Mokosh Cosmetics, Olej jojoba dla dzieci i niemowląt

Mokosh Cosmetics, Olej jojoba dla dzieci i niemowląt

Olej jojoba dla dzieci i niemowląt Mokosh Cosmetics tłoczony metodą na "zimno" to kosmetyk hipoalergiczny. Zawiera fitosterole, witaminy A i E, które odżywiają i przyspiesza regenerację skóry. Olej jojoba jest niezastąpiony w prewencji rozstępów w okresie ciąży oraz w pielęgnacji delikatnej skóry dziecka.
Działanie Olej jojoba dla dzieci i niemowląt Mokosh Cosmetics:
- Zapewnia naturalną pielęgnację skóry już od pierwszego dnia życia
- Nawilża, odżywia i regeneruje skórę dziecka
- Chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
- Łagodzi podrażnienia, poparzenia słoneczne i suchość skóry
- Pielęgnuje skórę przy AZS, egzemie i łuszczycy
- Zapobiega powstawaniu rozstępów w czasie ciąży i podczas intensywnego wzrostu
Sposób użycia:
W okresie ciąży: Prewencja przed rozstępami: Wmasowuj olej jojoba 2-4 razy dziennie okrężnymi ruchami.
Pielęgnacja skóry dzieci i niemowląt:Wmasuj olej w skórę dziecka, szczególnie w miejsca suche i podrażnione lub narażone na kontakt z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
Kąpiel niemowląt: Dodaj 20-30 pompek oleju do wanienki wypełnionej wodą o temperaturze około 37 ̊C
Masaż dzieci i niemowląt: Dowolną ilość oleju aplikuj na skórę dziecka i wykonaj masaż.

Cena: 62zł / 100ml.
/w/

Genialny olej

To moja pierwsza styczność z olejem jojoba i jakże udana! Używam go zarówno dla mojej rocznej córeczki jak i dla siebie. Obie mamy piękną, nawilżoną skórę. Olej jest delikatny, bez obaw można stosować go nawet u maluszków! Polecam dla osób lubiących dbać o siebie w naturalny sposób :)

Polecam w 100%

Przez miesiąc smarowałyśmy kolana i łokcie i co? Widzę wyraźną poprawę. Skóra w tych miejscach stała się gładka – niemalże zdrowa. Córka chętnie poddaje się zabiegom, ponieważ nic ją nie szczypie, nie drażni. A to bardzo ważne.

Używam tego produktu od: lipiec 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jestem w pełni zadowolona

Olejek używałam dla córki na łamiące się paznokcie - pomógł. Stosowałam również na przesuszone miejsca na ciałku małej - pomógł. Sama stosuję do kąpieli, ponieważ później nie muszę nawilżać skóry, a także do demakijażu twarzy. We wszystkich przypadkach olejek się sprawdził, polecam. Olejek jest wydajny i szybko się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

świetny olej

Olej zamknięty w brązowej, szklanej butelce zakończonej pompką. Dzięki niej pobieranie potrzebnej ilości jest bardzo łatwe. Produkt jest oleisty, lekko żółty/słomkowy i o zapachu orzechów. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Olej ten pomógł nam bardzo przy pierwszym rzucie AZS u mojego rocznego synka. Skóra stała się znów gładka w dotyku, wygląda zdrowo. Nie pojawiają się już place suchej i spierzchniętej skóry, zniknął świąd, przez który syn się strasznie drapał. Olej stosowaliśmy bezpośrednio na skórę zaraz po kąpieli oraz dodawałam do wanienki z wodą już po uzyskaniu zadowalającego wyglądu skóry malca. Pomimo odstawienia produktu stan skóry się nie zmienia na gorsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie 100ml