Ziaja, Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA do każdego rodzaju cery

Ziaja, Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA do każdego rodzaju cery

Ziaja Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA o ultralekkiej recepturze z kwasem laktobionowym z grupy polihydroksykwasów – PHA o działaniu nawilżająco-łagodzącym. Ziaja Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA zawiera ekstrakty: Cucumis Sativus i Mentha Arvensis oraz prowitaminę B5. Przyjemny w aplikacji. Ma energetyczny, lekko chłodzący zapach.
Działanie Ziaja, Krem z ogórkiem, miętą i kwasem PHA:
- Doskonale nawilża i chroni skórę; Zapewnia gładkość, miękkość i elastyczność;
- Łagodzi różnego rodzaju podrażnienia np. posłoneczne, zaczerwienienia, trądzik;
- Delikatnie rozjaśnia naskórek.
Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie. pH naturalne.

Fajny

Przyznam się, że bardzo go polubiłam. Doskonale nawilża moją skórę i działa dla niej odświeżająco. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencje. Zauważyłam także, że poprawia kondycje mojej skóry związaną z drobnymi na niej krostkami w strefie T.

Przeciętny.

Krem zakupiłam skuszona zawartością PHA w jego składzie. Mam cerę tłustą, ze skłonnością do niedoskonałości, tak więc kwasy zawsze chętnie ;)
Krem ma wygodne opakowanie w stojącej tubie, która staje się jednak trochę oporna przy końcu opakowania. Ja zatem rozcięłam je i przełożyłam zawartość do słoiczka.
Zapach jest lekki i przyjemny. Ma w sobie ogórkowo-miętową świeżość, w ciekawym, nienachalnym wydaniu.
Konsystencja kremu jest lekka i przyjemna w stosowaniu. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania nie pozostawiając lepiącej warstwy.
Przechodząc do działania... Kończą się zachwyty :( Jest to produkt, który nie robi nic. Ani nie wpłynął na ilość niedoskonałości, ani ich nie łagodził, ani nie rozjaśnił naskórka. Jedynie w niewielkim stopniu nawilżał cerę. Tyle.
Niestety, lecz ja nie zakupię ponownie.

Słaby

Nie skradł mojego serca.
Mam wrażenie, że z moją cerą nie zrobił totalnie nic. Delikatnie nawilżał tylko przez jakieś pierwsze 5 minut, potem skóra zaś stawała się sucha.
Nie polecam wymagającym osobom, bo na pewno ten krem nie spełni Waszych oczekiwań.
Dam mu jedną gwiazdkę za to, że jest bardzo lekki i jako tako nadawał się na lato, lecz na dłuższą metę , zdecydowanie nie.

Całkiem przyzwoity

Dobry kremik w dobrej cenie. Wracam do niego chętnie ponieważ dobrze nawilża moją skórę. Co najważniejsze nie pojawiają się po nim żadne niespodzianki na skórze. Nadaje się pod makijaż. Efektu rozjaśniania nie zauważyłam ... Ale nawilżenie jest!

Używa produktu od: próbka

Nigdy więcej

Ten krem zrobił mi krzywdę. Użyłam go zaledwie dwa razy i moja skóra zaczęła najpierw swędzieć niemiłosiernie, później pojawiły się czerwone plamy, opuchlizna i gorączka. Zmiany postępowały mimo braku używania kremu. Nie obyło się bez pilnej wizyty u dermatologa i kurcji maścią ze sterydami. Nie polecam pod żadnym pozorem i zamieszczam zdjęcia ku przestrodze.

bardzo lubię ;)

Kremik lekki delikatny, szybko się wchłania, dobrze nawilża.
Przepięknie pachnie. Nadaje się jako baza pod makijaż i jako krem na dzień czy na noc.
Od czasu do czasu go stosuję. Bo lubię ;)

Miłe zaskoczenie

Więc tak. Mam cerę suchą, chociaż w strefie T lubi mi się świecić. Choć dalej jest sucha... Do rzeczy. Naprawdę potrzebowałam dobrej dawki odświeżenia, nawilżenia i szybkiego wchłaniania (bo nienawidzę czekać -naście minut aż krem się wchłonie). Myśląc po cenie - ani mi się śni! A tutaj proszę. I D E A L N Y! Po nałożeniu świeży, i odświeżający zapach a zarazem subtelny i prawie nie wyczuwalny. Utrzymuje skórę nawilżoną do ok. 7-8 godzin. Jest lekki dlatego świetnie nadaje się pod makijaż jako baza. Jedyny znaczny minus to chyba opakowanie. Często się brudzi i trzeba za każdym razem wycierać chusteczką. Ale tak to jest godne polecenia!

Fajny

Powiem tak, mam cerę bardzo tłustą i ciężko mi jest dobrać dobry krem, a ten jest całkiem okey. Jest dość lekki, lecz pomimo że nie zostawia na skórze tłustej warstwy to i tak się po nim świecę(odpada jako krem pod podkład lub krem na dzień). Stosuję go wieczorem i ładnie nawilża i odświeża. Ogólnie polecam.

Dobry krem na dzień w niskiej cenie

Plusy:
+wydajny
+niska cena
+szybko się wchłania
+dobry pod makijaż
+nawilżający
+świeży zapach
+wygodne opakowanie
+przyjemna dla oka minimalistyczna szata graficzna
+wydajny
Z opisu producenta nie zauważyłam jedynie tego, że delikatnie rozjaśnia naskórek, ale prawdę mówiąc wcale tego nie szukałam w tym kremie, więc nie uznaje tego w moim przypadku za minus :)

Świetny na lato

Krem jest naprawde dobry w działaniu. W ciepłe dni miło Koi i łagodzi twarz. Odświeża i jest bardzo lekki. Cieszę sie ze ziaja dała do niego ochronę przeciwsłoneczna, szkoda tylko ze taka niska. Krem bardzo szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej skory. Przeznaczony jest z cała pewnością dla osób borykających sie z wydzielaniem sebum. Niestety nie dokończyłam opakowania, bo moj Adrian( chłopak) mi go bezczelnie zabrał. Konsystencja niezbyt gęsta. Idealny na lato, gdy skora nie potrzebuje ochronnej warstwy i silnego nawilzenia.

Godny polecenia

Krem kupiony za niewielką cenę spełnił moje oczekiwania w 80%.
Piękny zapach.
Szybko się wchłania.
Wydajny.
Nawilża skórę.
Mam skórę mieszaną i tłustą więc jedyne do czego mogę się doczepić to fakt, że u mnie po kilku godzinach całe czoło się świeciło :P
Ale ogólnie polecam.

Bardzo przyjemny krem

Szukałam kremu, który nawilży moją suchą i naczynkową skórę nie zostawiając na twarzy tłustej warstwy, której bardzo nie lubię. Zdecydowałam się na Ziaje i nie pożałowałam.
Swoją drogą, uwielbiam ich obecną szate graficzną na kosmetykach. Jest prosta, czytelna i ładna.
+ lekki krem, pozostawia uczucie świeżości,
+ bardzo dobrze i szybko się wchłania,
+ przyjemny zapach,
+ dobrze nawilża,
+ wydajny w ekonomicznej i higienicznej tubce