Isana, Professional, Repair Nutrition, Soforthilfe Haarkur (Kuracja w ampułce)

Isana, Professional, Repair Nutrition, Soforthilfe Haarkur (Kuracja w ampułce)

Odżywka Isana Hair Professional Repair Nutrition w ampułce jest przeznaczona do włosów mocno uszkodzonych, zniszczonych i łamliwych. Formuła odżywki w ampułce Isana Hair Professional Repair Nutrition z kompleksem Nutri wnika głęboko we wnętrze włosa, nawilża i wzmacnia naturalną strukturę włosów - bez obciążania. Uszkodzone włókno włosa jest naprawiane, wygładzone i zregenerowane - więcej połysku i naturalnej witalności.

Używa produktu od: próbka

Nic szczególnego

Zakupiłam oczywiscie w Rossmanie za kilka zł.
Sądziłam , że bedzie to taki "plasterek" na moje włosy, który będzie mozna stosować raz- dwa razy w tygodniu.
Niestety nie zauważyłam nic szczególnego. Większość odżywek robi to samo, a w przeliczeniu kosztuje mniej.
Fakt, włosy były miękkie, dobrze się rozczesywały, ale brakło efektu, który by mnie przekonał do dalszego zakupu .

Używa produktu od: próbka

Nie wiem...

Tak naprawdę ciężko stwierdzić, czy to coś robi dobrego dla włosów. Ja użyłam jej jako maskę na całą głowę. Nałożyłam na wilgotne włosy, zostawiłam na 20 minut. Potem spłukałam i umyłam włosy. Plusem jest miękkość trochę większa niż po użyciu samej odżywki. Jak każdy produkt tego typu nie nadaje się do częstego stosowania. Natomiast jest coś w niej, co mnie nie przekonuje...

Dobra rzecz przed imprezą!

Wyjaśnijmy sobie coś na samym początku – nie wierzę w cudowne działanie wszelkiego rodzaju ampułek, maseczek kilkusekundowych i tym podobnym zabiegom na włosy. Skłaniam się raczej ku temu, że regularna odpowiednia pielęgnacja sprawia, że włosy zaczynają wyglądać dobrze i są zdrowe. Na pewno nie pomoże mi jednokrotnie użyte mazidło. Podkreślam to dlatego, że produkty tego typu są dla mnie czymś, czego używam od czasu do czasu, żeby doraźnie poprawić wygląd moich włosów. Sprawdzają mi się na jakieś większe wyjścia, wyjazdy. Są też okej, kiedy się spieszę i mam mało czasu na umycie włosów. Okej, to teraz leźmy dalej.

Kosmetyków Isany do włosów używam bardzo rzadko. Są tanie, owszem, ale jakoś nie wpływają rewolucyjnie na moje włosy i określić je mogę mianem co najwyżej przeciętnych. Skusiłam się jednak na tę ampułkę, bo – a jakże – była na jakiejś szalenie atrakcyjnej promocji. Pomyślałam zatem, że – kto wie? - może oto trafia mi się okazja do zapoznania się z tanim, a świetnym produktem.

Zacznijmy od opakowania i konsystencji. Tubka jest mięciutka i spokojnie można zużyć naprawdę cały produkt. Żeby otworzyć ampułkę musimy jakby wyłamać jej wieczko, ale spokojnie – potem można je zakręcić, więc jeżeli zużywacie takie produkty na dwa czy trzy użycia, to bez obaw. Konsystencja kremowa, przypomina trochę odżywki choć nie jest tak gęsta. Łatwo nakłada się na włosy. Na moje pasma długości prawie do pupy starczyło mi właśnie te 20ml, które mamy w opakowaniu, więc myślę, że długowłose nie będą narzekać. Zapach raczej chemiczny. Nie jest nieprzyjemny, ale w sumie z żądną rzeczą występującą naturalnie w środowisku bym go nie porównała ;) Utrzymuje się on jednak na włosach, więc lojalnie ostrzegam – jeżeli zapach wam się nie spodoba, to narażacie się na to, że i tak będziecie go czuć po umyciu włosów.

Co do działania – jest okej. Włosy są gładkie, miękkie i przyjemne w dotyku przez około dzień-dwa. Fajnie, bo z tego co zauważyłam, nie jest to kosmetyk wypchany silikonami (choć skład zajmuje znaczną część całej tubeczki). Włosy są łatwe w rozczesaniu i – jak dla mnie – przyjemnie po myciu pachną. I to tyle, co mogę powiedzieć, bo – jak mówię – nie wierzę w jakieś wybitne działanie restrukturyzujące włosy, zwłaszcza, że nakładałam ten produkt na włosy nie u nasady, a mniej więcej od długości brody, a przypominam, że jeżeli chcemy faktycznie regenerować włosy, to musimy działać na ich cebulki, a zatem na skórę głowy.

Ogólnie polecam. Krzywdy nie robi, fajnie włosy wygładza. Faktycznie wystarczy potrzymać go chwilkę, żeby zauważyć działanie.

Meh, ewentualnie na wyjazd.

MOJE WŁOSY:
długie, lekko falowane, nieco wypadajace; suchy skalp.

DZIAŁANIE:
"kuracja" wygładza i ujarzmia moje włosy, ale nie tak spektakularnie jak moja ulubiona odżywka z Garniera. Nie odżywia dobrze, nie robi efektu wow, nie jest wydajna - wystarcza na raz.
Jedyne sensowne zastosowanie ma, gdy pakujemy kosmetyczkę na wyjazd, Zajmuje mało miejsca i jest kompaktowa. Gdy zależy nam, aby po powrocie z wakacji nasze włosy były w miarę przyzwoitym stanie, a na samych wakacjach lepiej się rozczesywały.

Na wakacje - ok, na "normalne" użytkowanie jako faktyczna kuracja - słabo.

Całkiem przyjemna kuracja

Kurację w ampułce kupuję już od jakiegoś czasu - dla mnie jest świetna na wyjazdy lub gdy nie mam czasu na dłuższe nałożenie maski czy odżywki. Wtedy zapewnia mi przyzwoity wygląd włosów i je ujarzmia.

OPAKOWANIE
Typowa dla ampułek forma - mini tubka z odrywaną zakrętką. Odrywamy zakrętkę, która po drugiej stronie ma mini wypustkę do zamykania ampułki - można więc użyć jej kilka razy bez obawy o przechowywanie ampułki, ponieważ wystarczy ją zamknąć. Opakowanie ma ciekawą szatę graficzną, przemawia do mnie jej forma, sprawia wrażenie kosmetyku z wyższej półki.

KURACJA

Kuracja m postać gęstego jasnożółtego kremu. Jest bogata i wystarczy już niewielka ilość, aby pokryć całe włosy - bez obciążania ich. Gdy przesadzimy z ilością może nam zbytnio obciążyć włosy, więc radzę używać z umiarem. Ma przyjemny zapach, odrobinę pudrowy, intensywny. Nakładam ją zwykle na max. 5-15 minut, a potem spłukuję. Już podczas spłukiwania czuję, że włosy są gładkie. Kuracja zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów , po wyschnięciu są natomiast miękkie, gładkie i dociążone. 1 ampułka wystarcza mi na 2-3 użycia a mam włosy dość długie, więc uważam, że jest wydajna. Można ją często kupić w promocji za niecałe 2 zł, cena regularna o złotówkę wyższa.

PLUSY
+ ładny zapach
+ dociążenie
+ wygładzenie
+ ułatwienie rozczesywania
+ wydajność
+ cena
+ opakowanie

MINUSY
- w zbyt dużej ilości może obciążać

Bez szału

Zakupiłam tę kurację, gdyż moje włosy były chwilowo przesuszone i jakieś takie bez życia. Niestety nie widzę po tej kuracji wielkiego efektu. Włosy były troszkę odżywione, ładnie sie rozczesywały- ale to widać po zwykłej odzywce. Wydajność ma dużą- starczyła mi na 7x. Opakowanie miękkie, łatwo wychodzi produkt. Cena niewielka, dostępność duża. Więcej oczekiwałam, jak na "kurację'. Nie kupię ponownie.

Bez szału

Dla mnie to taka odżywka, którą zabieram ze sobą na wyjazdy. Opakowanie pod tym względem idealne, choć koreczek bywa że w kosmetyczne odpada. Mimo to odżywka nie wycieka, ma raczej gęstą konsystencję. Trzeba ją mocno wycisnąć z tubki. Starcza mi akurat na 2-3 użycia, bo mam krótkie włosy.
Jeśli chodzi o działanie to ja nie zauważyłam szału. Ot pomaga rozczesać i chyba tyle. Trochę lepiej sprawuje się zmieszana z jakimś innym kosmetykiem, ale wiadomo wtedy otrzymujemy już coś innego. Oczekiwałabym chociaż jakiegoś blasku na włosach, ale...niestety nic z tego.
Oceniłabym tę odżywkę na słabą trójkę. Jedynie cena i opakowanie są bez zarzutu. Oczywiście jeśli potrzebujemy miniaturowy kosmetyk.

Idealna przed wyjściem!

Kupiłam ją w Rossmanie za kilka złotych. Szczerze mówiąc nie wiem co mnie skusiło. Chyba to, że sięgałam po inny produkt ISANY i akurat ta mała tubka wpadła mi w oczy. Po zakupie leżała na półce w łazience przez kilka tygodni. Nie miałam okazji by jej użyć, bo na co dzień używam innych odżywek, nie jednorazowych. W końcu się przełamałam…
Okazała się świetna jeśli chodzi o szybki efekt. Zastosowałam ją przed układaniem włosów na przyjęcie urodzinowe i byłam mile zaskoczona. Mam długie włosy, więc zużyłam całą tubkę na raz, choć słyszałam, że innym wystarcza na dwa-trzy razy. Ale przecież nie chodzi tutaj o oszczędność produktu i jego wydajność.
Nie zauważyłam wielkiej „naprawy” – bo przecież kosmetyki cudotwórcami nie są, nie naprawią martwego, zniszczonego włosa i nie sprawią, że będzie wyglądał jak nowy. Ale efekt odświeżenia, wygładzenia i połysku był dobry. Włosy stały się miękkie i naprawdę miłe w dotyku. Łatwiej się rozczesywało moje kołtunki.

Jeśli chodzi o jednorazowe użycie, właśnie przed jakimś wyjście – polecam. Na moich włosach się spisała.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Włosy fajnie się rozczesują

Kupiłam, bo moje włosy proszą o pomste do nieba przez farowanie i ratuje się wszystkim co mogę.
Włosy po tym według mnie ładnie pachną, dobrze się rozczesują, moich suchych włosów to nie obciąża, ale jak wiadomo nie naprawi ich w magiczny sposób ani nie nawilża jakoś specjalnie. Po następnym myciu włosy są znów takie jak przed jej użyciem.

Podsumowując
Plusy
+ cena
+zapach
+włosy się dobrze rozczzesują
+nie plączą sie
+ nie obciąża
Minusy
- Nie nawilża
- Nie naprawia
- Po jednym umyciu efekt gładkich włosów znika

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki