Kemon, Yo Cond, Toning Cond (Odżywka koloryzująca)

Kemon, Yo Cond, Toning Cond (Odżywka koloryzująca)

Preparat koloryzująco-pielęgnacyjny Yo Cond Kermon. 11 odcieni zapewniających intensywny, lśniący i trwały kolor. Do wszystkich rodzajów włosów. Kremowa konsystencja odżywki koloryzującej Yo Cond odżywia, a jednocześnie koloryzuje zaledwie w 3 minuty. Łatwa w użyciu. Dzięki swojemu funkcjonalnemu składowi nadaje włosom niezwykły połysk i głęboko je odżywia. Sprawia, że refleksy są intensywne. Chroni kolor. Idealna pielęgnacja, aby odżywić kolor przy każdym myciu włosów oraz aby nadać im lekki i pełen blasku refleks. Odświeżanie koloru między dwiema koloryzacjami: Yo Cond umożliwia odświeżenie refleksu, przywrócenie włosom blasku, zapewnia ochronę koloru, a jednocześnie głęboko odżywia włosy. Odświeżanie koloru przy każdym myciu włosów: Yo Cond w mieszance z Yo Cond Clear staje się zabiegiem pielęgnacyjnym, który z każdym myciem włosów tworzy wokół włosa błyszczącą i delikatnie barwioną osłonkę, która przywraca kolor a włosom nadaje blask i jedwabistość

Uwielbiam!!

Używam tego produktu od kilku lat. Wcześniej był pod nazwą Kroma Life (wydaje mi się, że to był ten sam produkt, bo zmieniła się tylko szata graficzna i nazwa, ale działanie jest takie same -no może właściwości pielęgnacyjne się zwiększyły).

Farbuję włosy na bardzo jasny, chłodny blond. Niestety po kilku tygodniach od wizyty u fryzjera w przypadku takiego koloru, włosy tracą swój "chłód" i powolutku zaczynają pojawiać się żółte tony. I tu wybawieniem jest właśnie Yo Cond. Zawsze używałam koloru Silver. Ale według tabeli (załączyłam jako zdjęcie) odpowiedni byłby też kolor beżowy. Muszę go kiedyś wypróbować. Aby sprawdzić jakiś kolor nie trzeba kupować całego opakowania, dostępne są też jednorazowe saszetki.

Wracając do działania.. Yo Cond jest naprawdę wybawieniem. Nie jest to farba, która zmieni kolor. On nadaje włosom blasku i delikatnie podkręca kolor w kierunku pożądanego efektu. Jak dla mnie działanie jest rewelacyjne! Żółte tony na moich rozjaśnianych włosach niweluje błyskawicznie. Mogłabym się przyczepić, że na moich naturalnych włosach tak nie działa, a gdzieś kiedyś wyczytałam, że na naturalnych też daje efekt - no niestety nie (przynajmniej w moim przypadku).
Ale nie tylko za koloryzację go uwielbiam. Druga sprawa to jego właściwości pielęgnacyjne. Nie pamiętam właśnie czy Croma Life też dawał taki efekt. Włosy po użyciu Yo Cond są cudowne! Naprawdę jakby właśnie wyszła od fryzjera. Razem z maską Davines Nounou to mój ulubiony kosmetyk do pielęgnacji włosów.