Delia, Creamy Glam, Pomadka kryjąca do ust

Delia, Creamy Glam, Pomadka kryjąca do ust

Delia Creamy Glam, Pomadka kryjąca do ust to maksymalnie kremowa i mocno kryjąca pomadka do ust. Nadaje głęboki i trwały kolor. Delia, Creamy Glam, Pomadka kryjąca do ust zwiera witaminę E i olejek rycynowy, dzięki którym usta są dodatkowo nawilżone. Eleganckie, wysokiej jakości opakowanie, zapewnia odporność szminki na uszkodzenie podczas noszenia w torebce. Delia, Creamy Glam, Pomadka kryjąca do ust jest dostępna w 8 odcieniach.

kryjące
w sztyfcie
Efekt
perłowe

Dobra szminka

Uwielbiam wszelkie pomadki do ust, czy to ochronne czy kolorowe. Są jednym z nieodłącznych elementów mojej kosmetyczki. Szminka Creamy Glam nie jest może moją ulubioną, ale ją polubiłam i często używam.
Posiadam 2 kolory tej szminki:
102 - jasny, wyrazisty róż, który przy mojej cerze daje efekt szminki Barbie
103 - piękny, koralowy i soczysty

OPAKOWANIE

Wygląda i prezentuje się niebanalnie. Złoty kolor, śliczne zdobienie oraz kolor pomadki świetnie ze sobą współgrają. Całość wygląda dość luksusowo. Na prawdę rzuca się w oczy i wyróżnia spośród innych pomadek.Opakowanie zamykane jest na klasyczną zatyczkę, którą trzeba dobrze docisnąć, to gwarantuje, że pomadka nie otworzy się niepostrzeżenie. Szminka wysuwa się bez jakichkolwiek problemów. Całość bardzo mi się podoba. Na dole opakowania mamy naklejki z numerem koloru wraz z jego graficznym przedstawieniem. Zauważyłam jednak, że kolory wpisane na dole opakowania i przedstawione na naklejkach kolorystycznie nie zgadzają się z kolorem jaki pomadka ma w rzeczywistości. Radzę więc nie sugerować się tylko kolorem naklejki, a sięgnąć jeśli to możliwe po tester.

SZMINKA

Ma bardzo przyjemną, kremową formułę przypominającą masełka do ust. Sunie po ustach szybko i sprawnie nadając im wyrazisty kolor. Pigmentacja jest tutaj bardzo dobra - jedna warstwa daje całkowite krycie. Kolor to oczywiście kwestia indywidualna. Ja dostałam obie w prezencie, więc nie miałam na to wpływu. Przy mojej karnacji róż nie prezentuje się tak jakbym sobie tego życzyła, natomiast koral jest przepiękny. Szminka ma niezłą trwałość - jeśli nie jemy i nie pijemy wytrzymuje dobre kilka godzin bez konieczności poprawek. Jeśli natomiast zdarzy nam się coś jeść czy pić, schodzi z ust, dosyć równomiernie, ale zależy to również od koloru. Cena zachęca do zakupu, gama kolorystyczna jest nieco ograniczona, ale uniwersalna.

PLUSY
+ kremowa, masełkowa formuła
+ ładna kolorystyka
+ śliczne opakowanie
+ niska cena
+ w miarę dobra trwałość
+ dobra pigmentacja

MINUSY
- naklejki nie odzwierciedlają rzeczywistych kolorów szminki

niestety - zawód

Cudowna pomadka - spełnia wszystkie obietnice, o których mówi producent. A do tego przepiękny kolor (mam 109, ale na pewno dokupię inne kolory). Na ustach wygląda ślicznie, czuć jak je nawilża, pięknie pachnie, jest też trwała.
...
Tak się zachwycałam do lata. Latem szminka się rozpuściła i połamała. I do kosza.

rewelacja

Mam kolor Orientalna czerwień - piękny, klasyczny czerwony kolor.
Zalety:
+ kolor jest kremowy, klasyczny, świetnie wygląda na ustach
+ jest dosyć soczysty i żywy
+ opakowaie na żywo wygląda wspaniale
+ cena jest przystępna
+ ślicznie pachnie

Jest w niej urok

Posiadam odcień 106 - stonowany, przygaszony róż, bardzo ładny kolor w stylu nude. Szminka jest niesamowicie kremowa, przyjemna, taka maślana. Leciutko sunie po wargach. Pozostawia usta nawilżone, co bardzo lubię. Z trwałością już gorzej, aczkolwiek nie jest źle. Jeśli nic nie jemy i nie pijemy to kilka godzin wytrzyma. Nie podoba mi się w niej to, że odbija się na wszystkim, ale jest to cecha wielu kremowych pomadek.

Opakowanie jest ładne i wygodne. Natomiast kwestią dyskusyjną może być zapach. Niby jest przyjemny, ale trochę zbyt intensywny i bardziej przypomina perfumy niż aromat produktu do ust.

Na pewno jest to produkt wart wypróbowania, szczególnie jeśli nie lubicie matowych pomadek.

Super szminka w dobrej cenie

Kupiłam sobie odcień 103 i to mój ulubiony nude w kolekcji!
Fajnie pachnie, dobrze się rozprowadza i długo trzyma, jest kremowa ale nie tłusta. Poluję jeszcze na mocny róż:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Cudo!

Produkt naprawdę godny polecenia, kolorystyka śliczna, wyrazista. Pomadka świetnie kryje a najlepsza jest jej formuła, rozprowadza się jak masełko, moje usta są świetnie nawilżone. Minus za trwałość, szybko się sciera. Mimo wszystko polecam, jest warta spróbowania!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie