Inoar, Absolut Speed Blond Hair Mask (Maska do włosów blond, rozjaśnianych oraz siwych)

Maska Inoar Absolut Speed Blond przeznaczona jest dla włosów blond, rozjasnianych oraz siwych. Natychmiastowo poprawia koloryt, eliminuje żółte zabarwienie oraz tonuje włosy. Olejek arganowy oraz aktywne antyoxydanty sprawiają, że włosy stają się lśniące, miekkie i nawilżone.
Sposób użycia: Maskę nałóż na wilgotne, umyte wcześniej włosy, pozostaw na 20 min. Zmyj i stylizuj jak zwykle.

fajna maseczka

Cóż mogę powiedzieć- ta maska jest świetna. Na razie nie mam w planach zamiany na żadną inną, bo ta robi z wlosami dokladnie to, co powinna. Uzywam okolo 3 razy w tygodniu ( czasem rzadziej czasem czesciej). Moje wlosy moze nie byly w najgorszym stanie, ale potrzebowaly jakiegos odzywienia. I ta maska wlasnie to zrobila:
^ odżywia/nawilża
^ wygładza
^ wlosy przyjemnie po niej pachną
^ dobra wydajnosc w stosunku do ceny

bomba!

Polecam. Kupilam, bo ostatnio zaszalałam z rozjasnianiem- zrobilam to nie u fryzjera tylko z pomocą żelu z drogerii. Niestety- zamiast ladnego naturalnego blondu zrobil mi sie zolty odcien. Nieciekawie to wyglądalo, wiec zamowilam ta odzywke- zeby stonowac ten brzydki kolor. Kilka uzyc- i wlosy nabraly ladnej swiezej barwy. Uzywam regularnie ( czy rozjasniam czy nie rozjasniam), bo dobrze sie spisuje do pielegnacji blond wlosow. Ladny zapach i daje gwiazdke za poręczne opakowanie- produkt sie nie marnuje, latwo sie go opróżnia.