka to super forma dla pomadki. Pomadka jest bardzo wydajna, ponieważ wystarczy jej mało posmarować, a długo się utrzrymuje na ustach. Jak na razie zostaję przy niej :)

Używam tego produktu od: około miesiąca

Wakacyjny kolorek

Posiadam pomadkę w kolorze Sorbetowy Róż, mój wybór padł na nią, ponieważ musiałam "dobić" czymś do danej sumy zamówienia. Ostatecznie kupiłam ją za niecałe 18 zł i myślę, że ta cena jest jak najbardziej adekwatna. Zapraszam na dalszą część recenzji!

Kolor - piękny, cukierkowy róż! Idealny na lato, na wakacje :) Jest to raczej chłodny odcień. Przyciąga spojrzenia.

Konsystencja - twarda(co dla mnie jest plusem), pomadka ciężko sunie po ustach, nie jest maślana jak kredka z Catrice.

Działanie - pozostawia po sobie piękny, trwały kolor, delikatnie wżerający się w usta na zasadzie tintu. Uzyskany efekt nie jest błyszczący, raczej kremowy. Kredka sprawia wrażenie półtransparentnej, jednak brak jej charakterystycznego połysku. Ciężko jest mi ją zakwalifikować.
Trwałość - do 3-4 godzin z jedzeniem i piciem. Miegłka koloru na ustach pozostaje z nami znacznie dłużej. Po 2 godzinach od nałożenia kredka tworzy w kącikach ust nieesteczne białe linie, należy o tym pamiętać i w porę się ich pozbyć :)
Nawilżenie ? Ani nie nawilża, ani nie wysusza - jak dla mnie ok.

Lubię pomadki w formie kredki i dlatego zdecydowałam się na zakup tej. Rozważam także zakup koloru Pomarańczowa Czerwień. Pozostałe kolory z gamy są dla mnie zbyt mdłe, zbyt zwyczajne, choć domyślam się, że wielu osobom przypadną do gustu.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Zaczęte pierwsze