Isana, Isana, Duschgel Kirsch-Extrakt (Żel pod prysznic z wyciągiem z wiśni)

Isana, Isana, Duschgel Kirsch-Extrakt (Żel pod prysznic z wyciągiem z wiśni)

Żel pod prysznic Isana z wyciągiem z wiśni zapewnia optymalną pielęgnację dla delikatnej skóry. Pod prysznicem bardzo delikatnie oczyszcza i rozpieszcza skóręe. Przyczynia sie do utrzymania wilgotności skóry i chroni przed wysychaniem. Owocowy aromat pozostawia uczucie czystej, odświeżonej skóry.

lubię kosmetyki z Isany

Bardzo lubię żele z Isany, są tanie, pięknie pachną, dobrze myją i nie wysuszają i ten produkt również taki jest ;) ma bardzo ładną szatę graficzną. Szkoda, że zapach nie utrzymuje się na ciele na dłużej, ale za taką cenę warto.

Słodziak

Żele Isana kupuje najczęściej wtedy gdy szkoda mi pieniędzy na inne droższe żele. Zazwyczaj jestem zadowolona... Tu byłam bardzo zadowolona. Żel pięknie pachnie... Taką słodką dojrzałą wisienką. Ma fajny wiśniowy kolor i bardzo dobrze sie pieni. Z wydajnością teź jest pozytywnie.... Kupiłam go chyba za 3 zł.... Moim zdaniem jest to najlepiej wydane 3 zł w moim życiu.

Ten żel kupiłam ze względu na urocze opakowanie :). Na szczęście wnętrze również okazało się miłą niespodzianką.
Zalety produktu:
+ wydajność
+ niska cena
+ śliczne opakowanie :)
+ słodki zapach
+ odpowiednia konsystencja
+ nie wysusza skóry
+ dobrze oczyszcza.
Zakochałam się w tym żelu - jest świetny! :)

przyzwoity

Zimą uwielbiam otulać się owocowymi zapachami, które przypominają mi o lecie. Żel Isany miał pachnieć wiśniami, miał śliczne kolorowe opakowanie i niską cenę , więc nawet się nie zastanawiając kupiłam.

Opakowanie jak mi się podobało, tak podoba mi się nadal. Jest śliczne, dziewczęce i takie na czasie.
Zapach jednak to jedno wielkie rozczarowanie. Wiśni w nim nie czuję. Pachnie może truskawką, może maliną. Czymś takim. Zapach jak dla mnie jest słodko-nijaki, a to przecież głównie z jego powodu kupiłam ten żel.
Zapach nie utrzymuje się na skórze.

Co do reszty, to żel ma półtransparentny różowy kolor, pieni się dość oficie i myje, choć ja od kiedy zaczęłam używać mydeł pod prysznicem mam wrażenie, że żele nie domywają tak dobrze. Tutaj to wrażenie również mi towarzyszyło.
Balsam po użyciu tego żelu jest koniecznością.
Z wydajnością średnio, wystarcza na około 2 tygodnie dla jednej osoby.

Wielki plus za cenę i dostępność, no i za opakowanie. Mimo wszystko jednak zapach mnie rozczarował, więc nawet pomimo tej ślicznej sówki powrotów nie będzie.

Używam tego produktu od: ponad dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno 300ml

Co żel to hit!

Bardzo lubię Isanę i często gości ona w mojej łazience. Kiedy pojawiła się na półce tak urocza buteleczka od razu ją zgarnęłam do koszyka i po raz kolejny nie zawiodłam się na produkcie.

Zalety:
cena
- pojemność
- wygodne opakowanie
- urokliwa szata graficzna
- bardzo ładny zapach - wyrazisty i delikatny zarazem
- dobrze się pieni
- nie powoduje przykrych niespodzianek na skórze
- wydajny
- trwały zapach - pachnie dłuższy czas po kąpieli

Wady:
- zapach limitowany; wielka szkoda, bo kupowałabym cały czas!

Używam tego produktu od: 3 - 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

zwyklak

Typowy zwykły żel który myje :) Żadnych fajerwerków. Myje nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula. Jest niezbyt wydajny i zapach to też jakoś specjalnie szału nie robi. Kupić zużyć wyrzucić :)

Fajny.

Isana potrafi zaskakiwać naprawdę fajnymi produktami za grosze i to jest właśnie jeden z nich :)

Żel ma dość gęstą, galaretkowatą konsystencję i dobrze się pieni dzięki czemu jest wydajny.
Spełnia swoje główne zadanie bardzo dobrze - myje skórę i odświeża odpowiednio. Na szczęście nie wysusza skóry.

Zapach - jak dla mnie jest to dość naturalna wiśnia i za ten brak chemii duży plus.
I do tego ta zabawna butelka :) Ogólnie produkt jest taki... pozytywny :) Myślę, że bardzo spodoba się wszystkim małym księżniczkom w wieku wczesnoszkolnym :)

Za tę cenę - świetny żel pod prysznic.
Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Jak za tę cenę to świetny produkt.

Moim zdaniem za te pieniądze bardzo opłaca się go kupić :)

Plusy:
- fajna buteleczka
- miły, delikatny zapach
- nie podrażnia
- nie wysusza
- mega tani

Minusy:
- średnia wydajność

Sówka mnie rozczarowała

Skusiła mnie urocza sówka na opakowaniu. Żel był słaby - ledwo wyczuwalny zapach, dziwna konsystencja, przesuszał skórę. Nie przekonał mnie. Wolę żele pod prysznic o bardziej konkretnych zapachach i nie tak agresywne.

Używam tego produktu od: wa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

jaka cena taka jakość

Co tu dużo mówić... skusiło mnie przeurocze opakowanie z rozkoszną sówką. I rzecz jasna niska cena. No i szalu nie ma. Żel robi co ma robić- czyli myje. Niestety pachnie niespecjalnie i dodatkowo wysusza moją i tak już przesuszoną skórę, zastosowanie po kąpieli balsamu jest obowiązkowe!

Plusy:
+ cudne, słodkie opakowanie <3
+ bardzo niska cena
+ dobra dostępność- każdy Rossmann
+ dobrze się pieni
+ ładny, różowy kolor

Minusy:
- zbyt gęsta konsystencja
- dziwny zapach
- słaba wydajność (ale ja zawsze leję strasznie dużo z butelki czy to szampon czy to żel :D)
- bardzo mocno wysusza

Świetny!!

Jaklo zglaszajaca podziele sie swoja opinia. Jest to naprawde fajny zel za male pieniadze :) oczywiscie nie ma jakiegos super dzialania nawilzajacego czy pielegnacyjnego, ale spelnia swoja funkcje. Mnie sie bardzo spodobal :)

+ zel ma piekne, kolorowe opakowanie, ktore od razu widac na polce, az zal nie kupic za 2,99 zł
+ zapach mnie osobiscie powala na kolana - jest slodkawy, ale ja czuje mnostwo swiezej wisni, piekny, nie moge przestac o nim myslec gdy biore prysznic :)
+ bardzo przyjemna konsytencja
+ nie wysusza
+ dobrze ocyszcza
+ tani jak barszcz
+ dosteony w kazdym R.

- zapach nie utrzymuje sie na skorze :(
- edycja limitowana

Musze zaopatrzec sie w zapasy :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe, 2 kolejne kupione

Średni zapach, fajne opakowanie:)

Nie będę ukrywać, że żel kupiłam ze względu na opakowanie. Ilustracja jest przecudowna, a że jestem wzrokowcem, produkt od razu wpadł do koszyka;)
Jest to typowy żel z Isany- tani, łatwo dostępny, dobrze myjący, fajnie się pieni- czego chcieć więcej? :)
Niestety zapach nie trafił w moje gusta- jest zbyt cukierkowy, niby wyczuwam cierpki aromat wiśni, jednakże słodycz przeważa, a latem stawiam na orzeźwienie. Na szczęście nie utrzymuje się na skórze po kąpieli.
Ogólem polecam wypróbować, choćby ze względu na opakowanie- fajnie prezentuje się pod prysznicem- 3 PLN to nie majątek, a może trafi w wasze preferencje:)

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie