Avon, Planet Spa, Heavenly Hydration, Body Moisturizer (Nawilżający krem do ciała)

Avon Planet Spa Nawilżający krem do ciała z oliwą z oliwek zawiera mikrogranulki z oliwą z oliwek, które pękają przy wcieraniu, uwalniając swoją zawartość. Avon Planet Spa Nawilżający krem do ciała ze oliwą z oliwek wmasowywany po każdej kąpieli sprawi, że nawilżona skóra będzie idealnie gładka i miękka.

Bardzo dobre nawilżenie

Krem jest w wygodnym zajręcanym opakowaniu z którego do samego końca można wydobyć krem. Bardzo dobrze nawilża skórę nie powodując lepienia się bo szybko się wchłania jednak po kilku zastosowaniach ten zapach zaczął mnie denerwować i stał się mdlący więc niestety nie mógł ze mną zostać do końca..

Bardzo przyjemne

Opakowanie jest proste; to plastikowy, zakręcany słoiczek. Dzięki temu można produkt wygrzebać do ostatniego grama, nic się nie marnuje.
Konsystencja kremowa ale raczej lekka, nie jest to typowe gęste masło do ciała. Po nałożeniu fajnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
Kolor kremu do ciała jest jasno zielony. Zawiera drobne, ciemniejsze kuleczki które pękają przy aplikacji. Nie stanowi to jednak problemu, bo zarówno te kuleczki jak i ich zawartość naprawdę świetnie się wchłaniają.
Zapach dla mnie bomba. Delikatny, świeży. Czuję go jeszcze długo po użyciu na skórze, jednak to taki zapaszek przyjemny i nienachalny, kojarzy mi się z czystością.
Tak jak wcześniej już wspominałam krem naprawdę szybko się wchłania, bez pozostawiania tłustego i wyczuwalnego filmu na skórze.
Używam go zazwyczaj wieczorem po prysznicu na całe ciało. I naprawdę widać że pomaga skórze. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża. Skóra jest miękka i elastyczna, wygładzona i poprostu ładniejsza. Czuję taki komfort zadbanego ciała przy regularnym użytkowaniu.
Wydajność ma taką średnią. Ja dość sporo go tak naprawdę nakładam, bo mam suchą skórę i lubię na wieczór porządnie ją nawilżyć bądź natłuścić, więc u mnie dość szybko się zużywają tego typu produkty. Myślę że dla kogoś kto jest bardziej oszczędny w nakładaniu na ciało kremów i balsamów, to na trochę postarczy.
Kupiłam na promocji w katalogu więc cena była dość przystępna - niecałe 20 zł. I za taką cenę mogłabym jeszcze nie raz kupić ten produkt, bo jednak pełna cena jest trochę zbyt wygórowana jak dla mnie.
Podsumowując uważam że to fajny produkt. Warto wypróbować. Najbardziej lubię w nim to że ta skóra nie jest przesadnie tłusta i przekarmiona przy jednoczesnym uczuciu komfortowego nawilżenia i cudownym zapachu który mnie otula.

dobrze nawilża

Super nawilżające masło do ciała.
Naprawdę efekt nawilżenia jest godny polecenia.
Niestety mi akurat zapach przeszkadzał, ale na szczescie dla mojej mamy pachniał pięknie wiec dostała go w prezencie.
Ja jestem fanką raczej słodkich zapachów, może dlatego :)

świetny

Bardzo treściwe i porządnie nawilżające masełko o słodkim i długo utrzymującym się na ciele zapachu. Nie uczula i nie podrażnia. Bardzo szybko się wchłania nie lepiąc się do ubrań i nawilża na kilka dobrych godzin

cudo

Cudowny krem- zawsze podczas jego używania mam wrażenie, jakbym używała kosmetyk z wysokiej półki cenowej. Wspaniale nawilża skórę, a jednocześnie jej nie zapycha, nie pozostawia też lepkiej czy tłustej warstwy. Cudownie pachnie (świeżo, delikatnie). Nie jest ani zbyt rzadki ani zbyt gęsty- po prostu idealny. Stosuję od lat i przez długie jeszcze lata stosować go będę :) Polecam!

Mój ulubieniec

Uwielbiam to masło do ciała. Pięknie pachnie , doskonale nawilża skórę . Gęsta konsystencja doskonale rozsmarowuje się po skórze. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Skóra po nim jest miękka, gładka i nawilżona przez długie godziny. Mój faworyt.

Niemalże ideał

Jak każdego chyba, wraz z pojawieniem się Avonu na rynku, szał ich kosmetyków mnie ogarnął. Ten balsam, ze wszystkich wypróbowanych produktów, wspominam najlepiej. Do tej pory używa go moja Mama.
Pierwsze, co najbardziej podoba mi się w kosmetykach do ciała Avon, to zapach. Rzadko kiedy bywa on duszący. Ten produkt pachnie tak, jak balsam powinien, nie będę się mądrzyć nad niuansami, bo senselierem nie jestem. Oliwą bynajmniej nie pachnie. Po wsmarowaniu, zapach utrzymuje sie na moim ciele parę godzin. Konsystencja produktu jest zwarta, stąd zapewne jego mała wydajność. Przy codziennym używaniu na całe ciało, mnie starczał na dwa tygodnie. W balsamie umieszczone są malutkie kapsułeczki, które pod wpływem wmasowywania, ładnie się rozsmarowują z resztą balsamu. Balsam dobrze nawilża, pozostawia na ciele delikatny film, no i zapach. Smarowałam nim również dłonie - też się sprawdzał. Cudów z ciałem nie robi, ale jako codzienny nawilżacz jest akuratny. Gdyby nie to, że nie jest to produkt vegański, na stałe pozostałby w moim niezbędniku.

Genialny!

Jeden z tych kosmetyków, które znam już od kilku lat i od tych kilku lat towarzyszą mi na stałe. Żałuję tylko zawsze, że kosmetyki z serii Planet Spa występują w tak małych i niestandardowych opakowaniach i są zazwyczaj słabo wydajne. Tak też jest niestety i tutaj. Na szczęście często można je też dorwać w fajnych promocjach.

Krem do ciała z oliwką ma cudowną konsystencję lekko tłustego masła. Wchłania się pozostawiając warstwę ochronną więc raczej na noc do spania niż pod ubranie w dzień. I raczej na okresy zimowe, sezon grzewczy, kiedy to skóra jest przesuszona i wymaga lepszej pielęgnacji.
Krem dobrze nawilża, natłuszcza, regeneruje i odżywia skórę. Radzi sobie nawet z bardzo suchą i szorstką skórą, którą szybko odżywia i regeneruje. Po użyciu skóra jest długo gładka i miękka, wygląda zdrowo i promiennie. Pchnie delikatnie ale bardzo przyjemnie!

Przechadzka w szlafroku po Gaju Oliwnym

Czasy studenckie mam już za sobą i brakuje mi tamtych lat, wspólnego wertowania katalogów, pocierania pachnących stron.
Szczególnie seria Planet Spa, powodowała szybsze bicie serca.
Maseczki,kremy, masła. Wszystko godne uwagi, zakupu.

Wiele kremów wtarłam w swoje ciało, ale ten wspominam wyjątkowo.
Szczególnie zapach przypadł mi do gustu. Naturalny, pastelowo zielony, ciekawy.
Nie dusi, nie gryzie.
Pachnie oliwą z pierwszego tłoczenia, ale nie tylko. Dodano też tam zapach czysto kosmetyczny, delikatnie kremowy, baaardzo przyjemny. Śródziemnomorski.
Konsystencja gęsta, przyjemna, z rozpuszczającymi się kapsułami oleju.
Ciało jędrne, miękkie i pachnące.
Na długi czas.
Ta chwila zapomnienia była warta nadszarpania studenckiego budżetu.
Bo nie tani to kosmetyk.

Pospacerowałabym.

Dobry

Myślę, że ten krem zdał egzamin. Stosuję takie produkty przeważnie na jedną partię ciała - nogi. Niestety są one bardzo problematyczne, przesuszone, szybko wracają do swojego starego stanu i ta przeklęta pokrzywka, która pojawia się każdej zimy. Jestem przekonana, że jeśli ten produkt był w stanie trzymać w ryzach moją problematyczną skórę to ktoś kto ma mniej problematyczną będzie bardzo zadowolony z tego kremu.

Produkt zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu, ponieważ można spokojnie wydobyć go do końca, a przede wszystkim jest ono odporne na jakieś przypadkowe upadki. Konsystencja jest bardzo lekka. Można bez trudu rozprowadzić po skórze i spokojnie wmasować. Produkt bardzo szybko wchłania się, a przy okazji kiedy zimą smarowałam, a potem ubierałam spodnie to nie zauważyłam, żeby ubrania brudziły się lub lepiły. Jednak krem ten ma drobny minus - te kapsułki.. drobinki.. coś co jest w tym kremie nie bardzo chce rozpuszczać się i zostaje na skórze. Trzeba porządnie je podgrzać oraz mocno wetrzeć żeby rozpuściły się. Może być to minus jeśli ktoś spieszy się i chce bardzo szybko wetrzeć. Niestety dla mnie to jest minus, bo zawsze mi spieszno. Działanie? Satysfakcjonujące. Byłam w stanie utrzymać stan skóry w ryzach, ponieważ zimą spokojnie hamowałam powstawanie pokrzywki na nogach. Przy okazji skóra była bardzo miękka w dotyku oraz widać, że jest to nawilżenie. Co więcej to nawilżenie nie było nawilżeniem krótkotrwałym, bo nawet po prysznicu skóra sprawiała wrażenie zadbanej - tak jakby krem nie spłynął razem z wodą. Zapach również jest bardzo przyjemny, ponieważ nie jestem fanką kosmetyków, które mają oliwkowe akcenty, bo mnie ten zapach odrzuca. Jednak tutaj ten zapach jest bardzo orzeźwiający oraz przyjemny. Nie kojarzy się mocno z oliwkami co jest tutaj ogromnym plusem. W moim przypadku wydajność wyszła na plus, ponieważ stosowałam ten produkt tylko i wyłącznie na nogi, więc nie ubywało kremu w dużej ilości. Cena regularna według mnie jest zbyt wysoka.

Czy polecam? Tak, myślę, że warto polecić, bo jest to produkt, który spełnia obietnice producenta. Nie kupię ponownie ze względu, że lubię testować całą masę innych produktów.

Jeden z ulubieńców!

Planet Spa jest moją ulubioną serią z Avonu i większość produktów się u mnie sprawdza. Ten krem jest jednym z moich ulubionych i często do niego wracam.
+wygodne opakowanie w postaci słoiczka
+kremowa konsystencja, która szybko się wchłania
+długotrwały efekt nawilżenia
+nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze
+zapach jest delikatny, nieintensywny, nie gryzie się z perfumem
+nie powoduje reakcji alergicznych

- cena, zbyt wysoka w porównaniu do wydajności. Kupuję go tylko wtedy, gdy jest promocji

Gdyby nie te drobinki.

Zazwyczaj masła Planet Spa nie zdają u mnie egzaminu celująco, jednak próbuję nowe. Ten krem był spoko, dobrze nawilżał, szybko się wchłaniał, ale miał okropne drobinki, które wcale nie pękały i nie wchłaniały się, zostawały na ciele i między palcami. Przyjemnie pachnie i jest całkiem wydajny.

Konsystencja: jest leciutka, szybko się wchłania, nie lepi się.

Działanie: używany codziennie zapewnia nawilżenie, może nie uratuje bardzo przesuszonej skóry, choć moja nie była wysuszona. Po aplikacji nie czekałam długo by się ubrać, wchłaniał się szybko. Krem ma jeden znaczący minus- drobinki, które ponoć zawierają oliwę z oliwek. Są twarde, nie rozpuszczają się, zostają na ciele. Wolałabym gdyby oliwa była dodana do konsystencji a nie w takiej nieużytecznej formie. Brak drobinek sprawiłby, że produkt otrzymałby 5 gwiazdek.

Zapach: oliwkowy, delikatny, nie jest sztuczny, super będzie na lato, bo nie dusi. Niestety, nie utrzymuje się na piżamie i ciele.

Opakowanie: typowe dla tych kremów, ładne, dobrze się przechowuje i utrzymuje w czystości.

Plusy:
- stosowany regularnie daje nawilżenie
- przyjemnie pachnie
- wydajny
- leciutka konsystencja, szybko się wchłania

Minusy:
- te przeklęte drobinki!