Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Wibo, Million Dollar Lips, Matt Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips z długotrwałą formułą do 4 godzin. Doskonała, aksamitna konsystencja gwarantuje precyzyjne pokrycie. Matowe wykończenie sprawia, ze usta wydają się pełne, wyraziste i kuszą swoim urokiem.Matowa pomadka do ust Wibo Million Dollar Lips jest dostępna w 4 kolorach.

Cena: 11zł / 3ml.
/w/

Wibo, milion dollar lipa matt

HIT!!!
Najlepsza matowa pomadka jaką kolwiek kiedyś miałam. Nie widzę żadnej innej, jest wyrazista. Nadaje urok nawet najmniejszym ustom, tak że każdy mężczyzna zwróci uwagę. Jest bardzo długotrwała, mogę mieć na ustach całą noc przy tym jeść, pić i nic jej nie zaszkodzi.

Moje must have

Od zawsze moim faworytem jeśli chodzi o pomadki w płynie było Golden Rose, trwałość, wykończenie i gama kolorów była wprost idealna na moją kieszeń i oczekiwania. Ostatnio natknęlam sie na te pomadki z wibo w rossmannie choć byłam sceptycznie do nich nastawiona ponieważ gama kolorów które zastałam byly totalnie nie dla mnie (faktem bylo to ze wszystkie się wyprzedały). Kupiłam pomadkę w kolorze 3 i jest to piękny neonowy róż wpadający w malinę (na mojej karnacji tak wygląda) i jestem zachwycona. Zaczynając od opakowania które jest według mnie bardzo ładne po efekt końcowy - baardzo trwały mat. Pomadka jest długotrwała, co jest mega zaletą w makijażu wieczorowym jak i dziennym. Napewno spróbuje innnych kolorów. Na dzień dzisiejszy to dla mnie HIT

Super

Trwałość niesamowita. Jak za taką cenę jestem zaskoczona, że jego jakość jest taka dobra. Nie ściera się podczas jedzenia. Dodatkowo jest do kupienia kredka w tym samym odcieniu przez co usta wyglądają niesamowicie do kilku godzin.

Mieszane uczucia

Pomadka trwała o pięknym kolorze jednak gdy coś jem bardzo brzydko się ściera nie da się jej rozmazac po całych ustach trzeba nosić cały czas przy sobie jeżeli chcemy dobrze wyglądać, opakowanie tandetne i szybko wyglada źle jednak za taka cenę nie ma co wymagać

Wykorzystała: kilka próbek

Za taką cenę OK

Jestem zdziwiona niskimi opiniami. Według mnie pomadka jest lepsza od Lovely Extra Lasting.

Pomadka u mnie nie powoduje wysuszania ust i tworzenia się "skorupy". Nie podkreśla suchych skórek w przeciwieństwie do wyżej wymienionej pomadki. Nie zasycha szybko przez co można nią pracować.

Pomadka może trochę za szybko schodzi z ust i nierównomiernie ale to nie jest najdroższy produkt. Wydaje mi się, że jedna z tańszych tego typu pomadek - tym bardziej kupiona na promocji więc nie można za dużo oczekiwać pod tym względem.

Polecam spróbować najpierw nałożyć trochę podkładu do twarzy na usta a dopiero po tym pomalować. Wydaję mi się, że pomadka wygląda ładniej, lepiej się aplikuje i dłużej się trzyma na ustach :)

Nierównomiernie się ściera

Testowałam pomadkę w odcieniu 01, to ładny dość neutralny kolor, taki idealny na co dzień, bardzo mi się spodobał. Pomadka ma gęstą konsystencję i bardzo ciężko nałożyć ją równomiernie na usta. Dodatkowo też bardzo szybko zastyga na ustach, więc ciężko w międzyczasie wprowadzić jakieś poprawki. Jednak z drugiej strony utrzymuje się na ustach kilka godzin, więc nieźle jak za taką cenę. Niestety nie ściera się równomiernie, wchodzi w załamania i podkreśla suche skórki.

Dobra

Pomadka jest bardzo trwała, jednak jak już się ściera to bardzo brzydko. Trzeba nauczyć się z nią pracować i nie nakładać grubymi warstwami. Jej formuła jest bardzo gęsta i mi osobiście nie podpadła do gustu. Bardzo się klei nawet po zastygnięciu, zapach jest bardzo chemiczny. Na zdjęciu piękny brudny róż - nr. 1

Zdecydowanie HIT!

Wielki PLUS to cena, przyczepić się do jakości produktu nie moge. Dobrze rozporawadza się po ustach, ma wygodny aplikator nie zastyga szybko dzięki czemu można nalożyć produkt nie spiesząc się. Kolejny wielki plus to pigmentacja i oczywiście trwałość. Nie pozostawia śladów na zębach, a przynajmniej w moim przypadku. Zdecydowanie polecam!

Swietna matowa pomadka

Matowe wykończenie sprawia, że usta wydają się pełne, wyraziste i kuszą swoim urokiem. Pomadka jest w niskiej cenie, z dostepnoscia nie ma problemu :) jest bardzo trwala, mialam numer 5, 1 a teraz mam 6, wszystkie kolory sa bardzo ladne i z calego serca je polecam!

Mój matowy ' must have '

Jeśli mam być szczera, to kupiłam tą pomadkę przypadkiem, bo była w promocji. Wybrałam nr 4. Okazało się że to strzał w 10! Przetestowałam jej trwałość. Bez żadnego problemu wytrzymała 10 h na ustach, później zaczęła się kruszyć. Ale to żaden minus. 10 h to mój rekord wśród pomadek. Na pewno kupię pozostałe kolory.

Jestem na nie

Niestety ale jestem na nie.
Mialam zupełnie inne oczekiwania co do owej pomadki.
OK, może i jest dość trwała i matowa jak obiecuję na producent, ale za tym wszystkim idzie skorupa na ustach i całkowite przesuszenie ust (gdzie ja nigdy nie mam takiego problemu). Nawet gdy nałóż pomade ochronna pod pomade nie pomaga przy przesuszeniu, a jeśli chodzi o skorupy liczyłam że Przy mniejszej ilości produktu nie zaistnieje owy problem lecz niestety znów się pojawił.
Zdecydowanie jestem na nie.

Bardzo ładna

Przede wszystkim zakochałam się w kolorze- Nr 1 prezentuje się obłędnie na ustach. Do tego trzeba przyznać że jest dosyć trwała, aczkolwiek delikatnie wysusza usta, na szczęście nie jakoś bardzo.
Pomimo mojej wielkiej sympatii do niej ma ona jeden minus- nieładnie się ściera.