Essence, Studio Nails, Nail Polish Corrector Pen (Korektor w pisaku do paznokci)

Pojemność 4,5 ml

Korektor do manicure w markerze koryguje niedoskonałości podczas manicure i zawiera 3 wymienne końcówki.

Prawie identyczny jak jego starsza wersja

Używałam i tego korektora, i jego starszej wersji. Moja opinia o nich jest podobna. Jeśli chodzi o tą wersję, to: markę tę można dostać głównie w drogeriach Natura, ale i w niektórych innych drogeriach, zauważyłam tą markę np. w Krakowie przy Karmelickiej, jak również w sklepach internetowych. Z tego co doczytałam w Internecie, kosmetyk ma trzy wymienne końcówki (plus oczywiście ta pierwsza), choć ja nie pamiętam już ile faktycznie ich było. Zapach – wiśniowo-alkoholowy, ale bardziej chemiczny i mniej wiśniowy niż ta starsza wersja. I to jest jedyna róznica pomiędzy tymi dwoma korektorami. Co do działania: na początku oczywiście wszystko ładnie pięknie, lakier ładnie poprawiony, ale z każdym użyciem ta końcówka bardziej się rozcapierzała i nie dało się już jej dobrze doczyścić (robiłam to poprzez nasączanie wacika zmywaczem i wycierania korektora o niego). Tyle dobrze, że są aż trzy wymienne. Oprócz tego korektor nie wysuszał skóry wokół paznokci, przeciwnie, była jakby ładnie natłuszczona.

Jeśli będzie to dla kogoś pomocne, to chciałabym porównać ten korektor, korektor z Sensique oraz z Inglota. Mianowicie Essence ma najlepiej nasączoną tą końcówkę do zmywania, ale najszybciej się brudzi od ciemnych lakierów oraz najszybciej rozcapierza. Dostajemy tu 4,5ml za ok. 12(?)zł. Inglot ma dwie zapasowe końcówki (dodatkowe można dokupić osobno), też dobrze nasączone, ale nie aż tak bardzo, też dość szybko się brudzą, tylko nie tak szybko rozcapierzają. Tutaj z kolei mamy 4ml za 26 zł. Sensique ma najtwardszą końcówkę, najwolniej się rozcapierza, ale za to jest słabo nasączona. No i tu dostajemy 3ml za ok. 14-15zł bodajże. Inglotowi i Sensique poświęcę osobne recenzje.

Podsumowując: spośród trzech firm, których korektorów używałam, ta jest najgorsza.

Używam tego produktu od: bardzo długo