Alterra, Feuchtigkeitsspendende Creme Seife Soft (Kremowe mydło nawilżające soft)

Kremowe mydło nawilżające soft Alterra z czystym olejkiem migdałowym 1 kremu nawilżającego. Alterra Kremowe mydło nawilżające soft zawiera 100% czyste oleje roślinne. Nie zawiera syntetycznych substancji konserwujących ani składników pochodzenia zwierzęcego. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologiczni

ładny zapach

Zalety:
+ ładne opakowanie i przystępna cena w promocji
+ duża kostka
+ bardzo przyjemny zapach, kremowy
+ zapach jest długotrwały
+ nie wysusza dłoni (nawet przy częstym myciu)
+ nie podrażnia
+ nie rozmydla się w mydelniczce

Po prostu ok.

Przetestowałam kilka mydeł ze stajni Alterry, ale nie widzę, żeby to migdałowe było jakieś bardziej kremowe od pozostałych. Nie jest też delikatniejsze. Ładnie pachnie, przyzwoicie myje, jest raczej twardszym mydłem, dość wydajnym i nie pieniącym się przesadnie. Nie podrażnia, ani nie przesusza skóry, chociaż warto się czymś po nim nasmarować. Do twarzy też jest niezłe stosowane umiarkowanie, niezbyt często.

Stosunek ceny do jakości uważam za dobry. Są jednakże lepsze, roślinne mydła, chociażby mydełko Babydream, uważam, że żadne mydło Alterry mu nie dorównuje, również ta kremowa wersja, a cenę mają podobną.

Generalnie mydła Alterry mogę polecić do podstawowej higieny, nie robią jednakże żadnej rewolucji w pielęgnacji.

super do mycia twarzy

Używam mydełka tylko do mycia twarzy. Po miesiącu codziennego stosowania jestem zadowolona. Nie ściąga cery, nie wysusza, nie podrażnia i nie uczula, nie zapycha. Skóra przy tym jest dobrze oczyszczona i odświeżona.

Plusem na pewno jest jego cena, skład, przyjemny zapach, kremowa konsystencja, dobrze się pieni.

Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

bardzo fajne

Kiedyś nie byłam przekonana do mycia całego ciała mydłem, ale kilka miesięcy temu się przekonałam. Bardzo polubiłam to mydełko.

+tanie 1,99 zł/100 gram.

+zapakowane w kartonik

+mała zgrabna kostka dobrze leży w dłoni

+pachnie jak olej migdałowy, nie ma typowej mydlanej nutki także duży plus.

+dobrze się pieni jak to mydło

+dobrze oczyszcza skórę, ale nie ściąga jej jak zwykłe mydła i skóra po jego użyciu nie jest taka tępa w dotyku

+nie wysusza, ale też nie nawilża jakoś bardzo, miałam wcześniej mydełko Alterra z drzewem sandałowym i dawało taki sam efekt, a to niby zawiera 1/4 kremu nawilżającego, bez problemu używam czasem na twarz i krzywdy nie robi

+kostka nie roztapia się w mydelniczce

+całkiem dobry skład

+produkt wegański

Ja bardzo polecam. Nie mam się do czego przyczepić.

Używam tego produktu od: ponad mies.
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka