Ecolab, Serum przeciw wypadaniu stymulujące wzrost włosów dla suchych i zniszczonych włosów

Ecolab serum przeciw wypadaniu stymulujące wzrost włosów - dla suchych i zniszczonych włosów - zawiera 95% składników pochodzenia roślinnego. Formuła oparta na kompleksie aktywnych składników Procapil oraz ekstrakcie drożdży, oleju cedrowym, oleju rozmarynu, ylang ylang, oleju lawendowym - zmniejsza wypadanie włosów, wzmacnia je i stymuluje ich wzrost. Serum zagęszcza włosy, zwiększa ich objętość, nadaje połysk.
Sposób użycia : nanosimy serum na czyste, wilgotne włosy i skórę głowy delikatnie wmasowując.Nie zmywamy. Zalecamy stosowanie serum po każdym myciu włosów w okresie 2-3 miesięcy. Aby uzyskać maksymalny efekt należy codziennie wmasowywać serum w korzenie wilgotnych włosów. Uwaga: chronić oczy.

serum
w sprayu, w butelce

Lubię!

Nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona do tego serum, a jednak! Całkiem dobrze podziałał na moje włosy. Mam wrażenie, że faktycznie rosną szybciej, mam nowe baby hair. Delikatne nabłyszcza i nie obciąża. Całkiem przyjemnie pachnie i ma wygodne opakowanie.
Jeśli chcesz spróbować przyspieszyć wzrost włosów, moim zdaniem warto spróbować!

Efekt może nie powalił na kolana, ale fajny pomocnik w pielęgnacji

Czy ten produkt stymulował wzrost włosów i przeciwdziałał ich wypadaniu? Nie sądzę/. Jeżeli wypadają nam włosy to musimy zadziałać serią czynników a nie tylko jednym, zwykłym spreyem. No chyba, że mamy okresowe, lekkie wypadanie/osłabienie włosów.
Bardzo podoba mi się skład produktów tej marki, tego również, zapach był boski, taki ziołowy, naturalny, wydajność też super. Zawsze psikałam nim skórę głowy po umyciu, co na szczęście nie wpływało na ich szybsze przetłuszczanie się. Bardzo fajnie wpływał na moją skórę głowy, ponieważ bardzo szybko mi się przetłuszcza, swędzi, itp. Ten produkt łagodził skórę głowy, uspokajał ją, włoski były nieco odbite od nasady i takie świeże, fajne. Lubiłam ten spray, ale nie jestem pewna, czy do niego wrócę, ponieważ nie sprawił, że przepadłam na amen. Ale jeżeli ktoś chce spróbować produktu tego typu to zdecydowanie polecam za skład a nie jakieś tam Jantary, itp. gdzie mamy alkohol czy inne średnio fajne rzeczy w pakiecie z ekstraktami.

Rewelacyjny !

Używam od 2 miesięcy, nowe włoski rosną jak szalone aż ciężko je okiełznać :)
Tylko ja mam to serum do włosów tłustych i problematycznej skóry głowy.
Już dawno nie byłam tak zadowolona z kosmetyku do włosów.

działa

Jest to najlepsza wcierka do skóry głowy z jaką miałam do czynienia a przez moje dłonie przewinęło się chyba wszystko.

Odżywkę stosowałam wieczorem, za radą koleżanki przed siłownią/fitnessem bo podobno wtedy mamy szybsze krążenie, które powoduje, że nasza skóra jest lepiej ukrwiona a to powoduje lepsze działanie kosmetyku. Rano myłam włosy.
Odżywka ma konsystencję wody, przepięknie pachnie.

Mój organizm działa tak, że na stresy reaguje gubieniem włosów. Stan mojego ducha jest skorelowany z moimi cebulkami włosowymi i koniec ALE mam na to sposób. Zestresowana i przepracowana jestem przez niemal cały rok dlatego od dłuższego czasu nie rozstaję się z kosmetykami do skóry głowy. Odżywiam się bardzo zdrowo od zawsze ale widać to za mało ;/

Nie robię przerw w stosowaniu wcierek- zmieniam tylko marki. Wszystkie wcierki przelewam do opakowania po Joannie Rzepa (chyba wszyscy tak robią). Recenzowaną wcierkę też tak stosowałam.

Na mój problem działają wszystkie wcierki. W okresie kiedy mam najwięcej nerwów widzę, że wypada mi niewiele włosów (w porównaniu do stanu przed stosowaniem tych kosmetyków). Jedyne czego oczekuję to baby hair i taki efekt zadowala mnie w stu procentach. Ogólnie włosy mam zdrowe, gęste i więcej efektów nawet nie mam jak zaobserwować.
Ale ta wcierka działa i to tak, że nawet gęste czupryny, zdrowe, nie mające jakiegoś wielkiego problemu z wypadaniem włosów (ja mam z tym okresowe problemy jak pisałam wyżej) zauważą efekty.

Na mojej głowie po około 4 miesiącach zauważyłam mnóstwo małych, nowych włosków! Obecnie jak zrobię kucyka to wyglądam jak porażona piorunem lub zwykłe czupiradło. Cieszy mnie to :)
Ponadto czuję, że moje włosy są wzmocnione i bardziej lśniące.
Odżywka przyspieszyła porost włosów (co akurat dla mnie jest minusem ale nie obniżam za to gwiazdki bo wiem, że dużo kobiet pożąda tego efektu) i musiałam częściej je farbować. Mam długie włosy, nie chcę mieć już dłuższych i trochę mi przeszkadza ten szybszy porost. Nie jest to jakiś ekstremalny przyrost ale jednak dla farbowanych wlosów kłopotliwy.

Podsumowując
wcierka spowodowała wysyp nowych włosów- sterczą dookoła glowy
wzmociła wlosy
wlosy są bardziej lśniące (a jak młode włoski podrosną to będą również bardziej gęste).

Baaardzo polecam!

Używam tego produktu od: okolo 5 mcy