Sally Hansen, Skin Firming Line Minimizing Pressed Powder (Puder w kompakcie ujędrniający)

Pojemność 8,25 g

Puder w kompakcie firmy Sally Hansen, który poprzez swoje działanie ujędrnia skórę twarzy i minimalizuje zmarszczki. W zestawie gąbeczka i lusterko.

Tragiczny!

Absolutnie nikomu i za żadne skarby świata nie polecam tego pudru! Jest okropny, totalnie na nadaje się do użytku. Kupiłam go w ciemno, bo cenię sobie markę Sally Hansen, tymczasem bardzo się rozczarowałam. Kupiłam najjaśniejszy odcień i nie mam pojęcia dla kogo on się nadaje - chyba dla trupa, jest po prostu biały. Do tego wszystkiego tworzy taką okropną maskę na twarzy, że naprawdę ciężko uniknąć spojrzeń ludzi. Świetny na Halloween. Ma fajne opakowanie, jest nawet lusterko, ale mimo wszystko, nie do użytku.
To, że matowi buzię nie ma w tym przypadku znaczenia, bo twarzy czepia się taka duża ilość, że wygląda się jak gejsza. Zapach brzydki, pachnie jak kreda, wapno.
Ja nie zużyłam całego opakowania, bo stosowałam puder pół na pół z innym, ale przy regularnym stosowaniu wystarczy na bardzo długo, około roku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe