Nike, 5th Element Woman, Dezodorant Spray (Perfumowany dezodorant w sprayu)

Nike, 5th Element Woman, Dezodorant Spray (Perfumowany dezodorant w sprayu)

Nike 5th Element Woman – zapach kobiety sukcesu. Nike 5th Element Woman to owocowo-kwiatowy zapach dla młodych, niezależnych kobiet. Nuty truskawek, malin i mandarynek zmieszane z jaśminem, różą i lilią – odzwierciedlają romantyczną duszę kobiety. Ich przełamanie aromatem paczuli i piżma wyzwala w kobiecie wolność i chęć do walki.

100 – 250ml
uzupełnienie perfum
zapachowa
w sprayu
Skóra
normalna

fajny

ma delikatny, wyrazisty zapach, jest łatwo dostępny, opakowanie ok, cena też bez zarzutu, mam nawet perfum do kompletu, który również gorąco polecam.
Ogólnie godny wypróbowania.

Niezłą z nim miałam zagwozdkę

Wąchając w drogerii, stwierdziłam, że ten dezodorant ma bardzo ładny zapach i kupiłam go. Wprawił mnie on w nie małą konsternację, ponieważ wszystko było w porządku, dopóki się nie spociłam. Jego zapach jakby... podkreślał zapach potu. Miałam wrażenie, że bardziej śmierdzę, niż powinnam. Nie wiem, czy ktoś miał podobnie, mnie to zdarzyło się pierwszy raz, żeby jakiś produkt, podkreślał nieprzyjemny zapach. Zużyłam pół butelki, a potem spakowałam go do torebki podręcznej do samolotu i pan mi go wyrzucił, bo zapomniałam, że ma za dużą pojemność. Tak skończyła się moja przygoda z nim.

Jak perfumy

Plusy ( + )
- nadzwyczajny zapach
- opakowanie
- wydajność
- niska cena
- nie podrażnia
- zapach utrzymuje się długo

Minusy ( - )
- mogłoby być większe opakowanie, a tak to spk ;)

Rewelacja

Dezedorant jest fantastyczny. Przede wszystkim nie zostawia przebarwień a ubraniach, pięknie pachnie, nie podrażnia wrażliwej skóry, bardzo przystępna cena jak za taką ilość produktu.

Ladnie pachnie

Zapach jest zarówno słodki jak i sportowy jednak bardzo krótko sie utrzymuje po chwili już nie czuję tego ładnego zapachu no ale wiadomo to nie perfum tylko dezodorant wiec nie mam czego wymagać

Słodziutki:)

Świetny dezodorant! Uwielbiam jego zapach, widać jednak klasę firmy Nike - coś cudownego! Dezodorant nie jest drogi, zwłaszcza, jeśli się trafi na promocję, tak jak ja:) Opakowanie jest duże, większe od standardowego wymiaru. Bardzo estetyczne, jakość wykonania lepsza niż zazwyczaj, nawet faktura i kolor są oryginalne. Zapach słodki, ale jednocześnie wpisujący się w politykę firmy - czuć w nim nurt sportowy. Karmel, ale delikatny i subtelny. Idealny nie tylko na jogging, polecam na co dzień, zapach utrzymuje się prawie cały dzień.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie