Silk Foundation (Podkład z jedwabiem)

Silk Foundation (Podkład z jedwabiem)

Bardzo delikatny podkład, a zawdzięcza to temu, że w jego składzie jest jedwab. Ma lekką konsystencję, ale zarazem dobre właściwości kryjące. Jest bardzo wydajny, przy codziennym używaniu wystarcza na 7-8 miesięcy.

Cena: 50 zł / 30 ml

leciutki :)

Bardzo przyjemny podkładzik używam go zarówno ja ijak i moja mama .Używam go od wakacji nr.108beige lumiere i musze przyznac że swietnie nadaje się na ciepłe dni.Ma bardzo lekką konstystencję(lżejszą od beztłuszczowego Revlonu), bardzo przyjenie sie rozprowadza,z tym nie ma problemu,podkład nie robi smug i wtapia się idealnie.Raczej dla zwolenniczek delikatnego make-up'u bez problemów z łojotokami,wypryskami itp.Natomiast swietnie wygładza i ujednolica cerę, maskuje delikatne mankamenty,rozświetla, odświeża.Jestem beldziuchem i dlatego cieszę się że ta firma oferuje bogatą paletę jasnych odcieni wpadających w beż a nie w róż :D równize zwolenniczki ciemnej karnacji znajdą odcien dla siebie(jak moja mamusia :D nr.160 naturel), nie mogę dać jednak więcej niż *** bo trzeba uważać zeby podkład w słoiczku się nie zważył,niehigienicznie się go używa- wyjmuje się go ze słoiczka łopatką co moze byc kłopotliwe na wczasach, gdy robimy poprawki w kawiarnianej toalecie czy sie zwyczajnie śpieszymy.Nie ukrywa poważniejszych mankamentów urody.Ma bardzo ładne opakowanie które równie ładnie wygląda na toaletce.Bardzooo wydajny !!!