Inoar, Absolut Speed Blond Shampoo (Szampon do włosów blond, rozjaśnianych oraz siwych)

Szampon przeznaczony dla włosów blond, rozjaśnianych oraz siwych. Tonuje włosy, natychmiastowo poprawia ich koloryt, eliminuje żółte zabarwienie. Zawarty w linii Speed Blond olejek arganowy oraz aktywne antyoksydanty sprawiają, że włosy stają się lśniące, miękkie, nawilżone oraz elastyczne.

100% spełnionego oczekiwania

100% spełnionego oczekiwania:) świetny używałam duo paku wraz z odżywką blond staje się taki piękny a w dodatku nawilżony w porównaniu do innych produktów tego typu zawsze miałam suche włosy a tu są wypielęgnowane :)

fajny!

Mam z tej samej serii odżywkę. Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła tez i szamponu :P:P I w ten sposob mam idealną pielegnacje do swoich blond wlosow. Szampon jest bardzo dobry do codziennego uzywania ( chociaz ja wlosy myje co 2-3dni). Nie obciaza, nie splątuje wlosow. Nawilza i dobrze myje. W polaczeniu z odżywką daje bardzo ladny efekt na wlosach. Polecam ;)

swietny!

Świetny. Nigdy nie kupowalam szamponu odpowiedniego dla konkrenego koloru wlosow- ale ze jestem blondynką to uznalam, ze moze takie cacko bedzie dobrze wplywac na moje zlociste pasma. Nie oczekiwalam wiele, ale temu szamponowi daje 5 gwiazdek! Wlosy mają gleboki, ladny, swiezy kolor. Są oczyszczone, miekkie. Zapach nie jest intensywny- delikatny i miły dla nosa. Bardzo mi to odpowiada. A i szampon jest dosc wydajny- butla jest sporo, a wystarczy ilosc wielkosci orzeszka, zeby wlosy dobrze umyc ;)

ideał!

Niedawno zaczelam rozjasniac wlosy. I w sumie nie wiedzialam, ze to sprawi, ze moje wlosy beda wymagaly szczegolnej pielegnacji. A tu zonk, poprzedni szampon nie sprawdzal sie juz dla moich wlosow. Kolor nie wygladal juz tak dobrze jak po wizycie u fryzjera. Dlatego tez poszperalam, by kupic cos, co bedzie specjalnie przeznaczone dla wlosow rozjasnianych. padło na Inoar- nie zaluje, bo kolor odzyskal ladny odcien, ktory sie utrzymuje. Wlosy ponownie sa swieze po umyciu i nawilzone. Dla mnie must have dla blondynek po przejsciach :)