Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA do każdego rodzaju cery

Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA do każdego rodzaju cery

Ziaja Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA o ultralekkiej recepturze z kwasem laktobionowym z grupy polihydroksykwasów – PHA o działaniu nawilżająco-łagodzącym. Ziaja Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA zawiera ekstrakty: Cucumis Sativus i Mentha Arvensis oraz prowitaminę B5. Przyjemny w aplikacji. Ma energetyczny, lekko chłodzący zapach.
Działanie Ziaja, Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA:
- Doskonale nawilża i chroni skórę; Zapewnia gładkość, miękkość i elastyczność;
- Łagodzi różnego rodzaju podrażnienia np. posłoneczne, zaczerwienienia, trądzik;
- Delikatnie rozjaśnia naskórek.
Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie. pH naturalne.

Używa produktu od: próbka

Nigdy więcej

Ten krem zrobił mi krzywdę. Użyłam go zaledwie dwa razy i moja skóra zaczęła najpierw swędzieć niemiłosiernie, później pojawiły się czerwone plamy, opuchlizna i gorączka. Zmiany postępowały mimo braku używania kremu. Nie obyło się bez pilnej wizyty u dermatologa i kurcji maścią ze sterydami. Nie polecam pod żadnym pozorem i zamieszczam zdjęcia ku przestrodze.

bardzo lubię ;)

Kremik lekki delikatny, szybko się wchłania, dobrze nawilża.
Przepięknie pachnie. Nadaje się jako baza pod makijaż i jako krem na dzień czy na noc.
Od czasu do czasu go stosuję. Bo lubię ;)

Miłe zaskoczenie

Więc tak. Mam cerę suchą, chociaż w strefie T lubi mi się świecić. Choć dalej jest sucha... Do rzeczy. Naprawdę potrzebowałam dobrej dawki odświeżenia, nawilżenia i szybkiego wchłaniania (bo nienawidzę czekać -naście minut aż krem się wchłonie). Myśląc po cenie - ani mi się śni! A tutaj proszę. I D E A L N Y! Po nałożeniu świeży, i odświeżający zapach a zarazem subtelny i prawie nie wyczuwalny. Utrzymuje skórę nawilżoną do ok. 7-8 godzin. Jest lekki dlatego świetnie nadaje się pod makijaż jako baza. Jedyny znaczny minus to chyba opakowanie. Często się brudzi i trzeba za każdym razem wycierać chusteczką. Ale tak to jest godne polecenia!

Starzenie się skóry - dieta

Fajny

Powiem tak, mam cerę bardzo tłustą i ciężko mi jest dobrać dobry krem, a ten jest całkiem okey. Jest dość lekki, lecz pomimo że nie zostawia na skórze tłustej warstwy to i tak się po nim świecę(odpada jako krem pod podkład lub krem na dzień). Stosuję go wieczorem i ładnie nawilża i odświeża. Ogólnie polecam.

Dobry krem na dzień w niskiej cenie

Plusy:
+wydajny
+niska cena
+szybko się wchłania
+dobry pod makijaż
+nawilżający
+świeży zapach
+wygodne opakowanie
+przyjemna dla oka minimalistyczna szata graficzna
+wydajny
Z opisu producenta nie zauważyłam jedynie tego, że delikatnie rozjaśnia naskórek, ale prawdę mówiąc wcale tego nie szukałam w tym kremie, więc nie uznaje tego w moim przypadku za minus :)

Świetny na lato

Krem jest naprawde dobry w działaniu. W ciepłe dni miło Koi i łagodzi twarz. Odświeża i jest bardzo lekki. Cieszę sie ze ziaja dała do niego ochronę przeciwsłoneczna, szkoda tylko ze taka niska. Krem bardzo szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej skory. Przeznaczony jest z cała pewnością dla osób borykających sie z wydzielaniem sebum. Niestety nie dokończyłam opakowania, bo moj Adrian( chłopak) mi go bezczelnie zabrał. Konsystencja niezbyt gęsta. Idealny na lato, gdy skora nie potrzebuje ochronnej warstwy i silnego nawilzenia.

Godny polecenia

Krem kupiony za niewielką cenę spełnił moje oczekiwania w 80%.
Piękny zapach.
Szybko się wchłania.
Wydajny.
Nawilża skórę.
Mam skórę mieszaną i tłustą więc jedyne do czego mogę się doczepić to fakt, że u mnie po kilku godzinach całe czoło się świeciło :P
Ale ogólnie polecam.

Bardzo przyjemny krem

Szukałam kremu, który nawilży moją suchą i naczynkową skórę nie zostawiając na twarzy tłustej warstwy, której bardzo nie lubię. Zdecydowałam się na Ziaje i nie pożałowałam.
Swoją drogą, uwielbiam ich obecną szate graficzną na kosmetykach. Jest prosta, czytelna i ładna.
+ lekki krem, pozostawia uczucie świeżości,
+ bardzo dobrze i szybko się wchłania,
+ przyjemny zapach,
+ dobrze nawilża,
+ wydajny w ekonomicznej i higienicznej tubce

dziwny

Przetestowałam już wiele produktów Ziaji i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nad ich recepturami pracują gimnazjaliści ( przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony - bo to faktycznie obraza dla gimnazjalistów) a opisy na etykietach są tworzone przez postronne osoby i później losowane z dużego słoika na firmowej imprezie...Ale to tak na marginesie.
Oprócz tego Ziaja ma niesamowitą zdolność tworzenia kremów, które działają tylko przy jednej, max 3 aplikacjach... I nie jest to tylko moja opinia. Tak też było z tym kremem. Po pierwszej aplikacji skóra była faktycznie nawilżona i wyglądała dosyć ładnie. Niestety efekt nawilżenia szybko mija w ciągu dnia. Jeśli chodzi o stwierdzenie, że "delikatnie rozjaśnia naskórek", to tutaj producent trochę mija się z prawdą. Krem po prostu tworzy na skórze dziwną białą warstwę, która może tworzyć iluzję, że skóra jest jaśniejsza.

Ogólnie mówiąc - krem mazidłem który niczego specjalnego dla skóry nie robi. Uważam, że lepiej poszukać porządnych kosmetyków, które wcale nie są wiele droższe a zadbają o zdrową skórę.

Nie dla mnie

Dla mojej mieszanej cery - zbyt tłusty. Nie sprawdził się pod makijażem ani na noc. Nie zauważyłam jego pozytywnego działania.
Nie spodobał mi się też zapach, taki ogórkowy, nie lubię mieć mizerii na twarzy.
Uważam, że jest to bardziej krem dla cer suchych.
Cena w porządku, wydajność i opakowanie też okej.

dla mnie taki sobie

Mam tłustą cerę, krem kupiłam przypadkiem, był tani i miał dobre opinie. Używam go na noc, na dzień dla mnie był by za ciężki, ciężko się wchłania, pozostawia tłusty film, rano mam jeszcze tłustą warstewkę. Nawilża nieźle, ale ta tłusta poświata jest nie fajna, może na zimę byłby lepszy. Bardzo fajnie pachnie, tak świeżo. Ogólnie spoko, ale nie dla mnie.

zziajana

Kremik na lato idealny, szybko się wchłania, świeży, lekki, obłędny zapach, fajnie nawilża,przyjemnie chłodzi, idealny pod podkład, i co najlepsze koi podrażnioną skórę.. Na lato idealny pod makijaż i nie tylko. W zimie obawiam się będzie za lekki. Generalnie bardzo polecam!