Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Sprawdź ceny produktu

Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips z długotrwałą formułą do 4 godzin. Doskonała, aksamitna konsystencja gwarantuje precyzyjne pokrycie. Matowe wykończenie sprawia, ze usta wydają się pełne, wyraziste i kuszą swoim urokiem.Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips jest dostępna w 4 kolorach.

Cena: 11zł / 3ml.
/w/

Dramat

Kolory ciemnieją, nie są według mnie twarzowe, bardzo wysusza usta, śmierdzi chemią, zapach i smak jest odrażający.
Nigdy więcej nawet za darmo jej nie chce
Najgorszy produkt tej firmy

Świetna!

Bardzo długo szukałam pomadki, która byłaby matowa. Po żmudnych poszukiwaniach na którejś ze stron natknęłam się na nią. I nie żałuję. Kolor wytrzymuje na ustach do 9h - przy normalnych codziennych czynnościach. Owszem, zjada się, ale usta wyglądają jakby miały naturalny kolor. Zapach jest neutralny, jednak nie przeszkadza. Z minusów zauważyłam, że 1-2h po zastygnięciu - tak, zastyga na ustach- potrafi się jeszcze kleić.

Pełen mat!

Kiedy zaczął się szał na matowe pomadki do ust, postanowiłam na jakimś tańszym produkcie sprawdzić czy faktycznie maty na ustach są takie super - padło na tę pomadkę od wibo.
Produkt jakościowo jest super, kolor jest wyrazisty, matowy, utrzymuje się do kilku godzin.
Są dwie rzeczy do których mogę się przyczepić - ciężko się zmywa i przy długim stosowaniu wysusza usta. Jednak jeśli dbamy o ich nawilżenie, nie powinno być z tym problemu.
Posiadam 3 pomadki nr 1,2 i 6 i z każdej jestem zadowolona.

Lubię

Do zakupu zachęciła mnie niska cena i postanowiłam od razu kupić dwa kolory tej pomadki - numer 5 i 6.

Opakowanie przeciętne, chociaż solidne, kończę już obydwa kolory, a napisy pozostały na swoim miejscu, chociaż ja bardzo rzadko zabieram ją do torebki, bo nie wymaga poprawek w trakcie dnia – a to zasługa jej trwałości (ale o tym później). Aplikator wygodny, szybko i precyzyjnie można nim wyrysować kontur ust. Zapach trochę sztuczny, chemiczny, nie przeszkadza mi jednak przy aplikacji i chwilę od nałożenia na usta jest niewyczuwalny. Szybko wysycha, konsystencja gęsta, trochę tępa, ale szybko nauczyłam się z nią pracować.
Kolory które mam są piękne, nienachlane, ale wyraziste. Możemy stopniować efekt nakładając jedną, lub dwie cienkie warstwy. U mnie sprawdza się nakładanie jednej, bo paradoksalnie wtedy dłużej utrzymuje się na ustach. Ładnie schodzi w trakcie noszenia, nie waży się i nie zbiera w załamaniach. Cenię ją również za mat – taki mat na mur beton, bez jakiegokolwiek błysku. Bardzo lubię czasami mieć na ustach taki efekt.
Producent obiecuje trwałość 4 godzin – mocno zaniżona, trzyma się na ustach spokojnie 8 godzin, przy piciu oraz jedzeniu nietłustych potraw. Niestety formuła nie nadaje się na dokładanie kolejnej warstwy, co jednak nie uważam za minus – fajnie mieć przedłużoną trwałość, a nie co godzinę sprawdzać, czy to już ten moment na poprawki. Raczej nie używam ich dzień po dniu, bo wiem, że mogłaby wtedy wysuszać usta, ale okazjonalnie nie czyni mi żadnej krzywdy.

Nie jest super komfortowa, w trakcie jej noszenia czuć, że mamy coś na ustach. Dla takiej trwałości jestem w stanie to zaakceptować i na pewno sięgnę jeszcze po inne kolory.

Najlepsza matowa drogeryjna pomadka!

Najlepsza pomadka jaką posiadam w swojej kolekcji oraz przepiękne kolory do wyboru!szybko zastyga i utrzymuje się przez długie godziny, szczególnie w połączeniu z kredką tej samej firmy. Jednak trzeba uważać żeby nie nałożyć jej za dużo, lepiej nakładać cienkie warstwy żeby się nie zwazyla. Kolor nr 1 to mój absolutny hit. Ale uwielbiam także nr 5 oraz 6!

Całkiem niezła

Posiadam jedną sztukę w kolorze czerwonym. Odcień bardzo mi się podoba, klasyczna żywa czerwień. Aplikator jest trochę sztywny jednak niespecjalnie mi to przeszkadza. Duży plus za trwałość, jak za tę cenę to super. Zauważyłam jednak że dość mocno wysusza usta i po kilku godzinach jest to męczące. Jeśli chodzi o dokonywanie poprawek w ciągu dnia to polecam ją zmyć i nałożyć od nowa, gdyz kilka warstw wygląda niekorzystnie.

Lepszej nie znalazłam

Zacznę od tego, że jestem maniaczką matów od dłuższego czasu i dość często sięgam by coś wytestować. Na wiele pomadek sklinam, że okropne, a do tej wracam. Uwielbiam kolor nr 1, ale siegałam też po inne, choć nie wywołały u mnie takiej sympatii.
Co do trwałości, to bez znaczenia na odcień, naprawdę jestem zadowolona. Wytrzymuje wiele godzin (producent obiecuje 4, u mnie myślę, że nawet dwukrotnie więcej) i to nawet jedząc i pijąc! Bez poprawek może i nie przetrwa wielkich okazji, ale na randkę czy do pracy naprawdę mogę iść bez obaw, że trzeba sprawdzać w lusterku czy się nie starła z ust.
Bardzo fajny, choć zwykły aplikator. Dość szybko "zastyga" na ustach i co najważniejsze - nie odbija się np na filiżance. I jak na pomadkę matową na szczęście mało wysusza, choć i tak po robię "akcję regenerację".
Prawdę mówiąc czekam na powiększenie gamy kolorów :)

Dobra

Nr 6 to mój kolor. Tylko ta ma taki. Uwielbiam ten kolor. Pigmentacja super, trwałość średnia, zapach ok, szybko schnie. Niestety schodzi nierównomiernie i pozostawia grudki.

Liczyłam na więcej.

Do jego zakupu zachęciły mnie kolory. Kupiłam 2 od razu i zaczęłam testowanie. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to jego aplikator (dla mnie dość nieporęczny). Ciężko wyrysować nim idealny kształt, a ciągłe poprawianie korektorem nieco mija się z celem. Sama pomadka nie jest trwała. Dość szybko się zjada, tworzy denerwującą skorupę na ustach, która jest po prostu niewygodna i jedyne na co czekamy to na jej ściągnięcie. Nie można jednak odebrać jej pięknych kolorów. Mimo wszystko są lepsze pomadki matowe w podobnej cenie.

uwielbiam!

kocham ten produkt! jest niesamowicie wytrzymały, bardzo wygodny w aplikacji, a kolory to strzał w 10! Kolory 6,5 i 1 mam kupione po 3 egzemplarzy, żeby mieć je zawsze przy sobie. Dają naturalny efekt, nie tworzą skorupy, są odczuwalne na ustach, ale mi to nie przeszkadza. Potrafią przetrwać naprawdę wiele. Mój hit!

Bardzo lubię.

Bardzo lubię tą pomadkę, ma ładny kolor i dobrze się trzyma.
Opakowanie nie jest zbyt piękne, no ale czego oczekiwać w tej cenie.
Niestety kupując kolor 6 przeżyłam rozczarowanie. Nakrętka sugerowała jasny, cielisty róż, a okazało się, że kolor ten niewiele różni się o koloru nr 1, jest po prostu odrobinę jaśniejszy i trochę bardziej różowy.
Na mnie wygląda lepiej, ponieważ mam jasną cerę i wszystkie pomadki wyglądają na mnie bardzo intensywnie, ale spodziewałam się czegoś innego.
Miałam kolor nr 6 na komunii brata i spokojnie wytrzymała obiad i deser, dotrwała do końca dnia bez poprawek.

Całkiem ok jak za te pieniądze

Jestem szczęśliwą posiadaczą pomadek w kolorze 2 i 5. Jednak od razu przyznam że wściekle różowa 2 używana jest przeze mnie od święta. Natomiast 5 to mój absolutny ulubieniec, świetny kolor na codzień, bardzo ładnie i naturalnie wygląda na ustach i praktycznie nie opuszcza mojej torebki :-)

Pomadki mają zgrabne opakowania i dość precyzyjne aplikatory. Łatwo się nakładają i doszcz szybko zasychają. Są trwałe, chociaż niestety trochę wysuszają usta.
Podsumowując, za te pieniądze dostajemy naprawdę wartościowy produkt, więc moja ocena to 5 gwiazdek. Myślę, że warto dać im szansę, a najlepiej zacząć od koloru 5 :-)