Dermofarm, Głęboko oczyszczające plastry na nos 4D

Dermofarm, Głęboko oczyszczające plastry na nos 4D

Pojemność 2 szt

Głęboko oczyszczający plaster na nos Dermofarm intensywnie działa w kierunku wnętrza skóry i usuwa zanieczyszczenia.

peel – off
antybakteryjne, oczyszczające
w saszetce
<50ml

Ała..

Z wągrami walczę od lat jak to przy mieszanej cerze bywa. Głównym problemem jest nos gdzie lubią sobie wyrastać jak grzybki po deszczu :D Zainteresowałam się, więc plastrami, które obiecują,że szybko poradzą sobie z tym problemem.
Plastry przykleja się na zwilżoną skórę nosa. Pachną niemiłosiernie chemicznie wręcz dusząco. Czas, w którym trzeba je trzymać na nosie nie należy do przyjemnych, nie mogłam się doczekać aż je ściągnę. Po zdjęciu na plastrach zostało zaledwie kilka zaskórników. Zdejmowanie plastrów sprawia ból a skóra potem bardzo swędzi. Nie polecam!

Gorsza od naturalnej

nie wiem co mnie podkusiło kupując ponownie te plastry, po obietnicy samej sobie że już nigdy więcej.
Samo zapakowanie plastrów bardzo na plus. Higieniczne, dodatkowo ochronka na każdy.
Po ich aplikacji nie czuje się typowego uczucia ściągnięcia, czy przyklejenia plastra do skóry. Jest to plus i minus.
Bo skoro sie nie przykleja to co on tam zbierze?
Na opakowaniu jest napisane aby zdjąć plaster po jego stwardnieniu. Nosiłam go cztery razy dłużej i tak nie stwardniał.
Efekty bardzo marne, wręcz ich brak.
Za tą samą cene maseczki polecam naturalny sposób z węgla i żelatyny a gwarantuje na tym sposobie się nie zawiedziecie tak jak ja na tych plastrach.
Teraz ich nie wezmę choćby rozdawali za darmo.

Jest OK!

Ciągle szukam skutecznego sposobu na pozbycie się zaskórników i jak na razie plastry Dermofarm dały najlepszy efekt. Stosowałam różnego rodzaju maseczki peel off, niestety bez rezultatów. Plastry są proste w użyciu, estetyczne - w przeciwieństwie do masek nie ma problemu z brudzeniem. Nakładamy je na zwilżony nos i odczekujemy aż plaster stwardnieje i będzie gotowy do oderwania. Nie jest to jakiś bolesny zabieg w porównaniu do odrywania maski peel off. Niestety produkt ten nie spełnia moich oczekiwań w stu procentach i nie rozwiązuje problemu z wągrami ale jak na razie oszczyszcza mój nos najlepiej. Co do ceny to nie ma rewelacji - około 7 zł za dwa plastry, w skali miesiąca robi się dość spora sumka.

Słaby efekt

Naprawdę się zawiodłam, bo usuwają tylko pojedyńcze zaskórniki, efekt jest praktycznie niewidoczny.
Aplikacja na nos jest łatwa, bo są miękkie i można je łatwo dopasować, nie zasychają do twardości. Niestety za słabo przyklejają się do skóry, za każdym razem złapały dosłownie kilka wągrów i tyle. Z łatwością odchodzą od skóry właśnie ze względu na to, że nie są klejące, nie wnikają z zagłębienia mimo stosowania mocnych peelingów przed ich użyciem.

Za podobną cenę można dostać skuteczniejsze plastry.

zależy dla kogo

Do plastrów tego typu jestem sceptycznie nastawiona, bo walczę z zaskórnikami od kilku lat. Kupiłam w sumie z ciekawości, bo nigdy wcześniej ich w Rossmanie nie widziałam.

Cena tok ok.7 zł, a opakowanie zawiera dwa plastry. Każdy plaster jest przyklejony do folii. Strona, którą przykleja się do skóry jest czarna a góra materiałowa jak plaster. Plastry są mocno przyklejone do foli i ciężko je oderwać.

Użycie bardzo proste. Wystarczy przykleić plaster na zwilżony nos i dodatkowo go zwilżyć a po jakiś 15 min zerwać.

Plus, że plastry nie rozmakają od wilgoci. Bardzo dobrze przylegają do skóry. Nie wysychają na skorupę. Odrywanie nie jest jakoś bardzo bolesne.

Plastry niestety ale usuwają tylko zaskórniki te takie bardzo na wierzchu, czyli w moim przypadku bardzo małą ilość. Zaskórniki, które siedzą w skórze głębiej niestety, ale zostają.

Nie jest to na pewno produkt głęboko oczyszczający.

Ulubieniec!

Po pierwsze są bardzo łatwe w użyciu - wystarczy zwilżyć nos wodą i przyłożyć plaster, który pod jej wpływem przykleja się do skóry. Przyklejony do nosa nie zjeżdża z niego, nic się nie odrywa. Po jego zdjęciu skóra na nosie jest gładka i oczyszczona. Zapewne osoby, które zmagają się z większą ilością wągrów i zaskórników będą uważać, że działanie plastra jest dla nich zbyt słabe, ale ja jestem z nich bardzo zadowolona i z przyjemnością do nich .

Miłe zaskoczenie

Kupiłam te plastry bez większego przekonania, że zadziałają i zostałam bardzo mile zaskoczona. Opakowanie zawiera dwa plastry. Aplikacja ich na nos jest bardzo prosta i szybka. Najpierw zwilżamy nos wodą, dociskamy plaster i czekamy 15 min. Już po chwili czuć, że plaster trzyma się bardzo dobrze na nosie, więc w ciągu tego kwadransa można robić różne rzeczy (ja np. odkurzyłam mieszkanie). Usuwanie plastra również nie sprawia większych trudności (chociaż można poczuć lekki dyskomfort). Już po pierwszym użyciu można zauważyć, że nos jest ładnie oczyszczony i gładszy w dotyku.

Moje ulubione!

Ja je bardzo lubię. Przy odpowiednio przygotowanej skórze potrafią zdziałać cuda. Po pierwszym zastosowaniu od razu kupiłam kolejne opakowania, bo super mi się sprawdziły. Bardzo fajnie przyklejają się do nosa, więc możemy spokojnie coś sobie w tym czasie pić, jeść itd., nie martwiąc się, że plasterek się odklei. Przy ściąganiu plastra nigdy nie stała mi się krzywda, ale też zauważyłam, że dosyć solidnie się trzyma nosa. Zaletą jest fakt, że można go dobrze nakleić również w miejsce nie równe na nosie, jakieś załamania skóry. Bardzo jestem z nich zadowolona i na pewno będę dalej je używać.

Efektu praktycznie brak

Przy pierwszym użyciu plaster usunął z mojego nosa może z dwa większe wągry. Przy drugim zaledwie jednego większego wągra i trochę takich maleńkich zaskórników, które i tak w żaden sposób nie były widoczne na nosie (chyba, że pod lupą). Mój nos jest po zabiegu nieco gładszy, ale ciemne widoczne wągry jak były tak zostały. Dobrze, że mam ich bardzo mało, bo dzięki temu mogę sobie je usunąć manualnie ;) Wyjdzie taniej.

Nie pomogły..

Oczekiwałam spektakularnych efektów tak jak zapewnia nas producent jednak bardzo się zawiodłam. Mimo stosowania według instrukcji plastry zupełnie nic nie dały. W dodatku mają nie przyjemny zapach. Dla mnie się nie sprawdziły.

Wciąż szukam

Plastry zakupiłam w Rossmannie. Mam dosyć dużo wągrów na nosie więc postanowiłam wypróbować te plasterki. Mają dosyć specyficzny zapach, który może niektórym przeszkadzać. Nałożyłam je zgodnie z tym co było napisane na opakowaniu, jednak nic to nie dało. Oczekiwałam, że zmniejszy się liczba wągrów i że może coś jednak zostanie na tych plastrach a tam niestety nic nie było. Dobrze, że chociaż ich ściąganie nie bolało. Niestety jestem rozczarowana..

Miało być tak pięknie

Plastry kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na KWC. Mam ogromną skłonność do zaskórników, mój nos jest nimi upstrzony jak muchomor kropkami.
Plastry oprócz zbiorczego opakowania, mają każdy swoje osobne. Ich zapach trochę kojarzy mi się ze szpitalem, ale nie jestem jakoś szczególnie wrażliwa na zapachy.
Zastosowałam je zgodnie z zaleceniami po uprzedniej parówce. Po zerwaniu plastra moim oczom ukazało się.... wielkie rozczarowanie. Ani jeden zaskórnik nie został usunięty.
Daję jednak dwie gwiazdki za fajne uczucie odświeżenia skóry na nosie.