Isana, Hair, Flexible Haarspray (nowa wersja) (Lakier do włosów `Elastyczne utrwalenie`)

Isana Flexible spray do włosów nadający elastyczność, mocno utrwalający. Isana Flexible spray do włosów z witaminą pielęgnującą i filtrem UV działa przez 24 godziny i nie skleja włosów. Lakier do włosów Isana Flexible fryzurze efekt większej objętości, a włosom naturalny połysk. Nie zawiera parabenów.

zapachowa
Utrwalenie
mocne
Struktura
lekkie
w sprayu

Do cienkich włosów

Bardzo lubię ten lakier z Isany i jego fioletową wersję które są idealne do cienkich i delikatnych włosów. Nie sklejają, nie tworzą kasku i naprawdę ładnie pachną. nie dają mega utrwalenia ale są w zupełności wystarczające na co dzień. Poza tym spray rozprasza delikatną mgiełkę lakieru a nie mokrą stugę zlepiajacą włosy. I kosztuje naprawdę grosze.

Delikatny

Do zakupu zachęciło mnie opakowanie, na obrazku widać jakby plaster miodu i tak też pachnie ten lakier, dosyć słodko, samo działanie ma delikatne, utrwalenie niezbyt długo się trzyma na włosach, włosy się nie kleją, nie tworzy się przysłowiowy hełm.

Delikatne utrwalenie

Produkt ma dość słabe opinie. Zaznaczę jednak, ze ten oto produkt nadaje się dla osób, które nie oczekują zbyt mocnego utrwalenia fryzury. 3 w skali na opakowaniu sugeruje raczej średnie utrwalenie, a jako, ze znam lakiery z Rossmanna wiem, ze ich produkty do najmocniej utrwalających nie należą i skala bywa myląca. Lakier jest całkiem przyzwoity za taka cenę i sprawdzi się raczej do codziennego układania włosów oraz prostych fryzur.

Bardzo lubię go za:
- delikatne podniesienie włosów
- nadanie objętości (znikome, ale jednak)
- delikatność wykończenia
- to, ze lakier jest praktycznie niewidoczny na włosach
- brak efektu hełmu
- włosy są delikatnie utrwalone, w żadnym stopniu się nie sklejają, wyglądają bardzo naturalnie
- nie wysusza włosów przy dłuższym stosowaniu
- ładny design opakowania
- aplikator się nie zacina
- przyjemny zapach
- wydajność

Minusy:
- na razie nie zauważyłam.

Na pewno wrócę do niego ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

porażka

+ kupiłam go na promocji za ok 4zł
+ ładne opakowanie
+ zapach
+ wydajny (męczę go i nie mogę zużyć)

- nie utrwala fryzury
- nie dodaje objętośći
- nie daje połysku

Lakier po prostu nie robi nic z włosami.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Utrwalenie? Tylko z nazwy

Szukalam na szybko czegos do okielznania moich niesfornych wlosow. Na zakup owego lakieru zdecydowalam sie, poniewaz akurat byl dostepny w cenie promocyjnej. Przekonal mnie takze opis producenta. Zostal okreslony jako lakier mocny, a przy tym dajacy efekt elastycznosci. Wiem, ze lakier ma zadanie utrzymac nasza fryzure w ryzach, ale bardzo nie lubie efektu sklejonego helmu na glowie. Postanowilam dac temu produktowi szanse i oto moje spostrzezenia:

+ cena - zwlaszcza, ze mozna go upolowac w promocji
+ bezproblemowa aplikacja
+ lagodny - stosuje go sporadycznie, lecz nie zaobserwowalam zadnych niepokojacych objawow typu pojawienie sie lupiezu czy wysuszenie wlosow
+ wydajny - nie oszczedzam go, a konca nie widac
+ nie skleja, ale...

- ten lakier po prostu nie utrwala, ile bym go nie uzyla to fryzura w dalszym ciagu jest podatna na wszelkie znieksztalcenia, nawet nie czuc go no wlosach, nie robi z nimi nic, tworzy taka jakby mgielke, ktora osadza sie na wlosach, moim zdaniem nie ma co tu mowic o scaleniu wlosow
- zapach - moze i bywaja gorsze, ale poprzez ilosc jaka trzeba uzyc by sprobowac doprowadzic fryzure do porzadku staje sie duszacy i meczacy
- nie zaobserwowalam efektu zwiekszonej objetosci, czy polysku.

Podsumowujac: absolutnie nie polecam i z pewnoscia sama juz wiecej sie na niego nie skusze. Ciezko dostrzec jakiekolwiek pozytywy w produkcie, ktory nie spelnia swojego podstawowego zadania. Ja juz znalazlam faworyta wsrod lakierow do wlosow i to w bardzo przystepnej cenie, wiec na szczesie nie bede musiala juz eksperymentowac i trafiac na takie buble.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ( i ostatniego )