Celine Dion, Sensational, Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

Celine Dion, Sensational, Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

Żel pod prysznic o zapachu Sensational Celine Dion to doskonały produkt pielęgnacyjny, który otula ciało pięknym zapachem i przedłuża jego trwałość.

Tylko ładnie pachnie

Żel umieszczony jest w atrakcyjnej wizualnie tubce, której szata graficzna przypomina wygląd opakowania wody toaletowej o tej samej nazwie. Tubka jest praktyczna, poręczna, umożliwia wykorzystanie kosmetyku do samego końca.

Nie mam zastrzeżeń co do konsystencji produktu. Zapach bardzo zbliżony do zapachu wody toaletowej z tej linii. Bardzo ładny, słodkawy. Ale na tym kończą się plusy.

Żel wysusza skórę. Zdecydowanie odradzam używać produktu codziennie, bo można podrażnić i wysuszyć skórę na wiór. Dla mnie jest to aspekt dyskwalifikujący żel do mycia ciała. Nie wspomnę o wysokiej cenie oraz o tragicznej wydajności. Piękny zapach żelu znika zaraz po kąpieli.

Nie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rewelacja!

Kocham! To zdecydowanie mój ulubiony żel pod prysznic, gdyby tylko miał niższą cenę... Super gęsta konsystencja, co prawda nie jest zbyt wydajny, bo trzeba go dużo nałożyć, żeby w ogóle zaczął się pienić, ale i tak jestem jego zwolenniczką, bo kocham ten zapach, lekko ostry, ale jednocześnie elegancki, dziewczęcy, w porywach kwiatowy. Pachnie nim całe moje ciało, a do tego łazienka. Zapach utrzymuje się na ciele aż do kolejnego mycia.
1 opakowanie wystarcza na około kilkanaście użyć

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań