Inoar, Absoult Speed Blond Conditioner (Odżywka do włosów blond, rozjaśnianych oraz siwych)

Odżywka Inoar Speed Blond przeznaczona jest do włosów blond, rozjaśnianych oraz siwych. Tonuje włosy, poprawia ich koloryt, eliminuje zółte zabarwienie. Zawart w linii Speed Blond olejek arganowy oraz aktywne antyoxydanty sprawiają, że włosy stają się lśniące, miękkie, nawilżone oraz elastyczne.

idealna dla każdej blondynki

Jako ofiara rozjaśniania włosów w domowych warunkach z przerażeniem patrzyłam w lustro, bo moim oczom ukazał się widok żółtych blond włosów. Tragedia. Nie wiedziałam co zrobić, nie miałam kasy na wizytę u fryzjera, żeby nadać im ludzki kolor. Wyszperałam tą odżywkę i jestem zaskoczona, że moje włosy tak szybko wróciły do normalności. Rzeczywiście tonuje kolor, nadaje włosom zdrowszy naturalniejszy odcień. Przy okazji przyzwoicie nawilża i dodaje takiego zdrowego blasku, o który nie jest łatwy osobom o blond czuprynie  Dla mnie numer jeden wśród kosmetyków dedykowanych blondynkom.

nice!

rozjasnialam wlosy żelem sunkiss z loreala. niestety kolor zrobil sie troche żółtawy, zamiast przybrac ladny kolor blondu :( dlatego kupilam ta odzywke, z nadzieja, ze wlosy nabiora ladniejszego odcieniu - i tak sie stalo ;) nie znam zadnej podobnej odzywki o takim dzialaniu, wiec ekstra ze cos takiego pojawilo sie w ofercie inoaru ;) uzywam regularnie i wlosy maja ladny naturalny kolor ;) na pewno kupie ponownie ;)