Essence, XXXL Nude Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Essence, XXXL Nude Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyki do ust ust Essence XXXL Nude Lipgloss są dostępne w delikatnych odcieniach, które podkreślą naturalne piękno każdej dziewczyny i pozwolą stworzyć stylizację odpowiednią na każdą okazję. Dzięki delikatnej pigmentacji błyszczyki do ust ust Essence XXXL Nude Lipgloss pozwolą osiągnąć świeży efekt. aplikator ze zbiorniczkiem pozwoli zawsze nabrać odpowiednią ilość produktu a sama formuła w połączeniu z miękkim aplikatorem zapewni łatwą aplikację.

Skład: Polybutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cera Microcristallina (Microcrcystalline Wax), Lanolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethylhexyl Salicylate, Propylene Carbonate, Bht, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Mica, Stearalkonium Hectorite, Alumina, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Aroma (Flavor), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

Cena: 9zł / 5ml.
/w/

Hit

Natknęłam się na niego przypadkiem, kiedy potrzebowałam czegokolwiek do ust w neutralnym odcieniu, weszłam do Hebe, wzięłam pierwszy lepszy błyszczyk i okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. To jeden z lepszych błyszczyków na rynku :) Dobra pigmentacja produktu, śliczny zapach, niska cena, nie wysusza ust jak część podobnych błyszczyków (a z przesuszonymi ustami mam straszny problem). Nic dodać nic ująć :)

Uwielbiam..

Nigdy nie stosuje błyszczyków.. Są dla mnie nudne i tandetne, ale te! Są wyjątkowe :) Piękne nudziaki, długo utrzymujące się na ustach i pięknie odbijające blask! Byłam bardzo zadowolona z efektów, jakie uzyskałam po stosowaniu tego produktu. Pięknie komponują się z makijażem codziennym :)

bardzo delikatny efekt

Błyszczyk jest na tak dla osób, kóre oczekują jedynie delikatnego koloru - ten błyszczyk właśnie taką lekką warstwę zostawia. Mam kolor 06 soft almond (ten najciemniejszy) i podoba mi się w jaki sposób podkreśla i uwydatnia usta, nie przyciemniając ich zbytnio.

Małe usta wydają się po nim optycznie większe.

Minusem jest, że bardzo szybko znika/wchłąnia się/zjada się. Średnio co godzinę muszę aplikować go znowu (lub po każdym jedzeniu/piciu).

Zapach ma bardzo przyjemny, taki delikatnie cukierkowy.

Mam go otwarty już 3 miesiąć i nie utlenił się, to też jest duży plus, bo większość błyszczyków po takim czasie zaczyna śmierdzieć i lądują w koszu.

Opakowanie klasyczne błyszczykowe, aplikator z gąbeczką - nic dodać nic ująć.

nic specjalnego

Kupiłam, bo skusił mnie pięknie wyglądający w opakowaniu kolor. Posiadam wersję 03 "Taste The Sweets". Nałożony na usta jednak wygląda jak transparentny, prawie nie daje koloru, ocienia, dla mnie duży minus... Utrzymuje się nieźle jak na tani błyszczyk, około 2 godzin, oczywiście kiedy nie pijemy, nie jemy. Fakt, nie klei się mocno i raczej nie ma tendencji do zbierania się nieestetycznie na granicy warg, choć raz mi się zdarzyło. Nie wysusza ust ani nie nawilża. Zapach mi się nie podoba, ale na szczęście nie czuć go po aplikacji. Najgorsze jednak jest opakowanie - nakrętka pękła. Poza tym produkt wylewa się, przedostaje w nakrętkę a przy zakręceniu po prostu na zewnątrz - fatalnie :(

Ten efekt x_x

Mój kolor - 01 Shy Beauty.

Miałam nadzieję na coś, co da mi trochę koloru, ale gdy nakładam ten błyszczyk normalną lub grubszą warstwą, widać każdą nierówność moich ust, a nie mam ich wysuszonych. Efekt nieestetyczny.
Nadaje się tylko do cienkiej warstwy, wtedy kolor jest ledwo widoczny. Niestety.
Ładny kolor w opakowaniu i skusiła mnie też jego nazwa. A tak to ech.

Długość utrzymania - przeciętna.
Cena - całkiem dobra.
Opakowanie, konsystencja, zapach itp. - wszystko pasuje.

No ale błyszczyk kupuję dla efektu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo fajny nudziak

Posiadam nr 01 Shy Beauty i jestem zachwycona. To zapewne nie ostatni błyszczyk z tej serii :)

Plusy:
-cena
-kolor
-brak brokatu
-naturalny efekt
-przyjemny zapach
-trwały (jak na błyszczyk)

Malutki minusik daję za to , że robią się zacieki po jakiś dwóch godzinkach. Dla mnie to jednak nie jest wielki problem bo i tak ja bez błyszczyka nie wyjdę z domu i ciąglę robię poprawki :P

Nie dla dziewczyn z dużymi ustami.

Kupiłam bo zachęciła mnie recenzja jednej z youtuberek, a chciałam sprawić sobie jakiś błyszczyk bez brokatu. Niestety, błyszczyk wcale się nie sprawdził. Tworzą się zacieki, błyszczyku nie da się porządnie rozprowadzić na ustach, żeby wyglądał w miarę schludnie. Na mniejszych ustach zacieki na pewno nie rzucałyby się w oczy. Jedyny plus za ładne opakowanie i gamę kolorów. Jednak uważam, że cena prawie 10zł jest zbyt wysoka jak na jakość.

Używam tego produktu od: 2tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: dwa

przyjemny

Oceniam 01 Shy Beauty

KOLOR + nadaje troszkę koloru jak na błyszczyk to akurat, minimalnie, nie jest przezroczysty

ZAPACH+ bardzo ładnie pachnie jakimś owocem

TRWAŁOŚĆ- nie jest na plus ale to błyszczyk więc nie ma się czego spodziewać
po wypiciu czegoś zostaje na ustach nie nienaruszony ale w miarę się trzyma

BRAK BORKATU +

Po nałożeniu usta nie świecą się mega i to mi się podoba. Godny wypróbowania

Dodaje zdjęcia, nie moje, znalezione na jakimś blogu z kolorami
01 shy beauty | 02 blush ivory | 03 taste the sweets | 04 soft whisper | 05 just nude! | 06 soft almond

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie