Philips, Satinelle HP 6423/00 Depilator

Philips, Satinelle HP 6423/00 Depilator

Depilator Philips Satinelle zapewnia długotrwałą gładkość skóry. Delikatnie usuwa włoski, o długości nawet 0,5 mm, wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra może pozostać gładka nawet przez cztery tygodnie. W zestawie 3 akcesoria i mała szczoteczka do czyszczenia.

depilatory
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Daje rade

Urządzenie zakupiłam, aby móc wyrwać się z niewoli maszynkom, zwłaszcza, że było lato i codzienne golenie oraz upał podrażniały moją skórę. Pierwsza depilacja do przyjemności nie należała, jednak poszłam na całość i jako pierwsze wydepilowałam... pachy. Ból koszmary, ale warto było się pomęczyć, bo po tym wszystkim depilacja nóg była prawie nieodczuwalna. :) Każda następna sesja staje się coraz mniej bolesna, a włosów również wyrasta mniej. Ale uwaga! Jestem blondynką i okazało się, że moje włoski na nogach, po osłabieniu ich przez wyrywanie, stały się tak delikatne, że urządzenie zamiast je wyrywać to je urywa (oczywiście nie wszystkie, ale nogi nie są idealnie gładkie). Myślę, że to nie jest wada tego konkretnego depilatora, ale moich włosów. W przypadku pach sprawdza się genialnie. Bikini nie mam odwagi depilować i dlatego zdecydowałam się na ten model, ponieważ w zestawie ma nakładkę golącą. Działa ona bardzo dobrze, obcina "na zero". Efekt mogę porównać do tradycyjnego golenia jednoczęściową, z tym, że bez zacięć i podrażnień.

Plusy:
+ dobrze wyrywa mocniejsze włosy
+ nie sprawia okropnego bólu (chociaż wiadomo, że musi boleć)
+ bardzo długi kabel
+ dobrze leży w dłoni
+ niewielki
+ ładny
+ łatwy w czyszczeniu
+ goli lepiej i bezpieczniej niż maszynka
+ podrażnienia wystąpiły tylko po pierwszej depilacji
+ nie zauważyłam wrastających włosów (które miałam po wosku)
+ uniwersalność użycia go do całego ciała (depilacja/ golenie)
+ możliwość wyboru prędkości
+ cena

Minusy:
- hałasuje
- nie wyrywa cienkich i delikatnych włosków- urywa je
- nie wyrywa włosków 0.5 mm (bynajmniej nie wszystkich)
- trzeba przejechać nim kilka razy, aby uzyskać idealną gładkość
- moje pierwsze skojarzenie na jego widok to zabaweczka dla dzieci

Polecam. Jestem zadowolona. Może nie ma bajerów jak lampka, nakładki masujące/ chłodzące, praca pod wodą, ale będąc z najniższej półki cenowej na prawdę dobrze działa. Robi co ma robić. ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

usuwa, ale na pewno nie 0.5 mm włoski!

Depilator kupilam majac dosc codziennej batalii z maszynka na lydkach.

Wloski zapuscilam ok 3 mm, wiec nie powinno byc problemu z usunieciem ich, jednak mam wrazenie, ze urzadzonko nie usuwa wszystkich (chyba ze to moja takie oporne???)
Halasuje, oczywiscie.

Bol podczas depilacji - spodziewalam sie czegos sto razy gorszego. Daje sie zniesc :)
Podraznia skore, ale mam nadzieje ze z kazda kolejna depilacja bedzie lepiej. No i chyba te 0.5 mm to tylko chwyt marketingowy...

Zobaczymy jak szybko skubance odrosna (wyrwal ok. 70%), reszte musialam usunac z nog maszynka.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwszy