Lactimilk, Aminokwasy dla włosów w sprayu `Odbudowa i blask`

Lactimilk, Aminokwasy dla włosów w sprayu `Odbudowa i blask`

Lactimilk Aminokwasy dla włosów w sprayu `Odbudowa i blask` to witaminowy kompleks dla włosów, dający włosom siłę życia. Zawartość serwatki mlecznej i aminokwasów w formule sprayu daje pozytywny efekt: włosy lekko się układają, są pełne blasku i odporne na zewnętrzne uszkodzenia. Aminokwasy posiadają podwyższoną zdolność zatrzymania wilgoci we włosach, dzięki czemu chronią i odżywiają na całej długości osłabione po farbowaniu włosy. Serwatka mleczna pozytywnie wpływa na procesy regeneracji komórek włosów, pomaga odnawiać ich strukturę.
Aminokwasy - to niezbędne narzędzie do rozwiązywania wielu problemów włosów i skóry głowy.

do włosów normalnych, do włosów farbowanych
nawilżające, regenerujące
w sprayu
lekkie

Mi również ciężko ocenić ten produkt

Lubie testować produkty do włosów. Stawiam najczęściej na naturalne kosmetyki, ciekawe, niszowe a nie jakieś drogeryjne "hity" o mocno średnich składach. Tutaj trafiłam na produkt kompletnie mi nieznany, aminokwasy w sprayu - opis zachęcający, jeszcze bardziej skład i cena. Psikałam nim włosy na długości przed myciem albo po myciu coś na zasadzie takiego olejku, który miał ładnie włosy wygładzić, ujarzmić, nadać im blask, zadbać o końcówki. W jednej i drugiej formie raczej nie widziałam jakichś spektakularnych rezultatów. Właściwie po użyciu olejku od razu widzę efekt wygładzonych włosów, scalonych, końcówek, błysku itp. a tutaj jakby czegoś brakowało i poprawiałam efekt dołożeniem olejku na końce. Również gorzej po nim było mi rozczesać włosy. No ogólnie ciężko mi ocenić ten produkt i nie wrócę do niego.
Po dłuższym zastanowieniu dam mu 3 gwiazdki, za to, że nie dawał złego efektu, posklejanych, suchych, matowych włosów i za skład, który na pewno nie mógł wyrządzić moim włosom żadnej szkody. Z pewnością fajnie było spróbować czegoś innego. Może po prostu nie jest do moich włosów? (Kręcone, wysokoporowate, puszące się, sianowate).

Ciężko ocenić

Od blisko półtora roku interesuję się świadomą pielęgnacją szczegółnie twarzy i włosów dlatego szukam kosmetyków o naturalnych składach bez zbędnych wypełniaczy. Szukałam w internecie właśnie czegoś takiego: spray\'u proteinowego do włosów o satysfakcjonującym składzie. Kupiłam go w maju i dopiero teraz kończę kosmetyk ponieważ używałam go bardzo nieregularnie gdyż testowałam inne produkty do włosów.
Stosując inne kosmetyki i naturalne oleje nie mogę rzetelnie go ocenić . Nie zauważyłam jakiegoś wzmocnienia włosów. Cały czas szukam odpowiedniej pielęgnacjii i sposobu na ograniczenie prztłuszczanie się skóry głowy.
Najczęściej stosowałam go po umyciu włosów gdy czuła, że są wysuszone i w tej kwestii nieco ratował siano na głowie. Trzeba z nim uważać i nie zaaplikować za dużo bo obciąża włosy, a ja mam na tym punkcie bzika. Czasami korzystałam z niego pryskając włosy przd olejowaniem i chyba to najoptymalniejsze jego wykorzystanie.
Lubię ten spray i mam do niego sentyment mimo, że nie daje zauważlnych efektów. Cenię go za skład i będę używać nadal do kompleksowej pilęgnacjii włosów. Daję 4 na zachętę bo nie widzę poważnych wad.

Używam tego produktu od: maja 2015
Ilość zużytych opakowań: 1x200ml