Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips z długotrwałą formułą do 4 godzin. Doskonała, aksamitna konsystencja gwarantuje precyzyjne pokrycie. Matowe wykończenie sprawia, ze usta wydają się pełne, wyraziste i kuszą swoim urokiem.Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips jest dostępna w 4 kolorach.

Cena: 11zł / 3ml.
/w/

To jest średniak!

Pomadka ma bardzo przystępny wybór kolorów. Jeśli chodzi o jej jakość nie jest zachwycająca. Nie podoba mi się do że pomadka nie zasycha do końca ale przez cały czas usta delikatnie się kleją. Jednak jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny jest ona zadowalająca. Trwałość także jest ok :)

Mój nr 1

Pomadkę kupiłam bardzo dawno temu - była promowana przez jakąś gwiazdę.
Mój ulubiony nr to 1.
Jest to absolutny hit ! Każda koleżanka pyta się co to za kolor oraz firma.
Jest bardzo ale to bardzo trwała spokojnie kilka godzin wytrzyma na ustach.
Nie robi odcisków ! nigdy nie było śladu na szklance itd.
Jest matowa ale nie wysusza ust.
Po przetestowaniu kilku opakowań pomadki z numerkiem 1 kupiłam również nr 6 niestety nie jest tak piękny jak nr 1.
Mam kilka opakowań w każdej torebce, kosmetyczce.
I nie wyobrażam sobie życia bez niej.

I tak i nie

Zdecydowanie za mały wybór kolorów,utrzymuje się bardzo długo,nie ściera się ,jednak moje usta są po niej 'tępe'i nie jest to miłe odczucie może gdyby producent dodał trochę składnika nawilżającego byłaby lepsza.

no nie...

Kupiłam pomadkę ze względu na to, że przez jakiś czas była bardzo reklamowana jako świetna i tania matowa pomadka. Jako, że uwielbiam wszelkiego rodzaju "pomadkowe" nowości nie mogłam jej nie kupić.
Wzięłam od razu dwa kolory :1,6
Niestety, ale z pomadki jestem niezadowolona. Kolory są świetne, ale jej konsystencja... Pomadka jest jakby "tępa", bardzo ciężko nałożyć ją równo. Ciemniejszy kolor nakłada się w plamy, a im bardziej próbuje się wyrównać kolor tym gorzej to wygląda. Pomadka schodzi z ust bardzo brzydko, znowu plamy, a dodatkowo roluje się w takie nieestetyczne kulki.
Usta wyglądają na suche.
Co jakiś czas próbuje się przekonać do tej pomadki i wracam do niej, ale za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że ten produkt jest po prostu słaby.
Na pewno usta nie wyglądają jak milion dolarów...

Można to zrobić lepiej

Kupiłam go na promocji. Matowa pomadka w kilku dosłownie kolorach. Niestety z początku bardzo zadowolona musiałam zmienić o nim zdanie. Niektórzy uważają go za zamiennik Bourjois Velvet ,ale nie mogę się z tym zgodzić. Pomadka tragicznie wysusza usta. Najgorszą jednak cechą jest jego zmywalność. Rozumiem trwałość produktu,ale pomadka wręcz przykleja się do ust i muszę wręcz ją z nich ździerać...

Nie jest moim faworytem

Posiadam kolor nr 2, ładny kolor utrzymuje się nawet długo jeżeli się nic nie je i nie pije. Jak dla mnie dobrze się nakłada ale niestety kruszy się od środkowej części ust i posiadam taki kolor który nie wygląda estetycznie kiedy się skruszy.

Problematyczna, lecz fajna.

Z tą pomadką mam problem. Bo niektóre jej odcienie są idealne, a niektóre źle przyjmowane przez moje usta. Są bardzo trwałe, jednak w przypadku jednej - dziwnie łuszczy się na ustach. Lecz ogólną ocenę wystawiam jej dobrą, ponieważ cena adekwatna do jakości.

Średnia

Pomadka Wibo nie jest moim ulubieńcem, ale nie jest też zła. Jest takim dobrym średniaczkiem.

Jej głównym minusem dla mnie jest jej konsystencja - jest po prostu sucha, ciężko się ją nakłada tak aby wyglądała dobrze i była rozłożona równomiernie. Gdy już uda mi się ją ładnie nałożyć to wytrzymuje bez jedzenia dobre kilka godzin. Jednak z posiłkami sobie nie radzi.

Na szczęście kupiłam kolor, który odpowiada mi na co dzień i gdy zjada się od środka to nie wygląda to bardzo nieestetycznie.

Plusem jest cena i ładne kolorki. Aplikator również jest wygodny. Jednak na następne odcienie się nie skuszę, bo są dużo lepsze pomadki.

Fantastyczna

Obok lovely extra lasting moim skromnym zdaniem są to najlepsze pomadki matowe z drogerii. Utrzymują się bajecznie długo, pod koniec dnia mam problem żeby je zmyć, co dla mnie jest dużym plusem. Moich ust nie wysuszają. Pomadka ma fajny aplikator i nie jest potrzebne używanie kredki aby perfekcyjnie wymalować usta.

Hit!

Testuję tą pomadkę już od dawna i jest to mój faworyt jeśli chodzi o matowe pomadki. Cenię ją za super jakoś matu i wytrzymałość. Produkt odporny na ścieranie utrzymuje się bardzo długo na ustach i to bez poprawek. Czasami ma się uczucie suchych ust ale zawsze przed nałożeniem stosuje coś nawilżającego. Konsystencja dość gęsta przez co fajnie się z nią pracuje. Zapach lekki ale czuć ze ma się ja na ustach . Produkt warty swojej ceny.

Extra trwałość

Jest rewelacyjna ! Utrzymuje się na ustach przez wiele godzin także podczas jedzenia i picia. Nie wysusza ust, co jest dość częstym mankamentem w przypadku matowych błyszczyków, pomadek. Nie roluje się także podczas nakładania kolejnych warstw. Ma piękny kolor, ja mam NR 2 (intensywny róż). Producent oferuje szeroką paletę kolorów.

Bardzo Dobry

Ja jestem bardzo zadowolona miałam już dwa koloru obydwa były w moim stylu i dobrze wyglądały na ustach Długo się trzyma zawsze maluje Się do pracy I miedzy czasie jem I pije a ona trzyma się pięknie